Prijava

Treba do da se pobije po uzoru na Rimljane. Auto put Niš - Beograd, na svakoj banderi da visi po jedan. Da se Evropa zgražava i shvati sa kim ima posla

Ево мало турске металчине да покрене људе да се побуне:

http://www.youtube.com/watch?v=riLFOkTRFBg

Nije valjao komunizam? E pa jebi ga sad.
Sad dobro žive samo lopovi i komunjare koji su parama iz slamarice uspjeli da obrnu neke pare.

Bruce svakim postom na temi izobjasnjavao stvari na zanimljiv nacin. A i ovo sto rece Zmaj za djindjica ima logike da je ziv sad bi mu svi jebali mater a ovako se stvorio kult oko njega i njegove licnosti kao da je bio mesija a ne kao sto Vojvoda rece mafijaski premijer.

Nismo mi pičke, samo nam treba vremena da se ujedinimo, a kada poludimo zgovnamo sve pred sobom. Zgovnali smo te Turke na kraju, Austrijance još lakše, a Bugare smo omlatili za pet dana. Slobu smo takođe ispičkarali za jedan dan. Ovde još nije jasno kome treba jebati mamu, mada pojavio mi se u glavi jedan spisak ljudi za koje mislim da su odgovorni.

mada pojavio mi se u glavi jedan spisak ljudi za koje mislim da su odgovorni

Сви политичари од четереспете на овамо.

Fora je što nema čoveka na vidiku ko je dovoljno normalan da sastavlja vladu...

Dinkica da vesamo na terazije, to govno uvek bude ministar najjaceg resora a jedva predje cenzus

Treba do da se pobije po uzoru na Rimljane. Auto put Niš - Beograd, na svakoj banderi da visi po jedan. Da se Evropa zgražava i shvati sa kim ima posla

Ma jebeš Evropu, nego ovi naši da vide sa kime imaju posla.

...Ali ja mislim da se oni i ponašaju ovako sa nama zato što znaju sa kime imaju posla. Sa budalama.

Dinkica da vesamo na terazije

Jes, pa da nastavi da nam smrdi pred nosom.

Svakog pametnog i normalnog državnika koga smo imali, bio je ubijen (Knez Mihajlo Obrenović, Zoran Đinđić, Dušan Silni, itd.)

Zoran Đinđić

http://i.imgur.com/Mruaxxg.jpg

Neko moje mišljenje je da smo mi narod koji je oduvek više voleo da priča nego da radi. Mi smo hrabar, ali ograničen narod, sa kompleksom sluge, koji ne ume da vlada.
Svaka normalna vlast kod nas nije bila srpska.

Okopavajte svoj vrt.

Zašto su Srbi pi*ke

Zato što volimo kurac lololo

Гонзо, брате, причај у своје име. :)

mančo hakovao gonzov profil!

Ko se ne seća perioda od 1990. do 2000, može reći da smo pičke. Šta je decenija odmora od sranja? Polako.

nismo picke, o tome svedoci cinjenica da u svojoj istoriji nismo skrpili 50 godina bez rata
i najgori mir je bolji od najboljeg rata

po kojoj logici je Djindjic veliki drzavnik? sta je on tako znacajno uradio? nemam nameru da pokrenem svadju, samo me interesuje jer sam imao 8 godina kada je on ubijen, mnogi ga dizu u nebesa i mnogi pljuju, a ja nisam bas svestan toga sta je on zapravo doneo nama da bismo ga nazvali velikim drzavnikom

Uvesti režim k'o u Kini, kradeš? Smrtna kazna, ako hoćeš pomilovanje doživotna robija.
Bio je takav primer prošle godine sa nekim njihovim minstorom.