Prijava

Ja krenuo da radim po ovom programu. http://www.hundredpushups.com/
Vidjećemo šta će biti.
Vidim da je ova tema poprilično zamrla, neki su se preselili na temu teretana.

Ел може неко од вас да ради чучањ на једног нози? Оно, лепо се спустиш да ти бутка којом чучнеш бије паралелу са подом и горе?
И да, главно и основно. Згибовима, склековима, трбушњацима, чучњевима на празно не можете да будете ко разбацани Шоми, ал можете до јаја да се исечете и издефинишете, прави онај бич масл, геј изглед на који рибице луче.....

jebem ga, ja sam u šestom osnovne radio po 400 trbušnjaka u seriji. Izvlačio po 70 sklekova kao iz kurca. Onda počeo da trčim, jebatao se sa tim do ove godine. Sada bih ponovo trbušnjake sklekove propadanja, ali nemam volje, jednostavno me sve to izmorilo.

Jednom sam uradio 20 pravih trbušnjaka i odmah posle toga dobio upali mišića. A što se tiče ostaloga radim samo zgibove.

Ja radim po nekom programu sa aplikacije za mob :D. Ako imate android mobilne telefone, skinite workout trainer, aplikacija je odlična, imate pregršt različitih vežbi, uglavnom većinu možete raditi i kući. Ja radim trbušnjake, grudi i ruke. Program se sastoji iz sledećih vežbi: 20 trbušnjaka za 20 sekundi, pauza 10 sekundi, pa 20 sklekova za 20 sekundi. I sve to ponoviti pet puta. To otprilike traje 5 minuta, nije toliko težak program, posle nekoliko dana se radi bez problema. Ja sam taj program prilagodio onome što želim da postignem, tako da radim svaki dan, iako bi trebalo da se radi svaki drugi kao, s tim što pri rađenju sklekova jedan dan radim uske, a drugi dan široke. Probajte, program je lagan, a za nekoliko nedelja se dobiju sasvim solidni trbušnjaci, kao i definicija grudi, ja vam kažem koji nikad nisam vežbao u životu :D.

Идем на овај програм 200 трбишњака.
Виш ми лак :)

http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU
Probajte ove. Radim ih mesec i po i zadovoljan sam, s tim što sad pravim pauzu od ovih i radim obične, po 60 u jednoj seriji.
Što se zgibova tiče malo sam radio preko zime, (al ih celo leto i proleće sabijam =) ) zato što ih radim napolje al od sledećeg vikenda počinjem i sa trčanjem, a i kupiću onu šipku što se stavlja na vrata, pa kad ulazim u sobu 5 zgiba, pa kad izlazim još 5.
Sklekove radim skoro svakog dana, kad se setim.
Ako radite brzo sklekove i zgibove, pravite definiciju, a ako radite sporo dobijate na snazi. Za trbušnjake ne znam da li ovo važi.
Najbitnija je volja. Ako nemate volju nemojte ni počinjati sa vežbanjem. Ukoliko vežbate 10 dana, pa 5 ne, od toga nema ništa. Ukoliko ste u prilici, najbolje je raditi jedan dan samo trbušnjake, drugi zgibove, treći sklekove, četvrti propadanje, peti fudbal, basket i odmor, jedan ili dva dana. Bitno je da dok jedna grupa mišića radi, druga se odmara, dok druga radi prva se odmara, jer se mišići prave dok se odmaraju tj. dok spavate. Iz ishrane sam izbacio gazirane sokove i čips i pijem po šolju mleka na dan.

Treba biti konstantan i uporan u vezbaju. Svaki dan!
Nekad mi dodje tako pa mesec dana vezbam i to tako da svaki dan sve vise i vise trbusnjaka-sklekova-zgibova odradim. Posle nekih nedelju dana mogu ladno oko 100 i nesto trbusnjaka i oko 50 sklekova da uradim najmanje.
Dosta volim teze poslove a i svi koji me znaju me zovu kada treba nesto tesko da se podigne sto oni ne mogu pa sam nekako navikao na teret. Sad mogu iako sam se ulenjio da 50 trbusnjaka odradim bez pogovora. Treba se samo navici i biti uporan i odrzavati kondiciju.

Da li je bolje da radim jedan dan 40 uskih, pa sledeci 40 sirkoh sklekova ili da radim svaki dan po 20 uskih i 20 sirokih? Koje je vase misljenje?

Ja stalno radio široke i sada mi teško uske. Idu mi laktovi u stranu. Jedino kada stanem pored zida i nešto stavim kod druge ruke mogu uske...

Ja stalno radio široke i sada mi teško uske. Idu mi laktovi u stranu. Jedino kada stanem pored zida i nešto stavim kod druge ruke mogu uske.

Nas si naš'o lagat'

Pusti malo, možda mi poveruju :(

Ел може неко од вас да ради чучањ на једног нози? Оно, лепо се спустиш да ти бутка којом чучнеш бије паралелу са подом и горе?

Ја петнес' тучем левицом, а десет десном.

Јел ради неко одавде апсолутне згибове?

Сад нешто гледам и испада да радите само једну серију од, шта ти ја знам 40, 50 понављања. А зар не би било лакше и боље да се ради по 5 серија од 20, 30 рецимо, урадиш много више на дневном плану.

А зар не би било лакше и боље да се ради по 5 серија од 20, 30 рецимо, урадиш много више на дневном плану.

Definitvno bolje. Malo odmoriš, a možeš mnogo više uraditi. A i ne treba preopteretiti mišić...

Je l se spuštate skroz do dole kad radite trbušnjake ili samo da lopatica?
I šta je pravilnije?