Prijava

Pa došao pandur kad su se jurili po ulici i pita: "Pa dobro, čiji je on muž i nemojte u glas!?"
A njih dve, naravno u glas: "PA NAŠ"

Lamarr pise na temu o HL2 vise od 3 posta... half life 3 confirmed

A, majko mila. Svačega ima. Koji geniji.

E, da moja komšinica je darker pro. Bila je obojila sobu u crno, jedva je njen otac )onaj ludi što se izbo sa komšijom) to prekrečio, a htela je valjda i da donese kovčeg, tvrdila je kako ne može da spava spokojno u krevetu. Hahahaha, spokojno... Hehehe....

Bio je neki stariji čovek-deka dolazio neko vreme u moje školsko dvorište kad sam bila valjda sedmi-osmi razred osnovne škole, bilo je nešto u lokalnim novinama izašlo za našu školu pa su me pominjali i bio je rekao da mu se ćerka u inostranstvu zove isto kao ja, i posle je dolazio nekoliko puta, mislim da je umislio da sam ja ona.

Lamarr pise na temu o HL2 vise od 3 posta... half life 3 confirmed

E, i ja sam razmišljala da li nešto da odgovorim na tu foru.

Sunce ti jebem narandjasto, ja mislio da su moje komse lude, medjutim.......

Комшија прекопута био столар. Сек'о се два'ес пута, долазио ми на врата да зове ћалета да га вози у хитну, кева оп у несвест кад види да липти крв. Исти тај имао жену и сина, ал' имао и неку швалерку из улице (а јебемлига шта је њој с мужем било, углавном имала дете и она), и то опуштено. Оде у набавку негде, паркира кола испред куће и носи низ улицу њој. И једног дана пуца њој у главу, па онда себи... "а добар човек био, миран, увек се јављао комшијама..." после њена браћа претила сину овог комшије да ће да га убију, освета, џа-бу, лик се одузео.
здесне стране ми је комшија који је до пре пар година држао краве и овце у дворишту, свиње, кокошке и пашчад се подразумевају, а насеље јес' да није центар, ал' опет је део града. Одселио се он у неко друго насеље, овде му сад живи син с женом... а тог сина је био ланцем сваки пут кад зајебе нешто, а ланац тежак бар 3 кила. наопако.
прекопута (до столара оног) живи комшиница која је тужакала све око себе, и столара, и нас, и комшију с друге стране, све. Не да свекрви да једе са њима, не сме да иде на спрат код њих, а та комшиница цвећарка нека, па кад се посвађа с овим њеним муж јој порастура сво цвеће, хаха цар.
Доле испод куће су неки цигани, развели се сад, ал' су се толико били да је полиција долазила на сваких, да не претерам, 5 дана. Од тог срања им се ваљда син истресирао, био на психијатрији месец дана, и сад је прс'о дибидуз.
А ово је само око моје куће, насеље је велико. Мада, има и нормалних, да.

Au, Petre, ja sam se iskreno prepala. Koji ludaci.

Стани, ти си заправо Пезосу поверовала? Пезос је јебао дебелу са својим другом за ког зна како му мирише главић. Ћале је тукао њега и мајку, иначе је велики љубитељ паса и има обичај да са сином дели други налог на Вукајлији, притом зна каква је млађе била кад је ишла у осми основне, све особе које познаје су дебеле, притом је баш он видео када ова вуче ћерку из школе, како ова прати ћерке, увек види да се ове штекају на прозору, све три. Лизао је усирени пазух дебелој готичарки, притом јој дао број фиксног. Ћале му је био официр и да не набрајам даље. Лол. А и овде је познат као трол. Додуше зна да буде успешан у томе.

И пишао је у шампон другу јер је друг заватао на пичку.

Комшија прекопута био столар

Комшија 1 је столар.

Сек'о се два'ес пута, долазио ми на врата да зове ћалета да га вози у хитну, кева оп у несвест кад види да липти крв.

Столар се секао.

Исти тај имао жену и сина, ал' имао и неку швалерку из улице (а јебемлига шта је њој с мужем било, углавном имала дете и она), и то опуштено.

Столар имао швалерку?

Оде у набавку негде, паркира кола испред куће и носи низ улицу њој. И једног дана пуца њој у главу, па онда себи... "а добар човек био, миран, увек се јављао комшијама..."

