Prijava

Kakvo je ovo masonsko obelezje

stefan pot. many lolz

лоло које мучење на крају, почели да троше време на 3 и по минута до краја, али добро, млади су јбг

али су их баш лепо ошурили тројкама крајем треће четвртине и почетком четврте

и још без Тејића

шта мислите, ко је највећи потенцијал из ове екипе?

Šta bi tek bilo da je Jokić igrao za ovu ekipu? Rebić ojebo gajim nadu da neće proći kao Cvetković. Zagor te nej (umro sam kad ga je Šareni ovako nazvao) i Gudurić će biti igračine.

Sto se Pota tice, poznajem momka jer je moj bivsi komsija. Dobar igrac, prosao sve reprezentativne kategorije. Ima dobar sut ali ga ne sili bez potrebe, tako da je po tome jako slican Jovicu. U svakom slucaju, vidi se da ljudi iz reprezentacije znaju sve o njemu i zato su odlucili da ga nagrade pripremama. Vasu Micica Sale vjerovatno nije zvao bas zbog stalnih povrijeda koje ga spopadaju.

Sto se mladih tice, svaka im cast. 10 pobjeda na turniru je velika stvar. Ima stvarno dobrih igraca i raduje sto su kroz par godina to zapravo nasljednici ove Saletove generacije jer se vidi da klinci znaju znanje. Zvezda nije normalna ako ne potpise Guduru sad preko ljeta.

mitke zaboravio si jednu stvar da kazes. da potovi imaju nekoliko firmi i

шта мислите, ко је највећи потенцијал из ове екипе?

Meni je Zagorac, posle njega Gudurić. Ovo nam je mnogo jaka generacija, još fale Jokić i Ristić ovoj ekipi.

Zvezda nije normalna ako ne potpise Guduru sad preko ljeta.

Potpisao on za Zvezdu evo ima već dve godine.

Заборавио сам на Ристића скроз. Сад ће да крене другу сезону на колеџу? Какав је био досад?

Iz ove ekipe Zagorac, Guduric i Tejic. A iza njih Rebic, Jaramaz i Apic. Mada, Davidovac je jako interesantan igrac. Gledao sam ga par puta u fmpu, i njega i Apica. Ima tu potencijala.

Guduric je najzad jedan ofanzivni igrac kakvog nismo imali dugo. Malo brzine i agilnosti mu samo nedostaje. Svidja mi se sto skida fore od Hardena.

Ne mogu zamislim koje bi pisanje bilo da su igrali Jokic i Ristic.

Igrao je solidno Ristic ono sto sam video na koledzu. Ali mislim da ce tek ove ili sledece godine dobiti neku ozbiljniju ulogu tamo

Flipse, ne znam sta imaju u Subotici, poznajem ih kada su dolazili preko raspusta kod pokojne babe u Bijeljinu i kad je bilo bombardovanje. Skoro su prodali tu kucu, zato sam napisao bivse komsije.

Ovo za Guduru sam mislio da ga metnu u prvi tim, djecko je za Kaplanovica izmislio kosarku. Inace, Davidovac je meni isti kao Dusko Savanovic, kretnja, sut, ma sve... Cak i lobanja, lolo.

Sta mislite koliko cemo se ispisati po svima na ep na skali od 1 do 23,7?

Ne mogu da ne kazem da mi tvoj pesimizam uliva poverenje

Guduric ce biti prvo zvezdino pojacanje. Moraju ga nagraditi za igre u prethodnoj sezoni i na ovom sampionatu, sazreo je skroz. Reba pokazao da ga ljudi pljuju bez razloga, dobar je to igracic treba mu dati malo prostora i biti strpljiv sa njim. Sa Jokarom, Risticem pa i Djukanovicem (da su ga zaobisle povrede u protekloj sezoni) bismo se tek prosetali lagano. Slazem se sa Mlatonijem da je Zagorac najperspektivniji, pa onda Gudura i Tejic. Opasna ekipa stvarno.
Rakicevic mi bio cimer pre 7 god u nekim selekcijama u beceju, usro sam ga tad 3-0 1vs1 - ja jemen xD

Zagorac bi bio najveci talenat kad bi potpisao za zvezdu lol ovako guduric jbg

U rebica i dalje ne verujem, ne izgleda mi kao da moze da igra na nekom visokom nivou visem od mzt-a i to je to jbg

Prosle ili pretprosle godine sam vam napisao kakva ce Vlada Djokic biti trenerska zver. Prvo je sa maltene anonimusima iz Metalca napravio veliki uspeh sad osvojen sampionat bez ijednog poraza. I tek ce da jebe. Mnogo korektan covek, pun harizme. Bas mi je drago zbog njega.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=27&nav_id=1020421

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=27&nav_id=1020452

Чек, да ли ово треба да значи да су крили од Сан Антонија да је имао прелом?