Prijava

sociologiju

Код Радоша блесавог?

Јес добра асистенткиња. Нисам знао да се бави овом работом. :) Како се зове пичока?

Ne secam se stvarno...

види је соња има стезнике за зглобове, риба истриповала да је кик боксерка, кад јој будем завалио један хај кик у главу има да заборави да хода а не да се пентра по шипкама!

Слијепи, на шта се та твоја мјерења односе, на електрику или уопште на мјерења у индустрији?

Na elektriku, zvanje koje se stiče na tom smeru je inženjer elektrotehnike i računarstva. Na upisu sam ciljao e2 al sam popušio na prijemnom, da prostiš, i onda sam na prozivci upisao ovo jer se od e2 u prvoj godini razlikuje samo za jedan predmet, pa ono... Pokušaću da položim razliku i da se prebacim...

https://www.youtube.com/watch?v=1ZXq2f0eB-I Непозвана дошла си ми ти у Нови Сад опаааа

na brucosijade idu burzuji.eventualno oni koji gule leba i pastete 2 nedelje kako bi otisli tamo sa soma dindzi i popili 3 piva.

А гдје год у граду да изађеш, да л' у Лазе Телечког или ова слична мјеста гдје сви излазе, мораш се опростити од хиљадарке.

Митке
А гдје год у граду да изађеш, да л' у Лазе Телечког или ова слична мјеста гдје сви излазе, мораш се опростити од хиљадарке.

da je samo crvena...

Zato lepo oficirac i rejv do jutra, isto ti treba crvena al znaš de je otišla.

zato najbolje otici na kej i nagledati se dobrih riba.

bio sam sad na ofisu na toj zurci....taj rejv i to....toliko me glava muzika bolela, i jednostavno ne znam kolko da sam pijan ne mogu da se opustim uz ono...mada, moram priznati da sam se iznenadio i kolicinom picaka i kvalitetom istih...stvarno dobrih komada je bilo.
Stim sto ti ne treba ni 1000...poneses od kuce svoju rakiju, i uzmes dvolitre negde i pijes tamo, ko ce da ti zabrani

Stim sto ti ne treba ni 1000...poneses od kuce svoju rakiju, i uzmes dvolitre negde i pijes tamo, ko ce da ti zabrani

Pa tih soma ti ni nije za alkohol hehe

setaju li vam pederi novim sadom?

Jel ima ovde negde Svislajon slatka kuća i, ako ima, di se nalazi?