Prijava

Humor Buksovaca je najlakše opisati sledećim vicem:

idu medo i majmun sumom
zeko: sto radis medo?
medo: Evo setam sa ovim majmunom
majmun: Dobro je medo MAFIJASU

, ne znam čiji je vic, samo ukazujem o kojoj vrsti humora je riječ.

Puštite izgled, slušajte viceve.

Јебем га. Мало сам и бурно реаговао, испадох какав хејтер.

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/559568_423509521030388_805285312_n.jpg

. Aktivni su godina, a humorom slabo kad podbače. Znate ko mi je samo rekao da mu se Buksovci ne sviđaju? Jedna riba, kojoj je sav smisao života da ide po kafića i diskoteka i da viče "Ufff, koji smorrr.!" svakih 5 sekundi.

Не знам да л је случајност, ал' и мени је једна потпуно иста особа говорила да су буксовци смор.

Purašević, njihov solo sajd projekat.

http://www.youtube.com/watch?v=on1q9O-f16Y

I dalje mislite da su sranje?

Nemam pojma, generalno ne gotivim taj geg humor, a onih par što sam gledao su baš to. U suštini, nisu face koje mogu da povežem sa tim i izgledaju mi malo kretenski kad se gube.

Reme, sviđaju li ti se Pajtonovci?

Kad igra Rakunat, vadio bi se na Švedjane?

Reme, sviđaju li ti se Pajtonovci?

Да.

Елем, не знам, то што ми се свиђају Пајтоновци не имплицира да ће ми се и ово свидети. Елем, можда ми баш због Пајтоноваца ово и није нешто, јер бих ово мерио према њима у том случају.

Е сад, ајде да илуструјем то једним примером. Овожавам Блек Сабат, али постоји велики број бендова код којих се види јак утицај музике Блек Сабата једноставно не слушам, нити ми се свиђају ти бендови. Што не значи да су лоши, једноставно ми се не свиђају. Не бих ни коментарисао овде да није нон стоп активна тема, па због тога и уђох, и видех да се баш о томе водила расправа, па рекох да изнесем своје мишљење. Толико. :)

Da? E onda mi sad ništa nije jasno, sviđaju ti se Pajtonovci a Buksovci ne, jednostavno ne razumije al evo da pokušam sa ovom teorijom: ljudi ne vole Buksovce jer ne vole Crnu Goru pa im zato ne valjaju? da ti rečem nešto, njih slabo ko ne voli, ovamo ih obožavaju svi, i staro i mlado, neki zato što su baš smiješni a neki zato što zdravo razmišljaju i plus su smiješni. Pogledaj fajront republiku sa njima da vidiš kako oznojiše onog voditelja koji kad bi svoju duhovitost udružio sa Ivanom Ivanovićem nastala bi crna rupa koja bi nas sve progutala.

Касно избацих овај коментар горе. Прочитај. :) Немам појма, немам проблем са Црном Гором. А ова ваша Црногорштина ми је међ' омиљеним људима на Вуки (Смарко). Једноставно ми не леже. Пробаћу да их погледам, али шта знам. :Д

Pogledaj neđe neki klip ili emisiju, smatram da se nećeš zajebat, nego znaš što isto može bit da ljudi ne vole, akcenat, biće da je to, ja eto ne vjerujem da bih sebe mogao smislit da gledam neke hrvatske Pajtonovce. Gledao sam nekolko filmova sa Borom Lijom i parao mi je uši hrvatski jezik, dok to nije slučaj sa bosanskim, on mi je nešto sam po sebi smiješan.

Можда, видећу. Искрено, ни сам не знам шта ми смета. Али погледаћу. :)

Добро су ојебали са серијом, ваљда ће изаћи још епизода, тек после 3. гледања сам све форе скапирао :)

Једнио што је дошло из Црне Горе а да је ваљало је Гага Сигурица и Д буксовци.

Па нису баш тбок пајтоновци фазон, мени то није исто. Једино што ми је слично је та сатира и то што је да кажем интелигентнан хумор.