Prijava

Еџ наравно. нећу ваљда хром или не дај боже мозилу.

do 150 eura sta da kupim i da pici nenormalno dobro, kamera nie prioritet, baterija je kul. moore i polovnjak

gledaj šta ima na kp u sekciji kineski mobilni telefoni

Novo za 150e sve je kurac, trazi polovno

pa polovno sam i rekao.
a iphone 5?

interesuje me funkcionalnost tako da nemojte da jedete govna sa lumijom koju vec imam i koja jebe keve, ali jebem ja njoj kevu kad mi zatreba aplikacija za bilo sta, a nemam vremena da sve nakodujem sam

Ako mozes da nadjes za 150 uzmi peticu

sale pusi mi kurac. a da maloletan si, odjebi samo.

pa ima polovnjaka za 150-170e, ne znam je li to kom kurcu

radje, nemoj te picke matere, meni da se srcuje po svakom umi zumi karu lumi telefonu, ne bih ovde pitao. jebeno sam se smorio na kp. potrosio sam 100e svog vremena na bunarenje polovnjaka. reci koji mi telefon vallja i aukurac.

ВеликиСрбин
do 150 eura sta da kupim i da pici nenormalno dobro, kamera nie prioritet, baterija je kul. moore i polovnjak

Za te pare, preporučujem da uzmeš polovan HTC M7 ili Samsung Note 2, možda ti i ostane nešto para.

EDIT: Oba imaju 2 GB RAM-a, mislio sam i na taj detalj ;-)

Za te pare kupi nov Huawei Honor 4C. Složiće se i kolega Celtic da je ovo najbolji prijedlog ;)

ovaj honor 4c mi dojajno izgleda

Ako hoćeš još veći ekran, a identične specifikacije, vidi Huawei Honor 4X. Sve isto unutra samo ima veći ekran,podršku za LTE, veću bateriju(za veći ekran). Cijena je za nekih 20-ak eura više od 4C.

meni treba manji ekran. ne veci.