Prijava

ima da ide ko alva bezalkoholno pivo.

I čačanski čips ahahahahaha. Bolje sok od zove da dele.

da im dele regularno pivo,u 7 ujutru bi se doslo.17 mrtvih.krece se put kosova(bez soli ovog puta) i ostalo sto ide kada su siroke narodne mase pijane.

Da dele makar neki kršteni čips.

Ko je odredio Petkovića da izvodi penal pored toliko drugih igrača? Šutnuo je gore nego Vardi neki dan.

HAHAHA PA BOKTE KO DADE KRETENU DA ŠUTIRA PENAL.

JOŠ UVEK SAM IZNERVIRAN. TOP 3 NAJLOŠIJE IZVEDENA PENALA KOJE SAM VIDEO SIGURNO.

u sto marke da je utakmica nameštena...

ORLANDINJO NASTAVLJA DA MEĆE.

Hahaha, nameste utakmicu da Radnički pobedi, da bi posle 100 godina išao u Evropu, i Zvezda se izjebe i uvede Orlandića, koji...
...wait for it...
...odjebe direktivu.

Poručio bih grobosima da sačekaju na skretanju i pozdrave šampione, al stadion im je opet, čudna li čuda, prazan. :(

u sto marke da je utakmica nameštena...

Prihvatam opkladu.

Čim je došao Kokeza odmah sve regularno, da je Tole predsednik sada bi namestili utakmicu da bi Radnički igrao Evropu. Šteta, blizu mi je Niš, očekivao sam da ću gledati Škendiju ili danski Aarhus ;(

Razvedri se, ako si baš blizu Niša, Škendiju ćeš moći gledati u ligi velike Albanije.

Pobeda, želja naša... Šta?

https://www.facebook.com/crvenazvezdafk/photos/a.408348694883.199754.123689764883/10154274864204884/?type=3&theater
samo nepravedno lukovic da dize pehar treba mu njime olupati lobanju nije mi jasno ko gura panjinu uopste i koji retardi ga podrzavaju . sto bi marko reko malo su nam bacali bombe kad smo u top 3 najzaboravnija naroda lik nas zajebava zadnjih 5god oce dodje nece vrti nas oko prsta nebi da je ronaldo da sam tamo utrcao bi na teren i uzeo onaj pehar da mu iskrivim ledja ni delfin terapija ga ne bi ispravila

jel lukovic kosovar? posto izgleda kao da je kosovar