Prijava

Kliknuo sam skoro na tvoj profil i vidim da te nema Boga oca. Dobrodošao :)

Rasnije, sta ima da slavimo gubitak. Jebo im ja mater, prodala uprava u poluvremenu.

Pa vidim baš ste se popalili, ostavljate komentare tipa DANAS JE 85 GODINA OD KAKO SMO IGRALI FINALE, IGRALI A NE ČEKALI PENALE HEHE

Jes bas me zaboli da slavim gubitak.. zlato i bronza se osvajaju, srebro se gubi. Ali zato ovo sa uzivanjem pogledam na youtube: Partizan de Fuenlabrada, suze mi krenu svaki put...

Meni suze krenu kad vidim vas 400 u kopu sa krpom koju ste skinuli sa mosta.

Kop drze cigani... I to je sramota ove vlasti da ponizava Partizan ovako. Forsiraj omiljeni klub, nemoj ponizavati protivnika jebiga... Partizan prozivaju za podrsku zutih, a Tadic i Zecevic doveli Zvezdi gasproma, Zecevic kaze da je Tadic zabranio gradnju novog stadiona Partizanu, a na sve to Sutanovac drka kurac oko postojeceg stadiona Partizana... Pored takve podrske kome trebaju neprijatelji.

Nema veze, bude zapamceno pa i vraceno ako Bog da.

Ti si vucicpeder

OSTROGA MI

Ne kapiram Rasnije najbolje...

Ti si autor vucicpeder.

To je ta retorika, to je to.
Definitivno.

Nisam Rasnije, nemam ja dupli nalog... otisao sam sa sajta pre vise od dve godine, pretili mi neki cigani odavde i ja se pokupim. Citao ponekad iz offa samo.

Rešena je jedna od misterija sajta. Nije toliko kvalitetan trol bio.

Onda ti je brat blizanac.

Nemam brace jbg... Ako mislis nesto vezano za postove o Partizanu, jebiga to je opste uverenje grobara, nije moja izmisljotina.

http://www.alo.rs/kosovski-klubovi-ne-igraju-u-evropi/54914

Teskog srca moram reci da su cigani zasluzni za ovo zbog Uefa mafiozi. Sad sto ce da pusite na zrebu nema veze, nek uleti vlada 2-3 miliona za pojacanja, gde je 28 tu je 30.

Što nas Ugo ovako jebe?

Ne jebe, trazi povisicu. Ima lepu ponudu u svojoj zemlji.

po onome sto sam procitao za onog mucea,dobra je igrac.za nasu ligu bi trebao da bude bog otac,a i za evropu je ok.

ne znam za vijeru,al verovatno oce novaca.nece za kikiriki da igra.