Prijava

Željno je iščekujem :)

Уз'о ђозлуке пре две седмице, баш су готива лоло
да не спермујем, -0.5 лево и -1 десно.

Dioptrija -1,5 na levo oko, na desno bez dioptrije. ololol :D Skroz mi nezgodno bilo da se naviknem na naočare u početku baš zbog toga. Sad nosim sočiva u boji sa dioptrijom - plava, inače oči su mi zelene.

Sad nosim sočiva u boji sa dioptrijom - plava, inače oči su mi zelene.

Ja imam prirodno plave B)

Blago tebi, oduvek su mi se svidjale plave oči, posebno na muškarcima.. Valjda zato što se retko vidja muškarac sa plavim očima. :)

Ja nosim samo sociva u boji...jbacko zelenoj :) i najverovatnije za koju godinu necu nista videti zbog toga, pa vam javim koja mi je dioptrija ;)

Dioptrija -1,5 na levo oko, na desno bez dioptrije. ololol :D Skroz mi nezgodno bilo da se naviknem na naočare u početku baš zbog toga. Sad nosim sočiva u boji sa dioptrijom - plava, inače oči su mi zelene.

Шта ће ти сочиво на оку без диоптрије?
Ево да направимо дил. Ако носиш сочиво само на једном оку, сочива ти трају 3 месеца дуже, под претпоставком да су месечна и да су нормална. Е сад уместо што бациш тих 3000 за та три месеца, даш их лепо мени, и онако ми толико фали за концерт Сабата. Шта кажеш?

Ne nosim ništa, ali ću za neku godinu sigurno.

ja primecujem da ćoravim, ali kao kul sam i ne treba mi to :s

Dioptrija -1,5 na levo oko, na desno bez dioptrije. ololol :D Skroz mi nezgodno bilo da se naviknem na naočare u početku baš zbog toga. Sad nosim sočiva u boji sa dioptrijom - plava, inače oči su mi zelene.

Ček, imaš životnu priliku da turiš monokl i tako je lako odbacuješ? Nevernice.

Има ли неко искуства са ласерском операцијом, односно ласерским уклањањем диоптрије? Размишљам о томе у последње време...

Ne... mada primetio sam da kad popijem 12. vinjak malo mi se muti... moram da posetim očnog..

Ček, imaš životnu priliku da turiš monokl i tako je lako odbacuješ? Nevernice.

E, da znaš da sam neki dan i ja o tome razmišljala, al' bi bila fora... :)

Шта ће ти сочиво на оку без диоптрије?
Ево да направимо дил. Ако носиш сочиво само на једном оку, сочива ти трају 3 месеца дуже, под претпоставком да су месечна и да су нормална. Е сад уместо што бациш тих 3000 за та три месеца, даш их лепо мени, и онако ми толико фали за концерт Сабата. Шта кажеш?

Ma važi, evo dogovoreno. :)

Šalabajzer
Sočiva, - 5,25 lijevo, - 5,50 desno, uzimam titulu najćoravijeg vukajlijaša! Lock!

Facafacaa
Наочаре, -5,75 лијево, -6,25 десно. Довиђења :)

čestitam na II i III mestu... levo -15, desno -11,50, sočiva...

Aaaaaaaa, lažeš jebote! Ozbiljno? Kako nađeš kutijicu za sočiva ujutro? :D

Đozluke već dvajez dve-tri godine, u pubertetu došlo do -7 na oba oka. U par navrata probao da nosim sočiva i bilo mi cimanje, a i navikao sam ovako.

Не и не бих желео.