Prijava

Нису ни мени браћа. Можда ми нису ни савезници. Али су ми непријатељи и достојни пљувања само у оној мери у којој ми је она друга страна пријатељ и достојна похвале.

Ако ништа друго, нису просипали радиоактивни материјал по средини у којој живим. Ако ништа друго, хвала им што ме нису тукли заједно са осталим бандитима, тј. данашњим "пријатељима".
Ту за мене прича о Русији и Русима престаје.

Ваљала је док је било Катарине Друге. Ал' она имала проблема с дрогом и сидом, па није дуго трајала. Фон Унгерн Штернберг их је могао вратити у живот, ал' су комуњаре биле пренакоћене. Декадентан народ.
На наше бомбардовање нису ни могли да уложе вето, у праву је ГМ, али на бомбардовање Либије су могли, па су остали уздржани, а три сата после гласања дође онај изрод Путин и прди о томе како су то крсташки ратови. Ма хајте молим вас.

Ценим једино њихову уметност, донекле.

Не два волка в овраге грызутся,
Отец с сыном в пещере бранятся.
Старый Петро сына укоряет:
"Бунтовщик ты, злодей проклятый!
Не боишься ты господа бога,
Где тебе с султаном тягаться,
Воевать с белградским пашою!
Аль о двух головах ты родился?
Пропадай ты себе, окаянный,
Да зачем ты всю Сербию губишь?"
Отвечает Георгий угрюмо:
"Из ума, старик, видно, выжил,
Коли лаешь безумные речи".
Старый Петро пуще осердился,
Пуще он бранится, бушует.
Хочет он отправиться в Белград,
Туркам выдать ослушного сына,
Объявить убежище сербов.
Он из темной пещеры выходит;
Георгий старика догоняет:
"Воротися, отец, воротися!
Отпусти мне невольное слово".
Старый Петро не слушает, грозится -
"Вот ужо, разбойник, тебе будет!"
Сын ему вперед забегает,
Старику кланяется в ноги.
Не взглянул на сына старый Петро.
Догоняет вновь его Георгий
И хватает за сивую косу.
"Воротись, ради господа бога:
Не введи ты меня в искушенье!"
Отпихнул старик его сердито
И пошел по белградской дороге.
Горько, горько Георгий заплакал,
Пистолет из-за пояса вынул,
Взвел курок, да и выстрелил тут же.
Закричал Петро, зашатавшись:
"Помоги мне, Георгий, я ранен!"
И упал на дорогу бездыханен.
Сын бегом в пещеру воротился;
Его мать вышла ему на встречу.
"Что, Георгий, куда делся Петро?"
Отвечает Георгий сурово:
"За обедом старик пьян напился
И заснул на белградской дороге 21".
Догадалась она, завопила:
"Будь же богом проклят ты, черный,
Коль убил ты отца родного!"
С той поры Георгий Петрович
У людей прозывается Черный.

Kakvi god da su uvek će mi biti draži od Amerike i od ovih domaćih ''demokrata i liberalaca''.
Najgori crvi koji neće stati dok nas skroz ne izjedu sve iznutra, posle nam neće omoći ni 3 Rusije.

Valdemare ne znamo svi ruski, a i u čemu je poenta ovoga?

EDIT: Evo prevod na srpski lololo

Не два вука залогаја у клисури,
Отац и син у пећини проклетство.
Петро син прекора:
"Ребел ти, проклети зликовац!
Зар не боје Господа,
Где се такмиче са султаном,
Рат са Београдском пасхоиу!
Ал са две главе сте рођени?
Ви пропасти себи, проклети,
Али зашто сте упропастити цела Србија? "
Џорџ одговара мрзовољан:
"Од луди старац, очигледно, преживео,
Цолеи лаесх луди разговор. "
Петро Стари шума је била љута,
Шума прекорева он, бесни.
Он је желео да иде у Београд
Турци дају ослусхного сина
Прогласи Србе азил.
Он долази из тамне пећине;
Џорџ хвата корак са старца:
"Гејтс, отац, капије!
Опрости ми принудно реч. "
Стари Петар није слушао, прети -
"То је узхо, Рогуе, бићете!"
Син је напред води,
Старац се поклони пред његове ноге.
Не гледај у сина, Петра.
Хватају корак са њим поново Џорџ
И довољно за сивуиу гајтаном.
"Гејтс, забога:
Не уведи ме у искушење! "
Старац га гурали љутито
И он је отишао у Београд путу.
Горко плакао Џорџ,
Пиштољ иза појаса, извукао,
Репетирали, и пуцао одмах.
Петро плакала, затетурао:
"Помози ми, Џорџ, ја сам рањен!"
И доле на путу бездиханен.
Син отрчао до пећине врата;
Његова мајка га је оставила на састанку.
"Па, Ђорђе, шта се десило Петро?"
Џорџ одговара строго:
"За ручак старац пијан пијан
И заспао на Београдској пута 21 ".
Погодили је, плакала:
"Без обзира да ли је Бог вас проклео, црна,
Кол је убио свог оца си! "
Од тада, Џорџ П.
Људи бити надимком Црни.

