Prijava

Етнички Турци су данас мањина у Турској, а како ће код нас да буду већина??

Зашто уопште говоримо о Турцима ДАНАС? :)

I niste mi jasni sa ovim otkrio sam Ameriku tvrdnjama da su Srbi mešavina svakakvih naroda... Koji narod nije?

Сви народи су, али су проблем ове небулозне статистике из чланка. Срби 30% Словени. :)) Шио ми га ђура.

Mislim, je l' treba da budem ozbiljan kad iznosim Deretićeve teorije, ili kad ih neko drugi iznese

Treba da oteraš u 3 lepe onog ko to iznese.

Ma gde bre nema turske krvi u nama ljudi, šta vam je. Pa sav nerad smo i na njih povukli, samo bi da legnemo i ležeći žderemo dok nam igraju trbušne plesačice:)

Nije neko pleme amazonskih Indijanaca,neki narodi su više izmešani(kao Turci,Rusi,Hrvati,pa i mi sami),neki manje(neki random narod iz pičke materine koji je imao manje burnu istoriju)

Ma gde bre nema turske krvi u nama ljudi, šta vam je. Pa sav nerad smo i na njih povukli, samo bi da legnemo i ležeći žderemo dok nam igraju trbušne plesačice:)

Добро, то је већ више културолошки утицај. Као и свеукупни афинитет ка источњачкој музици која трешти из кафића. :)

Pa sav nerad smo i na njih povukli, samo bi da legnemo i ležeći žderemo dok nam igraju trbušne plesačice:)

Nije, Srbi su vrijedan i radan narod, pogotovo Krajišnici, i mrze američki kapitalizam i masone majku im američku ja.

Nije neko pleme amazonskih Indijanaca,neki narodi su više izmešani(kao Turci,Rusi,Hrvati,pa i mi sami),neki manje(neki random narod iz pičke materine koji je imao manje burnu istoriju)

Islandjani npr.

Царе, на ово си мислио?

То су опет резултати генетских анализа, а то је поуздано у пичку материну, ал' ајд'.

А, одакле теби то да су то непоуздане анализе? Не кажем да јесу, само не видим разлога да би се сумњало.
Право је питање да ли је могуће за временски период од 500 година и у таквим околностима као за време турске окупације Србије, до те мере променити генетску слику једног народа, колико сте убеђени да јесте.
Баш бих волео неко стручно мишљење да чујем. Опет, не кажем да није могуће.

Добро, то је већ више културолошки утицај. Као и свеукупни афинитет ка источњачкој музици која трешти из кафића. :)

Pa je l' si video? Čim krenu zurle skače se po stolovima i raskopčavaju se košulje! Radi turska krv:)

Добро, то је већ више културолошки утицај
Isto tako su se i Rusi oblačili kao Tatari dok im Petar Veliki nije jebao majku :) Pa i ona situacija kod nas kad je u Prvom srpskom Karađorđe terao ustanike da seku perčine.

А, одакле теби то да су то непоуздане анализе? Не кажем да јесу, само не видим разлога да би се сумњало.

Не. Тео сам да кажем да сам ја то исто написао пре.

Isto tako su se i Rusi oblačili kao Tatari dok im Petar Veliki nije jebao majku :) Pa i ona situacija kod nas kad je u Prvom srpskom Karađorđe terao ustanike da seku perčine.

Какве сад везе има перчин с Турцима, кад су се они шишали на ћелаво? То ти је био начин да препознаш ел неко Србин, ел Турчин.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/02/Prvovencani.jpg/260px-Prvovencani.jpg
Црне очи, црна коса, висок, а чисто сумњам да је турског порекла.

Perčini su koliko znam kulturološki uticaj(prenesen od Turaka) a o tome sam pričao,na ćelavo su se šišali samo njihovi vojnici možda.A šišanje perčina je imalo i praktičnu svrhu,da ne mogu da te na prevaru uhvate i poseku u boju.

A šišanje perčina je imalo i praktičnu svrhu,da ne mogu da te na prevaru uhvate i poseku u boju.

Pleli su i ogromne kike po kosi pa im je Crni Georgije naredio sve da ih poseku.

Perčini su koliko znam kulturološki uticaj(prenesen od Turaka) a o tome sam pričao,na ćelavo su se šišali samo njihovi vojnici možda.A šišanje perčina je imalo i praktičnu svrhu,da ne mogu da te na prevaru uhvate i poseku u boju.

Аман, чоче, Турци су се шишали на ћелаво. Једини утицај који је могао да га пренесе нама јесте персијски (заједно са двоглавим орлом), али то опет потпада у то да су персијски и словенски народи сродни (добро, орао је ипак дошао преко Византије).

Право је питање да ли је могуће за временски период од 500 година и у таквим околностима као за време турске окупације Србије, до те мере променити генетску слику једног народа, колико сте убеђени да јесте.

Оженим ја Кинескињу, добијемо дете и већ сам драстично променио генетску слику свих њених будућих поколења. Кажем, Србија је имала релативно мало становника у односу на број Турака који су овде долазили и пролазили, отуд толико турског генетског материјала. А чињеница је да су жене курве и да би се у то време појебале с Турчином и за мало рахатлокума, а камоли за друге привилегије. Замисли, одбије жена да општи с Турчином у оно време? Запечатила би своју судбину. :)

Турци су се шишали на ћелаво

То објашњава зашто се данас највећи Срби ошишани на ћелаво

Ja koliko vidim na ovoj slici gore Sv. Sava je pomalo braonkasto-riđ, a ne crn, al ajde.

Замисли, одбије жена да општи с Турчином у оно време? Запечатила би своју судбину. :)

Navodno su bacale decu dobijenu sa Turcima, u šta ja sumnjam:) Pa mi imamo više turske krvi u sebi nego bosanski muslimani i muslimani u Raškoj, a oni se kunu u Tursku.