Prijava

ок, фала вам

Ima li neko slucajno iskustva sa ovim sajtom: http://www.prodajaparfema.net/parfemi/armani-code-125ml-mu%C5%A1ki?
Nekako su prejeftini da bi bili stvarno, a ne daje mi se 60e za 120ml testera ili koncentrisane rakunske pišaće...

ako ti treba parfem od 60 evra da bi jebao...

situacija:
- ćao macxko, kupaš se a, a boli te kurac.
- vau, mirišeš na armani parfem for men od 62 evra, fak mi, rajt?

Ne, ali ako cu vec mirisati, bolje da mirisem na nesto kulje nego na oriflejmov ojedoizazivač od 500 dinara. Naravno, ovo bih koristio samo u retkim prilikama kad ne mirišem na orahovaču, znoj i ulje za motornu testeru.
A i za tih 60 evra ima da prskam (hehe) godinu dana!

Loool prsneš Niveu fresh active za 280 kinti pod mišku, malo na vrat i ima da se lepe za tebe ko mušice na lajna. Kakav kurac Armani, kršten li si ?

hahaha oriflejm. a jel imaš i svoju avon damu možda? :)

Šta će ti parfem leti? U svaki se ulepiš kad se oznojiš. Samo dezodoransi i toaletne vodice!

Zapravo da, moja komšika je avon dama(to su one što guraju kataloge pod nos, je l?) i stalno smara moju babu i po nekad kevu, tako sam i uvučen u šareni vrlog belih krema protiv bora i sprejeva za izbeljivanje unutrašnjosti dupeta

jenom u 3 meseca kupim neki denim ili neku niveu od fazon 278 kinti i to je to.
dezodorans mislim, kaki kurac parfemi, toe gej. gej je i ovo, al ae, kud svi tu i mali mujo
edidt: a da, koristim i lidera kremu posle tuširanja, u suštini, to mi i šteka kintu na dezodoranse, fala joj

toaletne vodice

uvek sam mislio da je to isto sranje što i parfem? Znam razliku između dezodoransa i ne-dozodoransa :D

Ahahahah Denim jebeni. To onaj dezodorans što izvetri posle fazon 12 minuta ? lolo

mislim, to je vaš stvar čime ćete se namirisati lol. ortak baca grdne pare (strejt lik) na te muške toalete, fazon diavolo i tako to ne razumem se, za mene je sve to šatro prijatan miris ko miris, ne provaljujem razliku između str8-a i recimo tog diavola.

Te kreme ne valjaju ništa. Samo ti zapuše pore i ometaju znojenje. Da se znojiš moraš, samo je poenta u tome da neutrališeš smrad.
Toaletne vode su mnooogo blaže od parfema, brže izvetre i imaju osvežavajućiji efekat.
Što je glupa ova reč osvežavajućiji.

Ahahahah Denim jebeni. To onaj dezodorans što izvetri posle fazon 12 minuta ? lolo

ne verujem, ostane da mi miriše koža i majica i pre nego što sednem u avto :)

E, Diavolo je fenomenalan i Mediteraneo!

Te kreme ne valjaju ništa. Samo ti zapuše pore i ometaju znojenje. Da se znojiš moraš, samo je poenta u tome da neutrališeš smrad.

to je i poenta, u pravu si. meni je bitno da posle recimo 6-7 sati van kuće po užarenom julu ne bazdim ko neki kreten, već da budem 'diskretan' :)
kažem, tu kremu posle tuširanja samo, meni završava posao, ne zatvara pore, već 'parfermiše' znoj, opet diskretno :)

onda parfem it iz! uglavno koristim uveče, imao sam pre onaj million od paka rabaneta. Dobio ćale od nekog andergraund lika što valja kradene, pa mi dao. Tada sam još imao devojku (eeh, bilo odavo u pičku materinu, sneg je još bio, kako vreme leti jebote!), oduševljavala se, kao i još gomila drugarica...

jbt. o čemu ja pišem, odoh da se samobanujem
http://youtu.be/xmF3sclQgQM

Pako Raban Milion trve parfem. Imadoh ga nekoć. I malu bočicu, za poneti na put.
Da, zlatna je. :D