Prijava

Domaća jaja imaju nevjerovatno mekšu ljusku, ona industrijska su tvrda kao kamen, daju kokošima aditive za jača jaja, mnogo se sigurnije prevoze u kamionu.
Ali zato jedno žumance iz jajeta babine kokoške zažuti kajganu kao 4 ova obična, kupovna.

jos katkad bude i 2 zumanaca u domacim.2 in 1.

kod kupovnih jaja debljina ljuske je kao kora od lubenice

Imam i domaća jaja, nemam pojma kakva su kupovna jer imam samo domaća.
E sad, imam dve mlade i tri starije koke, i sad jedno jaje slomiš normalno, a drugo ima neki unutrašnji oklop hahaah, pa ne možeš samo da ga slomiš, nego moraš posle i da pocepaš taj oklop da bi izvadio jajo. lolol

Rasni, a koji je problem sa videom?

najveci je problem kad im vade govna iz guzice ne znam koji je minut

Što bio bi srećniji da ti prodaju meso sa govnetom?

ja bih voleo da je u našim fabrikama za preradu mesa higijena na ovom nivou.

NISTE VI GLADNI!!1

Ja jedem viršle,paštete i salame. I uz to i pijem kolu. Aaaaa umreću majko aaaaaaaaaa

koliko ste govana do sad pojeli, organizam se navikao na tu vrstu prehrane, ne glumite ludilo. Kao da niste znali kako se šta pravi, to sam znao kad sam imao 7 godina jebote.

ja kad god nisam teo nešto da jedem ćale mi rekao: NISI TI GLADAN.

END OF DISKAŠN.

Sve što jedem, obožavam da jedem, nemam ništa specijalno i omiljeno, uživam u svakom zalogaju, volim da mi hrana bude ukusna i lepa na tanjiru, koliko god da sam gladna ne proždirem.

Углавном говна.

ja sam sinoć složio patlidžan pa preko njega kolutove svežeg paradajza pa šitaki gljive pa ponovo patlidžan i paradajz, sve lepo zapekao u rerni sa jajetom i sirom

posle sat vremena sam uzeo matijevićevu posebnu salamu, par viršli i rezani hleb i slatko se najeo

Ма тролује расни, шта фали видеу..само ми је чудно било оно како скупљају кокошке оном машином..остало је све стандардно.

Него, кад смо већ дотакли тему, нису те прерађевине уопште лоше и неквалитетне, али ако купите неки бренд као што је Топола, Јухор, Неиопланта, Аргета, погледајте неке кобасице које се производе у Немачкој, проценат меса 95%..Карнекс сам намерно изоставио зато што од кд их је купио Костић почели су да фушаре.

Проблем је кад се прерађевине купују по месарама које су локалне и које нико и не контролише, ту се муља све и свашта..битна је само зарада. А пошто су ти производи и до 50% јефтинији, а народ нема пара..логично је да се то смеће продаје, јеби га.

едит: Матијевић је убедљиво најгори, проверено.

Haha.
Ali plavi patlidžan... Joooj što to volem. Jutros jeo.
Bruce, petak, a? Kongračulejšns.

tenks, ja patlidžan kupujem na korpu, jeo bi ga ko jabuku kad bi smeo presan jesti...

Ja sam naviknut da jedem šta ima, ako ima.