Prijava

Предлог. Да се у оквиру картице/дугмета ПОСТЕРИ убаци падајући мени са дугметом ПАСТОРЦИ, где бисмо правили постере искључиво са фотографијама нас и наших пасторака. Наравно, овај одељак би био изузет од општег правила о приватним фотографијама.

Moze li da se uradi, da dobijas notifikaciju kad ti stigne pvt?

SHM_, klikaj po forumu pa ti neće trebat notifikacija.

No, vidim žale se ljudi u vezi previše loših definicija/postera/reakcija i da se prijavljeni ne brišu, a jedan od glavnih razloga tome je manjak ljudstva koji bi se time bavio, mislim ova trenutna količina moderatora na toliko novih objavljenih stvari je uzaludna. Smatram da bi rešenje bilo da se jedno desetak autora da ovlašćenje da se bave moderiranjem samo te 3 stavke, znači ti ljudi bi mogli da brišu samo definicije/postere/reakcije i ništa više.

me$a, moze za postere i reakcije, ali defke ne bi dao nikome, osim trenutnim modovima.

No, vidim žale se ljudi u vezi previše loših definicija/postera/reakcija i da se prijavljeni ne brišu, a jedan od glavnih razloga tome je manjak ljudstva koji bi se time bavio,

nije to razlog, no je razlog sto su oni sto prave definiciju/poster/reakciju klinci od 15 god koji su da se tako politicki korektno izrazim, malo neobrazovani.

Брате ти полу-модови су једни решење тренутно.
Рецимо по пет "уредника" за сваку секцију. И нек само бришу и имају да одаберу, али не да одаберу дефку него да то њихово одабирање дође ко предлог правом подератору да одабере. ТО би било кул.

Predlog:
Da modovi dobiju ulogu sličnu žiriju, odnosno da glas moda važi 5 poena, a da negativan važi jedan k'o i do sad, jer budimo realni i oni su ljudi, mogu i oni biti hejteri. Šta kaže cenjena vukajlijaška zajednica?

у него да то њихово одабирање дође ко предлог правом подератору да одабере

To treba dati ovima što imaju pehar iz neke kategorije

Može, al samo ako će Vučica da bude jedan od tih polu-modova.

Čuš polu-mod... Polu-bog!

moze za postere i reakcije, ali defke ne bi dao nikome, osim trenutnim modovima.

+1

nije to razlog, no je razlog sto su oni sto prave definiciju/poster/reakciju klinci od 15 god koji su da se tako politicki korektno izrazim, malo neobrazovani.

Znam ja to Kelte, samo kažem da ste brojčano nadjačani. Ne možete s đecom jebiga. :)

nije to razlog, no je razlog sto su oni sto prave definiciju/poster/reakciju klinci od 15 god koji su da se tako politicki korektno izrazim, malo neobrazovani.

Шта имаш против нас клинаца од 15 година ?

Boli mene uvo, ja imam 15 i po.

Što se tiče odabira postera i reakcija :
Trenutno ima 12 moderatora i moj je predlog da bilo šta da neko predloži ili neki mod želi da odabere NE MOŽE BEZ GLASANJA SVI OSTALI MODOVA ( ako već to ne radite :)) i tek ako bude pozitivan skor modova za predloženu stvar onda ide u odabrane.
Po mogućnosti da se vidi sa leve strane skor glasanja moderatora za svaku odabranu reakciju ili poster.
To bi mi baš izgledalo kul i pošteno :)

Što se tiče odabira postera i reakcija :
Trenutno ima 12 moderatora i moj je predlog da bilo šta da neko predloži ili neki mod želi da odabere NE MOŽE BEZ GLASANJA SVI OSTALI MODOVA ( ako već to ne radite :)) i tek ako bude pozitivan skor modova za predloženu stvar onda ide u odabrane.
Po mogućnosti da se vidi sa leve strane skor glasanja moderatora za svaku odabranu reakciju ili poster.
To bi mi baš izgledalo kul i pošteno :)

Znaš koliko dnevno bi izlazilo definicija/postera/reakcija u odabranima? 2 plafon.

I treba tako ... Malo ali kvalitetno

I onda se jave ljudi "Osvježite malo naslovnu stavljajte češće u odabrane, ovako je mrtvo, ovo ono...". Ne može se svima ugoditi...

Pa i to što kažeš ... Ma znate Vi šta je najbolje inače bi vas Kaizen odavno oterao da ne znate.

Hvala što mi persiraš.