Столар пуцао швалерки па себи у главу? Или муж пуцао швалерки па себи у главу. Или муж пуцао столаревој жени па себи у главу?

после њена браћа претила сину овог комшије да ће да га убију, освета, џа-бу, лик се одузео.

Браћа швалерке претила сину столара да ће да га убију? Браћа швалерке претиле сину швалерке и мужа да ће да га убију. Столар се усрао? Муж се усрао? о.О

здесне стране ми је комшија који је до пре пар година држао краве и овце у дворишту, свиње, кокошке и пашчад се подразумевају, а насеље јес' да није центар, ал' опет је део града. Одселио се он у неко друго насеље, овде му сад живи син с женом... а тог сина је био ланцем сваки пут кад зајебе нешто, а ланац тежак бар 3 кила. наопако.

Ово нема везе са оном причом од раније?

прекопута (до столара оног) живи комшиница која је тужакала све око себе, и столара, и нас, и комшију с друге стране, све. Не да свекрви да једе са њима, не сме да иде на спрат код њих, а та комшиница цвећарка нека, па кад се посвађа с овим њеним муж јој порастура сво цвеће, хаха цар.

Ово исто нема везе са оним. Укапирах за ово.

Доле испод куће су неки цигани, развели се сад, ал' су се толико били да је полиција долазила на сваких, да не претерам, 5 дана. Од тог срања им се ваљда син истресирао, био на психијатрији месец дана, и сад је прс'о дибидуз.
А ово је само око моје куће, насеље је велико. Мада, има и нормалних, да.

Реци још шта теби фали, сем што блејиш на Вукајлији и да заокружимо причу о твом комшилуку. :Д

И пишао је у шампон другу јер је друг заватао на пичку.

Е да, како сам то могао да заборавим. :Д

'ајде све, ал' једна ћерка има 35 година, друга 40, и пезос зна како су се враћале из школе. а поврх свега имају решетке на кући и троја врата, и неко поверује, хаха!

јеби се, реме, не могу да склапам.
столар јеб'о, столар се сек'о, столар убио, столаревог сина јурили. :)

Ja što sam imao komšu, lud k'o struja.

Prvo je sebi isekao patku i bacio u wc šolju, a potom povukao vodu, imao neki gadan trip kontam. Posle toga bio u Toponici neko vreme (ludara za one koji ne znaju), da bi izašao prošle godine.

Nakon što je izašao, ubio je kevu, čekićem valjda ili tako nekom alatkom, zabarakadirao se u stanum nagurao šporet i frižider pred vrata. Tako živeo sa kevom nekih 6 dana dok nije počelo žešće da zdiba, sada je ponovo u Toponici.

Пази, друга има 25. Чак и ту има онако велику разлику у годинама. Пезос покида са оваквим постовима. Али стварно да неко поверује, никад нисам ни помислио да ће неко успети у томе.

ћерка има 35 година,

25, taman njegov broj, što priči daje dozu istinitosti....

Imam komšiju koji je drogoš teški. Oženio se s nekom mladom beštijom a on ima 2 sina i tipa 50 godina. Ajd to sve i razumem, al' je makro svojoj ženi. Vidim ja kroz prozor ovaj kupi sinove u kola da se "provozaju". Nakon 5 minuta dolazi auto sa mušterijom koja nonšalantno ulazi u kuću da mu jebe ženu. Makar ima malo obzira pa ne dozvoljava da deca gledaju kako neki random "čika" trsi njihovu maćehu.

Što bi se potresli što im neko jebe maćehu nemaš pojma. Ajd po pare da i oni jebu?

Pak nek jebu kad imaju koga. Mora da zaradi za stan i hranu "maćeha".

Можда и синови јебу маћеху кад нема посла, да остане у форми.

Moj komšija prosuo tutkalo (onaj lepak za drvo) na mačku(životinju) druge komšinice sa kojom godinama na priča, a dvoriša im razdvaja samo jedan mali zid.
Jadna maca, ni kriva ni dužna, pola dlaka nema, ni na šta ne liči. Već nekih 20ak dana leži na jednom mestu i ne pomera se...

Па нормално да се не помера кад је залепљена.