Prijava

Ja sam multikulti decxko!

88 kao white pride,

Lol, decxko, tebi je glava k'o onaj Ršumov šešir bez dna-kako se bre setiš svih ovih pojmova, odakle ih izvlačiš?

A mrzeti Ruse, to je totalno hipster.

Rusi su pičke, šta pičke pičketine obične!

Lol, decxko, tebi je glava k'o onaj Ršumov šešir bez dna-kako se bre setiš svih ovih pojmova, odakle ih izvlačiš?

JA ZNAM!

Rusi su pičke, šta pičke pičketine obične!

Kažem ja, hipsteraj živ.

ludi ruski bradati kozaci kao dobrovoljci ratuju za nas. to se postuje...

To je naš problem što ih obožavamo do imbecilnosti, pa mislimo da i oni tako treba da gledaju na nas i da nam zato uvek pomažu. Svaka zemlja gleda prvenstveno svoj interes (osim Srbije naravno). Ipak, to ne znači da ne treba sa njima intenzivno sarađujemo, jer nas mnoge geopolitičko-ekonomsko-kulturne i kojekake druge okolnosti upućuju na to. A Rusi ko Rusi, veliki narod, sa gomilom mana i kvaliteta, i jednog i drugog više nego većina drugih narodo. Sve samo ne obični.
P.S. Rusi ne odlučuju o stvarima u svetu zato što ih ima toliko. I Nigerija ima 150 miliona stanovnika, pa je niko ništa ne pita.

Руси су наша браћа по крви и вери.

Mogli su da stave veto u Savetu bezbednosti kad su nam uveli sankcije, pa nisu, mogli su da stave veto i 1999 god. kad su nas bombardovali, pa nisu. NIS su otkupili po ceni po kojoj ni u Rusiji ne bi mogli na takav način da kupe ništa, a gas poskupeli momentalno. Eto zato mislim da su pičketine neviđene!

Mи толико волимо Русе и причамо о њима, а велики део Руса не зна ни ко су Срби, ни где су... У се и у своје кљусе, бре...

mogli su da stave veto i 1999 god. kad su nas bombardovali, pa nisu.

Вето на шта? Бомбардовање није ни било одобрено тамо где се вето меће...

Лаки, можда би ти волео тако али по крви са Русима немамо баш ништа заједничко. Довољно је да се узме огледало у руке. Срби су славизирани, баш као што су нпр и Бугари који су иначе по дефолту монголско-тарарско племе ил' шта већ. Довољно је погледати слике средњовековних бугарских владара, сви су косооки, а погледај их данас. Примера је бесконачно.
Иначе што се тиче вере, и Етиопљани су православци па ником ништа.

Бојанбој брате тако је, тешко оном кога Рус брани а Грк храни. Нажалост, русофилство је не могуће искоренити међ' Србљем.

Мићко, немој тако, браћа Руси су још ономад дали Карађорђу сабљу да се коље сас' Турци, мало ли је? Страшне су то ствари.

Вето на шта? Бомбардовање није ни било одобрено тамо где се вето меће...

Tamo gde je doneta ona famozna rezolucije 1244. Mada oni tad ni sebi nisu mogli pomoći, prodali se za 24 milijardi dolara. A sad nas ucenjuju da ne ulazimo u NATO.
Rusi braćo zashto nam to radite DECXKO!

Да пробамо опет, можда овај пут допре емисија:
бомбардовање није ни било одобрено од стране Савета безбедности (место где се доносе фамозне резолуције).

Mogli su da stave veto u Savetu bezbednosti kad su nam uveli sankcije, pa nisu, mogli su da stave veto i 1999 god. kad su nas bombardovali, pa nisu. NIS su otkupili po ceni po kojoj ni u Rusiji ne bi mogli na takav način da kupe ništa, a gas poskupeli momentalno. Eto zato mislim da su pičketine neviđene!

А чекај, ни у једној комбинацији нису криви они који су
-увели санкције
-бомбардовали

али су ти зато криви Руси (пичкетине, како кажеш) што их нису спречили.
Беда.

Bilo kako bilo, Rusofili su opasno smorili.

А чекај, ни у једној комбинацији нису криви они који су
-увели санкције
-бомбардовали

али су ти зато криви Руси (пичкетине, како кажеш) што их нису спречили.
Беда.

Ау да... то сам занемарио. То резоновање је постало толико нормално у овом шупку од земље, да сам престао и да обраћам пажњу.

али су ти зато криви Руси

Gde sam reko da su mi Rusi krivi? Nisu mi krivi, al' mi nisu ni braća!