Prijava

E ovako ljudi, zamolio bih za pomoć iskusnijih od mene (što i nije naročito teško) po ovom pitanju.
Naime, odlučio sam da kupim lap top. Kako od svakog čoveka čujem različita mišljenja o svakom, te ovaj ti je do jaja, te ovaj ti je sranje, voleo bih da čujem vaše predloge, mišljenja, iskustva i preporuke oko istih.
Cena bi trebalo da se uglavi negde oko 350-400 evra, a treba mi za svakodnevnu upotrebu, nikakve gejmerske aždaje, nego onako nešto standardno.
Hvala unapred...

Као прво, што би неко куповао лаптоп за игрице кад за исте паре може да купи 5 пута јачи десктоп?
Пази, за те паре свашта да се нађе. Немој само да јуриш на оне понуде што су тренутно актуелне, типа велико снижење и форе.
Ја имам msi из серије CR500, и не могу да се жалим ни на шта за сада.

Ako izuzmemo preskupi Mac, rekao bih da su najbolje 3 marke HP, Dell i Toshiba. Zatim slede Asus i Lenovo. Ostale ti ne bih preporucio.

Lepo covek kaze da mu NE TREBAJU gejmerske azdaje. I ne razumem zasto da ne juri racunare na popustu? To su uglavnom serije koje se ne proizvode, na popustu su da bi se rasprodali. Ako nesto treba da izbegava, to su zastareli slabi procesori, ne bi trebalo da uzmes nista slabije od CoreDuo ili Core2Duo.

E, jebiga. Ja taman hteo da se pohvalim mojom aždahom.
http://regmedia.co.uk/2009/05/22/qosmio_x300_2.jpg

Uzimaj Tošibu. :)

Jericho
Vidiš koliko znači pomoć, ja sam čuo da su HP medju najnepouzdanijim kompovima...

menijesamodosadno
Hvala ti, vidiš i za MSI sam čuo loše stvari...

HP najnepouzdaniji? Vrlo zanimljivo. Ako se vec brines za pouzdanost, Toshiba ima onu cuvenu "no matter what" garanciju 3 godine.

Не знам ДокМеистер, ја и још неколико људи коју имамо МСИ никаквих проблема, напротив. .
Разлог због кога сам ти рекао да не јуриш на ниску цену је тај, што је моја сестра узела била неки Асус на снижењу 20% и враћала га три пута за два месеца.

ja imam asus vec 2 godine i nije me jos izdao! :)

Ma jbš sniženje, ako sam već rešio da dam neku kintu sad, za toliko koliko bih uštedeo na sniženju posle da pizdim ako ne radi kako treba :) naročito kad istekne garancija

Ja imam ASUS X59SL od 2007 godine. Tada sam ga platio oko 500€. Ne mogu da se požalim . Inače će ti dosta ljudi potvrditi priču. Tošiba je keva, ali je i na ceni. Pogledaj malo po raznim IT forumima, vidi šta tačno hoćeš, ali ipak je neko pametno rekao. Ako je za igrice, bolje kupi neku aždaju od desktopa.

Ја имам Сони Вајо, како ли се већ чита, матор је као библија, и ради одлично, осим што му не раде батерија и тач пед.

Korleone
Ako je za igrice, bolje kupi neku aždaju od desktopa

Baš naprotiv, treba mi za svakodnevnu upotrebu...

Мени АЦЕР одличан, ево већ му 4 година, ради без проблема. :)

Iskreno, nijedan ne bih uzeo.

Eddie
Iskreno, nijedan ne bih uzeo.

Ako stvarno imaš onakvu aždahu, onda te u potpunosti razumem :))))

Питам овде, кад већ тамо неће нико да ми одг. Колико кеша је тв карта за лап топ??