Prijava

Није најбољи ал' је наш.

Укратко, тема везана за све што се дешава у домаћем фудбалу.

Шта мислите ко ће бити шампион, ко има најбољи тим, кога треба довести, кога треба отерати, каква су нова појачања, ко може да изненади, ко намешта, ко краде... и тако ти фазони, јбг.

Најбоље да се расправља о актуелним темама, а то су тренутно припреме тимова, трансфери...

Нисам модератор ал' молим да све остане на неком нивоу. Пошто је ипак реч о клубовима из наше земље, а овде су сви углавном симпатизери и навијачи истих, нек' се дотични уздрже од неких глупих препирки и клиначких препуцавања. Знате на шта мислим. Можете коментарисати и свој и друге тимове али будите реални. Јбг, само професионално.

БСК Борча ће бити шампион, имају екстремно доброг голмана, који је ишао у моје одељење, и ја верујем у те момке. А за ове џабалебароше и сплачине из осталих клубова ме заболе уво.

Тошић и Короман у Звезди. Дошли и Бинић и Вешовић. Одлазак Лазетића. Могући одлазак Нинкова. Продаја Лекића.

Партизан: Дијара отишао на позајмицу. Дошао Кизито и голман Илић.

Илић, Оумару, Антви у Војводини.

Слобода Севојно Поинт Ужице - фузија Слободе и Севојна.

Ево, изаберите тему...

Lepša bi tema bila "Domaća kuhinja", al šta da se radi.

A da pričamo o tome kako Kolubara nije otišla u bolji rang?

Ili o onoj retardiranoj teoriji o samo dva stranca po timu?

Ili o tome kako ne možemo ništa da napravimo na evropskom nivou?

Mislim tema imate mnogo, ovaj fudbal naš je truo totalno, pa me čudi kako smo i na svetsko otišli...iako smo tamo bar neki uspeh ostvarili...

Mislim tema imate mnogo, ovaj fudbal naš je truo totalno, pa me čudi kako smo i na svetsko otišli...iako smo tamo bar neki uspeh ostvarili...

По речима господина Толета, ми смо прошли катастрофално. Како ли би оценио СП од пре 4 године?

Може Влајко, може... ја сам лупио ово што ми је прво пало на памет.

Јако је занимљиво то што се издешавало у последњем колу друге лиге. Драго ми је што је ушао Раднички КГ у њу али ми жао што је испао Раднички Ниш. Што се тиче те борбе за пролаз у ЈСЛ, то је најочигледнија намештаљка икад. Смешно.

Ma govedo jedno raspalo...stoji da bi smo prošli do polufinala da smo koijm slučajem prošli grupu (mislim žreb se otvorio), ali sve nešto mislim da su oni pre svetskog (mislim na Toleta) tako nešto planirali. Ma da bre...video čovek tek na SP-u (i to posle ispadanja) da smo mogli, ap jede govna. Klasičan general posle bitke.

banic
pre 15 minuta

Lepša bi tema bila "Domaća kuhinja", al šta da se radi.

'Оће и Луне да се врне у Звезду? ;)

Што се тиче Толета, мене стварно занима ко је њега поставио на тај положај и чиме ја он то заслужио да буде на истом. Изјаве су му смешне к'о Џомба, џаба трошити речи на будалу.

Може Влајко, може... ја сам лупио ово што ми је прво пало на памет.

Ma terajte slobodno, ima tu mnogo tema...inače i meni je krivo što je ispao Radnički Niš, al mi milo što oni nisu pravili neku odvratnu fuziju sa Durlanskim Sinđelićem.
U našem fudbalu su do skoro bile moguće i fuzije na polusezoni ?! :)

A oko Toleta, nisam pametan, klasična lopina i budala...

Драго ми је што је ушао Раднички КГ у њу

Nije da sam pratio treću ligu nešto posebno niti posedujem neke sto posto tačne podatke, ali sam se naslušao raznih priča o tome. Od kupovine bodova od strane gospode iz Kragujevca, do toga da je Mačvin prvi golman dobio poziv u neku mladu reprezentaciju na samom kraju šampionata samo da bi ih ovi preskočili... A Mačva je koliko se sećam primila oko 8-9 golova cele sezone, pa ti vidi.

A Tole je kriminalac, to nije ništa novo. Ima i definicija o njemu, saću da nađem.

Haha Samhaine, sad vidim da je to tvoja definicija http://vukajlija.com/tole-karadzic/147259

Што си био против те фузије?

И шта мислиш о овој? http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=07&dd=01&nav_id=442470

Dvajt
pre minut

Haha Samhaine, sad vidim da je to tvoja definicija http://vukajlija.com/tole-karadzic/147259

;)

Не знам ово за Раднички КГ, мени је драго због историје, навијача и града што су се пробили. Нисам знао на који начин ал' јбг, није то ништа ново код нас ако је тако како ти кажеш.

Што си био против те фузије?

Pa Radnički Niš ima veoma bogatu isotiju, redovno ga posećuju one navijačke grupe i ostalo, zamisli sad da se oni fuzionišu sa Sinđelićem koji je tek ušao u Drugu ligu! Pa to bi automatski značilo da su džabe krečili i da se klub ugasio, cela prošlost ostaje prošlost.

Slično mislim i za ovu drugu fuziju za koju si me pitao.

A ovih dana se odigrala još jedna fuzija Big Bul valda i neki Radnički Š (Vojvodina nešto)...

Protiv koga će Zvezda (eventualno) igrati u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope? Prva dva tima će biti neki levati, a treći neki iz ovih najjačih evropskih liga. Je to tačno?

Protiv koga će Zvezda (eventualno) igrati u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope? Prva dva tima će biti neki levati, a treći neki iz ovih najjačih evropskih liga. Je to tačno?

Креће од трећег кола и ту ће имати неке "смешне" противнике мада какви су ко зна да ли ће и то проћи. После тога иде четврто и последње коло и ту могу да добију Ливерпул, Јуве, Астон Вилу... то су најтежи противници. Не знам сад све противнике у тој последњој фази, ископаћу негде.

Pa Radnički Niš ima veoma bogatu isotiju, redovno ga posećuju one navijačke grupe i ostalo, zamisli sad da se oni fuzionišu sa Sinđelićem koji je tek ušao u Drugu ligu! Pa to bi automatski značilo da su džabe krečili i da se klub ugasio, cela prošlost ostaje prošlost.

Да узмем за пример Спартак ЗВ. То Златибор вода се већ заборавило, а они су им дали паре и играче али јбг, нико то више не гледа. Контам да је то одлично испало по Спартак. Сматрам да ако се све добро изведе и испланира, овакве фузије могу на ракју да испадну на добро. Мада опет има милион питања, ко има већу улогу, где ће да се игра, да ли ће навијачи да се поистовете са новим клубом итд.

После тога иде четврто и последње коло и ту могу да добију Ливерпул, Јуве, Астон Вилу... то су најтежи противници. Не знам сад све противнике у тој последњој фази, ископаћу негде.

To znači da i ove godine od Evrope nema ništa...

To znači da i ove godine od Evrope nema ništa...

Не знам, јбг, зависи од жреба...

Jeste li sigurni da Liga Evrope ima četiri kola?
Znam da će Partizan za LŠ imati, ali za Kup Uefa nisam baš siguran da ima preko tri kola. Mada sada je našima mnogo lakše da odu u Evropu nego pre.
Recimo za LŠ u četvrtom kolu ne mogu da im padnu oni najjači klubovi, već samo klubovi u sličnom rangu.

Neće Lune da se vrati u Zvezdu!!! Pre Tries i pete :)