Prijava

obična dehidratacija.

stvarno, pij vodu...

Rasni, nemoj odma da tripuješ. Ko što ti kažu, može biti obična dehidratacija. To ćeš rešiti pijenjem vode, ali male količine gutljaj, dva na svakih tipa pet minuta. Nije loša ni ona supa iz kesice jer je dovoljno slana, pa vraća u život...

U suprotnom, najebo si. Traži donore bubrega, najpre. :-)

preteruješ sa vujaklijom, mokraća ti je poprimila dezen sajta. Resetuj na zeleno, pa na ljubičasto.

Popio sam sad 4 case. Naterao sam se.

Razmisli šta si jeo, pio, mnogo stvari može da oboji mokraću. Ili da nisi dehidrirao. U svakom slučaju, napij se vode koliko možeš, pa onda ujutru gledaj šta ćeš ispišati. Verovatno će se iščistiti.

Sto mi to ranije nisi rekao?

4 čaše? u bre, dete...

ispishaj se na strip pa slikaj da procenimo

Rasni odnesi kao uzorak deo plastičnog izmeta a za mokraću napravi cedevitu da ih zajebeš.

Za dorucak jeo dzem od sipka, za rucak makarone, za veceru pastetu. I nista vise. 3 puta pio vode.

šta god da si jeo, ispraćeš vodom...ti si, verujem, mlad dečak...da je bilo šta drugo, imao bi i druge tegobe...

ko ti reko da piješ naglo, konju? ništa uraditi nećeš. Prva sledeća mokraća će da bude ok, a za sl. ako ne nastaviš piti po malo svaki čas, opet ćeš u istu situaciju doći...

Traži donore bubrega

nema vukajlijaša koji mu neće dati bar jedan

Jebem li ti sunce vejv, ako mi se nesto desi nikada fakultet neces zavrsiti.

kupiće mu mama diplomu...