Prijava

vise para=bolja usluga to je svuda tako... nervira me ovo prozivanje cg, mnogo ljudi ne zna pravu situaciju tamo, zaboravljaju koliko srba tamo ima, gledaju sve kroz ove milovce, pa jos kad ubace bajke o grckoj ovo ono... i ja sam poreklom od vasojevica, bio sam u skoro svakom gradu u cg, od prve godine letujem u cg, od slovenske plaze, pa i do tog canja jebenog i ne znam stvarno o kakvoj se losoj usluzi prica... jos imam neke drugare takve, zbog kojih cu verovatno ove godine po prvi put letovati van cg, ali ajde i da se vidi nesto novo nije lose...

Nikad, ali nikad, usluga u CG nije bila vrhunskog kvaliteta ukoliko ne koristiš CG dijalekt srpskog jezika.

Амин.

Da su svi oni vicevi o slaboj usluzi u Crnoj Gori nastali u ovom novom periodu njene samostalnosti, moglo bi se reći kako su oni deo pokušaja da se destabilizuje suverena i miroljubiva Crna Gora, koja je odlučno opredeljena za evroatlatske integracije i mir i kooperaciju u regionu, ali jebi ga, ti vicevi su stari koliko je star i turizam, pa mislim da ima tu nešto...

Je l' može neko tačno da mi objasni kako se meri stepen USLUGE i kako vas tačno VRHUNSKI neko može USLUŽITI. Dok čitam, sve zamišljam neke batlere da mi šašolje muda u separeu Trokadera.

ja kako serete za tu uslugu i ladno se vidi da niste prismrdili moru od početka rata

glumite neku gospodu a u dzepu 37 eura

pa realno 50% a i vise tih konobara što govorite da su neljubazni su zapravo momci i djevojke iz R.S. i Srbije koji su došli dole da rade

zato ne palamudite da vas neko mrzi, vec je ovim studentima preko kurca kad im vi dodjete i pocnete da ih trzate nebitnim stvarima i na kraju ce vam racun biti 2.8 eura i naravno necete ostaviti baksis

evo npr. dodjite u HN, pa priupitajte konobare odakle su

Хаххаха колко серете, правите од Црне Горе Тајланд јебени, а реално, тамо летују само главе којима је Грчка, Турска или нека друга егзотичнија дестинација прескупа. Шта као, скупио сам 1000е за море и ићи ћу у Чањ или Бар хахаха, ма најјаче. Тамо иде сиротиња која на море иде колима на плин јер му испадне 2 сома јефтиније, цењка се са шиптаром да му спусти кирију са 8 на 7 евра и носи џак паприке и парадајза и Фриком сунцобран јер му је онај на плажи прескуп.

Meni pola familije sa mamine strane radi u CG.

opet makaronac objasnio

drugo cini mi se da vi hocete u budvi, mir, tisinu, ciste plaze da se izlezavate na plazi od 7 ujutru do 7 uvece sa cedevitom uz pauzu negde oko 12 da se vratite u apartman da pojedete sendvic.. ako cete penzionerski idite u banje jbg, ok je sto vise niste u takvim godinama ili mozda nije vas fazon, ali nemojte da pljujete tako, KAD JE AMBRAMOVIC MOGAO DA UPLOVI SA NAJVECOM JAHTOM NA SVETU U CG A VAMA LOZE AJTE MOLIM VAS

Je l' VRHUNSKA USLUGA kad ti se čepe, hjao, bratić moj, evo za tebe je nes evro i dvajes umesto evro i po. Meni isti kurac gde god da odem, poneseš pare, kupaš se, odeš u kafić, klub, restoran. Jednom sam maratonski bio deset dana u Budvi, Dve nedelje na Krfu i sedam dana na Krku u Hrvatskoj i, ajde, mogu reći da Grčka prednjači što se tiče same vode i nekih EGZOTIČNIJIH filmskih lokaliteta i plaža, a ta neka USLUGA, tipa, da li mi se smeška dok mi pruža giros, krafnu ili kukuruz u ruke, da ga jebem, ne znači mi ništa.

Армине, нико не прича хвалоспеве Грчкој. Јебига, Грци су говна и то је чињеница, ретко велики цигани. Мада зна да буде занимљиво до одређене границе све то.

Халкидики (популарни први прст) је такође курчина. Нит нешто посебно лепих плажа нит било чега осталог. Цена је иста као у ЦГ углавном, једино што је боља услуга и чистија вода.

Други прст је нешто скупљи и далеко лепши.

Олимпијска регија (Паралија и слично) исти као први прст.

Тамо Ставрос и Аспровалта, ако зађеш мало ван места, има заиста лепих плажа. А јефтини су. У рангу ЦГ.