Petre, decxko, zasxto glasasx za radikawe?

Декадентан народ.

Zilj Hajl.

@ Warner
ту си скоро скроз у праву, једино то што они нису били уздржани већ су ПОДРЖАЛИ бомбардовање Либије (глас у СБ УН). Империјана политика ко и свака друга. Да ли су се надали да ће ови да сломе зубе на Либији или су истрговали, није битно, следе своје интересе ко и свака друга земља. Људи су говна и тамо као и било где другде.

vi sto kenjate da Rusi ni ne znaju sta je Srbija procitajte Borkov post od pre par dana, obratite paznju na onaj deo o liturgji

Borko
Ta Rusija nikad nije pomogla.
Прелистајте историју... Свега један период... Код Руса (иначе у великим говнима тада, ал дал се ико и пита о томе) бејаше неки великаш који је готивио наше велике пријатеље, Бугаре... И кад се Слоба мешао у Руску унутрашњу политику, и пљувао Јељцина. Све то на страну, Руси на никад нису напали, а да не спомињем клали или бомбардовали, и да не заборавимо Јасеновац или нпр ђаке у КГ. А кад смо код тога, што би нам и помагали, кад их толико пљујемо? Тако нам и треба кад хоћемо да се продамо, и то за бедне паре. Заправо већ јесмо. Дал ико овде зна да се сваке недеље за време бомбардовања остајало по више од пола сата у свакој цркви у Русији, јер се читао моледбан за Србију? А у Русији недељом не можеш да уђеш на службу од гужве. То буквално мислим, и да нисам видео својим очима, не бих веровао.

А из прве руке, једва петнаест дана да сам се вратио из Ростова, и буквално свако зна где је Србија, и ко су Срби, а већина зна и за сва срања око Косова. У Москви ми је лик пребацивао песме БГ синдиката. А колико људи овде може да наведе три тренутно популарна певача у Русији, небитно ког жанра? Или било шта из Руске савремене културе? У ствари, кад смо код знања, ај да ставимо Рује на страну, шта знамо из наше историје? Понављамо грешке, и тражимо заштиту од оног ко нас јебе. Па и треба да нас јебе, кад смо глупи.

Нису нас купили, продали смо се за бедне паре. Не само Косово, већ ми људи смо се продали. И у УСА, и Немачкој и Русији, свакој нормалној земљи, дика и понос је да имаш заставу, да величаш своју земљу, њену историју. А ми само пљујемо по нама самима. Битно је само лично дупе. Блам ме је толико покондирених тиквица. Ал јбг, како смо се продали, биће да су већини. Зато нас и сви гузе. А и треба кад смо такви. Ко ће бре да те поштује ако ти сам себе не поштујеш?

Од тада, Џорџ П.
Људи бити надимком Црни.

Lol.

Petre, decxko, zasxto glasasx za radikawe?

Ne glasam, al za mene je veća sramota glasati za ldp nego za wadikale.

Ne glasam

E, jebi ga, a taman sam te zgotivio.

Највећи њихов проблем је сличан нашем највећем проблему. Нама су наше комуњаре ефикасно одстраниле оно мало интелигенције што је успело да се развије и преживи Балканске и Светске ратове, и накотиле хорде дупелизаца као "замену". Разлика код Руса је што су имали далеко репресивније "комунисте", много дуже од нас, а и пре њих су их феудалци тлачили ко нездраве.
Све у свему, не може се један народ/држава представити тако једноставно/једнострано. Нарочито не на форуму. Нарочито не на овом форуму.

Све у свему, не може се један народ/држава представити тако једноставно/једнострано. Нарочито не на форуму. Нарочито не на овом форуму.

Naravno da može. Vorner decxko dokazao.

Valdemare ne znamo svi ruski, a i u čemu je poenta ovoga?

Poenta je da je to ruska pesma koja govori o tome kakvi su Srbi zverovi, to jest o tome kako je Crni Đoka koknuo svog oca jer je ovaj hteo da ga odruka Turcima.

Poenta je da je to ruska pesma koja govori o tome kakvi su Srbi zverovi, to jest o tome kako je Crni Đoka koknuo svog oca jer je ovaj hteo da ga odruka Turcima.

Ја мислим да су тиме хтели да покажу колико је Ђока велик бијо.

ЕДИТ: Хајлајтови руске културе:
http://www.youtube.com/watch?v=cboI1Pc3Hb0

dobar je rus, ruskinja jos bolja, putin je KEVA.
Rusija je najveci suptilni jebac na svetu!

велики део Руса не зна ни ко су Срби, ни где су...

http://www.youtube.com/watch?v=pREyk1mNP_0

велики део Руса не зна ни ко су Срби, ни где су...

Lol. Sad bi ti Borko nešto rekao.