Prijava

Milos-88

Procitao opet stranca, posle 10 godina. Nije mi ostavila tako jak utisak kao tada i sada mi je odlicna al mi nije izazvala taj osecaj. Poceo sad od remarka na zapadu nista novo, deluje dobra. Pre toga sam hazarski recnik poceo odavno i nikako da zavrsim jer mi nije legla i sada kada sam zavrsio moram da kazem da je odlicna knjiga.

Milos-88. Procitao opet stranca, posle 10 godina. Nije mu ostavila tako jak utisak kao tada i sada mu je odlicna al mu nije izazvala taj osecaj. Poceo sad od remarka na zapadu nista novo, deluje dobra. Pre toga je hazarski recnik poceo odavno i nikako da zavrsi jer mu nije legla i sada kada je zavrsio mora da kaze da je odlicna knjiga.

Skerletno slovo- Hotorn. Dosadile su mi lektire, odavno nisam procitala nesto sto sam sama izabrala :(

JG 26 Top Guns of the Luftwaffe-Donald Caldwell
Istorija 26. lovačkog puka u drugom svetskom ratu, dosta toga zanimljivog o vazdušnom ratu na zapadnom frontu i nemačkom vazduhoplovstvu generalno. Ko voli avijaciju ili WW2 toplo preporučujem.

Citaci aj nek mi neko kome je taj stil blizak kaze nekoga ko pise slicnim stilom ko koeljo? Komplikovano je da objasnjavam zasto ali bih bio zahvalan i lajkovao 23 def/pos/reak po izboru xd

Oćeš neku motivacionu knjigu?
M.Skot Pek
Robin Šarma
Ako je klasično žensko i neku bi totalnu razbibrigu, onda Sofi Kinsela, jbg :D
Komplikovano je da objašnjavam kako znam lolo

Ako je žensko i nije baš lvl 99 po načitanosti i tako to: Mali Princ, brt, to je kao kul da čitaju i veliki

Ne treba lajk, brt, pomažem ljudima

Uh, koja li te muka(zena) natjerala da to tražiš!?
Negde sam procitao da mu alkemičara porede sa malim princom, pa mozda to da vidis.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=19050
Evo ti tema i u prvom postu imas nabrojana dva pisca sličnog stila.

Ae, beži, brt, ja sam pomogo, nema lajka za tebe
EDIT: šalim se

Ma ocu kupim devojci knjigu a koeljo joj je omiljeni(knjiga nije alhemicar nije starleta samo bivsa misica i fotomodel sto je priznacete bolje) i sad rekao bi neko kupis koelja i cao ali kako znati sta nije procitala od njega? Mada mislim da je sve od njega procitala jer voli da cita pa mi treba neki slican kurac a mislim da ne treba da naglasavam da se u taj zanr ne razumem uopste.

Znam za malog princa i ja sam cuo da su knjige slicne kao mastanje i te munje ali mislim da je cula i ona pa procitala jbg

http://vukajlija.com/paolo-koeljo :)
Posto sad pročitah da kopira hesea samo jednostavnije, mozda da joj uzmes sidartu od hesea?

E ovo somi bah i mandino, kako znaju kroati sta mi treba majku im jebem fala brate i fala cika kauntu razmotricu i to

E kazi mi nesto vise o sidarti ovoj nisam ni video ovaj post?

I fala brate moj 88 od sada si uvek beli kad budemo kartali saha

Sidarta ti je kao Alhemičar, u tom fazonu, lik traga za smislom života i tako to.

Sori što braću88 dijelim

Nista onda ce biti sidarta, zahvaljivam vam jako ljubazno

Stepski Vuk obavezno.

I fala brate moj 88 od sada si uvek beli kad budemo kartali saha

:-*

Zenska literatura ti je i Gijom Muso. Ako voli Koelja, svidjece joj se. I Nikolas Sparks.

Pa sta sada da kupim celu knjizaru? Aj se slozite za nesto picka mu materina