Prijava

Kakva hamburgernica sad, ja sam čuo da je to bilo u jednu zabačenu kafanu u Podgoricu, ne radi više.

Ок, тако јесте сад. Међутим како ми се чини, некад је то било другачије... Ја сам тих батина попио 1000 пута, највише вероватно пред крај основне. Па се никад ником нисам светио. Знаш зашто? Зато што знам да сам ја био крив, био сам свестан да сам пргав, дркаџија, и све оно што сам и дан данас. Али нисам кваран. Једини пут кад сам ја довео неког старијег било је кад су типа неки прослављали крај осмог, па ето ја и другар чекали бус, били клинци, а они ухватили да нас шамарају. Признајем тад сам само звао ујака да стане ту кад им ја приђем(сутрадан) и почнем да их бијем. Само је и стајао, тек толико да сад они не смеју да врате док их млатим и крај приче. И са том двојицом сам сад ок, али то је друга прича, испоставило се да су нам маторци били неки курчеви ортаци :)

Ja sam jednom zvao buraza da me brani kacam bio peti razred. Tukli me ljudi neakvim hladnim oružjem, mislim da je bio kišobran.

A i razlog za tuču danas je pogled, ko što već rekoh.

Пази, ја капирам да не може да лежи два пута за исто срање. Али да је требао да лежи још мало, требао је.

Па оно... Јес', али кад чујем какве су казне код нас, 4 године за дупло убиство је пуна капа!
Условна за силовање, кућни притвор од годину дана за пар милиона марака... Па мени дуже траје партија пасијанса од тога... Јбт...

Ја чуо да су јели хамбургере у неком фаст фуд срању.

hamburgernica, ne radi više. mislim da se zvala apple ili tako nešto

I može da se robija za isti zločin Reme, znam ja ljude kojima je "ostalo da odleže još pola godine jer su pola odležali", ali ne vjerujem da je Žaki osuđen na miksovanu robiju.

Hvala ti,sad moje počupane obrve imaju jebeni smisao. Vidiš,ni mi iz Bosne nismo toliko zatucani.

Nisi zatucan jer znas da gejevi cupaju obrve?

A dusan1001 pre 7 minuta
ne bih da kenjm o knjizi koju nisam pročitao al bi da se nadovežem na frenkijev post.
http://www.lajk.ba/novost?k=18&id=23419
http://www.zurnal.rs/2011/12/29/povredjena-devojka-sad-tvrdi-da-je-ona-pucala-a-ne-adrijano?lang=lat

Taj rad. Ova dvojica da su priživeli rekli bi da mu ispao pištolj. I to na stepenice, Odskakao, zato ispalio 13 metaka i jebiga. Lova u džepu, rane zarastu. K'o bog.

Је л' коментарисао неко наслов теме? Баш је добар :)

Ko je ovaj moderator što mu je zanimacija da ide po forumu i mijenja naslov temama? :)

A zatucan jesam zato što bih pucao? Pa dovoljno bi bilo samo što znam za gejeve,kod nas u selu,takve u bunar bacaju...

Стивен malopre
Је л' коментарисао неко наслов теме? Баш је добар :)

Kad pročitaš da neka knjiga u Srbiji obara sve rekorde gledanosti, treba da skreneš temu i potražiš na Jutjubu par dobrih klipova Jašara. Za opšte dobro. :)

Ја не бих имао пиштољ, тако да бих морао рукама да их докрајчим.

Da, upravo zato. A ja sam gej, je l bi i mene u bunar ubacio (kako seljacki nacin ubistva, jeb'o te bog)?

Ја не бих имао пиштољ, тако да бих морао рукама да их докрајчим.

Одвео бих га у шуму, везао за дрво... И рез по рез! Месец дана...! х)))

Мрш у мардељ пичко

HHAHhahahahahhahahhahahhahahahahhahaha, pa jbg pufnice zlocesta,kad ja stanem u odbranu gradjanskih, rafinisanijih nacina ubijanja,ti se ljutis, kad propagiram naroCki nacin,ti se ljutis, pa sta da ti radim jbt :D A da,trebao sam znati da si osjetljiva i na prava pedera...Salim se, ne bacamo ih u bunar,smiri se...

Убио је двојицу, алоооо, па ја бих га везао за трактор и вукао преко њиве, а затим га бацио везаног гладним свињама!!! А сад реално, смористе са Жаретом, боле ме курци, неће он да полаже мату уместо мене, тако да ме боли хоће ли да се врне или не.