Острва су нешто скупља, али ако се поштено исцимаш, можеш да избунариш нешто где ти разлика неће бити осетна у односу на ЦГ или било шта друго, а заиста је и услуга и све то тотално нови ниво у односу на континентални део Грчке, а поготово у односу на ЦГ. О плажама и свему томе не вреди ни причати. Једноставно, кристално чисто, лепо. Води се рачуна о свему томе. Људи коректни, јако услужни, јер гледају да исти ти туристи дођу и следеће године код њих. Једноставно, чак и да постоји разлика у цени, вредна је тога. Ресторани су свуда мање више истог ценовног ранга. Притом, константно, ако два пута поједеш гирос код истог газде за 2 евра, сваки следећи пут ти даје попуст, и буквално тако неке спике. Једноставно, нова димензија је тотално.

Италија, оно што сам био, немам појма, ништа специјално, нит лепа места нит нешто лепе плаже, нит су нешто услужни.

Хрвати су по питању услужности испред ЦГ у последње време.

Не серем, уопште. Иначе, ја гледам да се што мање враћам на исто место, једноставно, лепше ми је да видим нешто ново и одем још негде уместо да 10 година летујем на истом месту. И са те стране ми је ЦГ превазиђена.

У плану ми је да у скорије време обиђем Сицилију. Додуше, она је прилично скупља од свега овога што сам набројао до сада. Али јебига, то је нешто што бих баш готивио да обиђем.

Радјард Куплунг - купа се.

Naručio gost u hotelu u Crnoj Gori da ga bude s recepcije preko telefona u devet sati ujutru. U 11 zvoni telefon, ovaj se budi i diže slušalicu.
- Alo, jesi se ti ono htjeo probuditi u 9?
- Jesam.
- Pa ustaj, mrčo, već je 11!!!

A ovo vic od pre sto godina.

opet makaronac objasnio

Objasnio kurac. Ja pričam o periodu 1975 - 1990, a on zapeo "evo to su sada sve momci i devojke iz Srbije". Batice, govnurda je odnos prema turisti, vazda bio. UBR: ove godine nećeš imati momke i devojke iz Srbije, zabranjeno je da rade u CG.

pa realno 50% a i vise tih konobara što govorite da su neljubazni su zapravo momci i djevojke iz R.S. i Srbije koji su došli dole da rade

Аман, јебе ми се да ли раде Црногорци или Срби. Не плаћам националност него услугу. Бакшиш остављам сваком ко није говно углавном и чијом услугом будем задовољан. Једноставно, јебе ми се да одем негде и штекам се за два евра.
Али исто тако ми се јебе да оставим бакшиш особи коју чекам пола сата да се сети да би могла да устане и да ме услужи. А и онда кад дође да те услужи, ради то преко курца.

U suštini, boli me baš za ono što zovu USLUGA. Neljubaznih kelnera ima svuda, ne očekujem niko da mi titra jajca. Smeštaj mi je dovoljan bilo kakav, samo da nije nešto prljavo i da ne prokišnjava. Ni đubre po plaži mi ne smeta, ima toga i na Adi. Nego me nervira taj stav: đe si pošo, sirotinjo, s tries evra u džepu. Super, kul ste, ulizuj se i trči oko bogatih, a pišaj po sirotinji.

Daj Reme ne vadi se sad, a gore aminuješ da ako nisi crnogorskog dijalekta usluga ti je loša.

hahahah
Šta, kao batice iz Srbije došle dole da rade i vide svog baticu Srbina iz Srbije i on će da se ophodi prema njemu kao prema govnetu?

hahaha, vi ste rekli da vas mrze jer niste Crnogorci, ne vadite se sad!

Brus, rekoh ja da neki ne znaju situaciju od početka rata. Eto ti navodiš 1975-1990

Pa necu ici u proslost, pa da mi dajes infoirmacije za to vrijeme.

p.s. nisam Crnogorac

ovde smo se podelili na one koji su crnogorci i one koji nisu zadovoljni crnogorskim primorjem iz nekog razloga

mislim ok stoji sve sto si rekao reme, ali opet sve zavisi sta zelis jbg, ne mogu da serem, bio sam dvaput u grckoj, i ne vidim nikakvu posebnu razliku sto se usluge tice, sta znam, mozda nisam bio na pravim mestima...

a i ovo mora da stoji

pa realno 50% a i vise tih konobara što govorite da su neljubazni su zapravo momci i djevojke iz R.S. i Srbije koji su došli dole da rade

Je l' VRHUNSKA USLUGA kad ti se čepe, hjao, bratić moj, evo za tebe je nes evro i dvajes umesto evro i po. Meni isti kurac gde god da odem, poneseš pare, kupaš se, odeš u kafić, klub, restoran

Meni je u ovim godinama bitno da je voda koliko toliko cista i klabing naravno, da ishavarisem svaku noc, to je jedina mana budve, nemam pare da jebem top picke :(

ja bih isto voleo italiju da posetim, cak postoji opcija ove godine bas sicilija koju si pomenuo, ali mnogo kesa treba jbg, nesto gledam minimum 600e, a da odes bas ko covek i do 800e, okle meni tolike pare

Kome je Jadran skup, ima Tursku.
9 noćenja sa doručkom i večerom za 500 KM, tj. 250€ uopšte nije skupo.

to champy isoproziva gore shomy, kao crna gora jeftina tamo sirotinja ide, a skuplje i od grcke i od turske, naravno da ne racunamo canj