Prijava

Ima li šanse da on zaigra ili ga usralo par mečeva u Genku pa se ljudi džabe naložili?

Није ни Генк џаба првак Европе...

Otkud znam bre, ja se sećam da su ga mnogo hvalili, a belgijsku ligu u životu nisam gledao. :) Zato i pitam.

nisam cuo ovo za romu al ovo sto sam video na youtubu nije lose nek proba pa kako bude

Примио је 7 комада од Роме на свом терену прошле године, пола тога кроз уши.

Да, брате али гледај ти Рому: Батистута, Кафу, Тоти, Монтела, Емерсон, Зебина, Кандела... еј, није срамота да од таквог тима примити 7-8 комада.

Први - поставио се као Стојковић.
Други - замало.
Трећи - јбг.
Четврти - пенал, брате.
Пети - излеће к'о Кахриман на центаршутеве (у преводу: не излеће)
Шести - преглед као Бркић.
Седам - Кахриман.

U bokte pa ovo stvarno neka palija... Što li su ga onda toliko hvalili majke im ga dezinformatorske..

Auuuu, Peki...nemoj da širiš defetizam :) ja iskreno pojma nemam ko je taj lik...

kad su prošle godine valjda, igrali Fiorentina i Debrecin LŠ, i kad je došlo 7+, zanimljivo je bio da su oba golmana bila Srbi: Avramov i onaj Pantić.

Једино трећи гол и пенал нису његови голови. Ма и пенал је морао да одбрани кад је већ погодио страну, и шут није био баш прецизан, тј. у страну.

U pravu je Peki za ovo, onaj prvi gol, smeška...

Ма реално, ја немам појма што су мењали Ђуричића. Човек је био најбољи голман португалске лиге прошле године, а није бранио за неки од најбољих тимова. Дакле, имао је много посла, а био је добар. Примио голове од Грка и Словенаца са три метара због кискева оне киксаре Суботића, и они одма на клупу. Стојковић је киксара, уме да одбрани зицер и пенал и има одличне рефлексе, али ће зато да киксне кад ти највише треба.

Он успева да у нашој пиварској лиги у којој ти 5 пута шутну у гол прими три комада од Смедерева...

Pazite ovo, da ne uzedo sad Kurir...

Milojko Pantić i Zvonko Mihajlovski rezonuju o Zvezdi bez alkohola.
Poslušajte...

http://www.youtube.com/watch?v=4l40V5NVRBA

"na šanku ima milion i 200000 ljudi" :)

Kao i uvek Zvezda dobija na prevaru.

Brate,Dzanki,ako neko ne dobija na prevaru u Subotici,onda je to Zvezda...zna se ciji je to klub...

Necu da se svadjam.

Jebote, sad je svaki klub PARTIZANOV.

Samo se vadite na vasu ocajnu drugoligasku ekipu, i glupu igru.

Da ne zaboravim bednog trenera.

Hahahha... :) Brate,ja se ne prepucavam kazem ti kako jeste.Nije svaki klub Partizanov,ali se zna koji jesu,a Spartak je sigurno jedan od njih.Ne mozes da mi kazes da je Zvezda namestila ovu utakmicu,kad se zna ko je bio predsednik Spartaka i Partizana(isti onaj sto je sada predsednik FSS,i koji je rekao da Zvezda nece uzeti tituli dok je on tu).Zvezda ima najslabiji tim u zadnjih 50 godina,Zvezda igra ocajno,Zvezda ima uzasnog trenera,i tu nema rasprave nikakve.Ali za ovu utakmicu nema price brate,cak je i penal sviran za Spartak. Krivo mi je sto Vojvodina nije takav tim da istraje do kraja,pomrsila bi racune vecitima,ali jbg,kad ce da kiksnu tipa protiv Cuke kuce...bar bi prvenstvo bilo zanimljivije.Ovako,Partizan daleko kvalitetniji od svih,kad zatreba pogura se,mada mislim da nema potrebe za tim,jer bi svakako bili prvi.Videcemo ovaj prelazni rok sada,mozda donese malo zanimljivosti...

Bice Vojvodina dobra.

Zna se ko je prvak i ko ce biti prvak Srbije ove godine a i ubuduce.

Ja sam čuo da Zvezda tek sada dobija pare od Gazproma za neke transfere, al to je rekla kazala. Moje mišljenje je da, dok je ova uprava, Zvezda ide sve više i više u tri lijepe. Čitavo SD se urušava.

Zna se ko je prvak i ko ce biti prvak Srbije ove godine a i ubuduce.

Za ovu se slazem,a za ostale cemo videti...