Prijava

Е лепо сам рекао без тих дебилних препуцавања и оно опет... мислим, ако сам ја могао, можете и ви. Јбг. То се доказује на трибини.

E onaj Vladimir Stojković je žešće glup dečko, aj što je on glup, nego što ja ovako pametan, ne mogu vode da mu donesem u ovakvom svetu kakav je.

Braćo, kolko je on glup, tocilo jedno glupo.

Još fali i on da počne da piše kolumne...

Vladimir Stojković...

Naslov: Sitna štampa

Ovim poslom sam počeo da se bavim jer me ispunjava na taj način što mogu da pišem na majicama šta ja oću. I mnogo me ispunjava, tako da ja pišem na majicama, ne zato što ja oću, nego zato što mi se može i zato što sam glup. Mnogo sam glup. Dokle će bre ovu zemlju da vode ljudi koji ne poštuju svetinju kakva je sitna štampa na majici koju ja štampam, ne zato što mi se može, nego zato što ja Ustavom imam zajamčeno legitimno pravo da svoju glupost izražavam na taj način što ću da je izražavam.
Evo, na primer, moji prijatelji iz osnovne, Deki i Nidža, to su dobri momci, ali njih je para pokvarila, mada sam ja znao da će oni još od malena postati takvi, i da neće kao prosti, sveti, glupi i prostodušni ja preći u posao sa sitnom štampom, preko koga ja iskazujem svoja legitimna prava, ne zato što mi je to Ustavom zagarantovano, već zato što sam glup i što mi Drug Ivica čuva leđa.
Skoro sam raskrstio sa Dekijem i Nidžom, jer se ne razumeju kojim se ja poslom bavim. Kao što rekoh. Ja sam glup. Da i to sam reko. Elem, nisam reko koja je moja nova linija majica. To je linija na kojoj piše: "Grguri, odadnem vam svoju rogobatnu muškost" čime ja iskazujem svoje pravo, ne zato što sam glup, nego zato što mi je Drug Ivica drug (jer mora da štiti ovakve glupake ko što sam ja), elem opet, elem, ja ovim natpisom, raskršavam sa svim papama iz Grgur loze.
Nadam se samo, da će naredna godina biti berićetna, i da ću konačno ostaviti i svoju Grgursku prošlost za mnom, i nadam se da oni neće reagovati na način na koji su reagovali neki ljudi ranijih godina.
I, da revolucija, Čedo brani me. Jebem Biljanu Srbljanović. I taj rad.
Glup sam bre, brate.

Је л' он ово стварно изјавио? ;) Не би ме чудило...

П.С. Надам се да ће Љајић напокон бити играч којег већ дуго, дуго, дуго... немамо у репрезентацији. Мислим на ту 10-ку. Не мора да буде вођа тима али нек' се гради полако, ионако нам само балвани играју па неће бити штета и ако не уради ништа...

Lik sam sebi uleće u bubrege.
Šta mu treba to da ga ubiju negde k'o psa?
Dobar je dečko, al' da je glup k'o kurac - glup je...

Влајко, плусчина! :)

Stojke je jedno malo, glupo govance. Da je glup smo kapirali i ranije, a sad je pokazao i da je govance.

ma serem be, peki, nije moglo kroz defke, pa ovako :)

Ali naravno, stvarno mislim da je GLUP.

Ne mogu da nađem neki klip na jutubu gde onaj idiot Miki iz Kupinova gleda kkao ovaj idiot brani penal na SP...pa kad se razdere: Odbranio debil, odbranio debil!...pazi kad ga i Miki tako zove :)

ajd baš ću prosrćam sad...

Lepo je da ima novih lica u timu, lepo...ja bi voleo da pozove i Malog Čavu Dimitrijevića...

П.С. Надам се да ће Љајић напокон бити играч којег већ дуго, дуго, дуго... немамо у репрезентацији. Мислим на ту 10-ку. Не мора да буде вођа тима али нек' се гради полако, ионако нам само балвани играју па неће бити штета и ако не уради ништа...

Шта фали Декију капитену? Он одлично креира игру.... противничкој екипи.

:))

Ha, našo sam...pogledajte ovaj debilizam, ako niste:

http://www.youtube.com/watch?v=AwQlKxQBYgg

А јбт, сад ме мрзи копати по форуму али сам негде пред СП био једини овде који је бранио Стојекта... јбг. Ал' ми се поср'о у сута. И даље мислим да је добар голман, само што много излеће и не зна да се постави.

Влајко, могао би Пижон и Османа да позове... знам да си га негде спомињао, је л' он још игра негде...?

Добар је Деки, чуо сам да је јебао неке много добре пичке по Италији...

Османа

Misliš na Dejana Osmanovića?

Jesam, spominjao sam ga. To je odličan ograč, samo ga jede to što je sad star, i što je kockar i što su mu zamerali što je Ciganin.
Igra u Dinamu iz Vranja, jedino što i dalje zna je da pogodi slobodnjak, ali ne trči uopšte, plus ovi likovi koji igraju s njim, nikako da ga pročitaju kad napravi neki dobar potez, nema s kim da igra. Ma kad je trebo da igra, nisu ga zvali, sad ga boli kurac. Samo da se ne kocka...

Османовић игра за Врање? Нисам знао... Он је добар играч био, штета што је Циганин, зато никад и није успео нешто. Знам да је и обчачио дрес репрезентације својевремено, још кад смо били Југославија.

Знам да је и обчачио дрес репрезентације својевремено, још кад смо били Југославија.

jes, jes i to na nekom turniru u Indiji, bio prvi strelac lige, onda je igrao nešto u Brazilu (jebem li ga, odakle on tamo)...a danas..."aj Kaleo, na pripreme", on: "Boli me kurac"...

ja kad ih gledam imam običaj da kažem: Od ovi nema crn kur, jedino Kalea, on barem ima crn kur...

Сад читам на википедији, у Динаму је почео, сад тамо нек' и заврши, јбг. Играо у 4 наврата за Хајдук из Куле хаха који лик. А 37 година, јбг, није мало... добар играч, увек је био међу најбољима у лиги док је био у форми. Класик.

П.С. Нису звали ни Рамба кад је требало па јбг...

Jel gledao ko od vas onog Jorgačevića? Za njega se priča da brani ko zmaj i da ga treba u reprezentaciju al ja nisam baš najbolje upoznat sa belgijskom ligom. Ima li šanse da on zaigra ili ga usralo par mečeva u Genku pa se ljudi džabe naložili?

Ja tog Osmanovića i pamtim samo u Hajduku iz Kule.. Nisam imao pojma da je i u reprezentaciji igrao.

To je to, Samhaine. Zadnji čuveni fusbaler odavde. Dobro, ovaj Voja Stanković uvede Partizan u LŠ, al taj treba još mleko da pije :) što bi reko jedan lik ovde: E, brate, on sad igra LŠ, a u osnovnoj smo on i ja na ferku izlazili :)))

E, da greota za Ramba...

Dvajt, znam da je na Sport klubu prošle godine bila belgijska liga, ali moram da priznam da niej bila nešto primamljiva za gledanje :)

pamtim samo u Hajduku iz Kule...

među Ganima ovde, je dosta bio popularan njegov kulski dres...delio i šakom i kapom.

Тај Јоргачевић брани у лиги која је, осим Стандарда, Андерлегта и њеховог Гента, иста као наша. Примио је 7 комада од Роме на свом терену прошле године, пола тога кроз уши.