Prijava

Patlidžan mljac u svim oblicima, punjen, na roštilju pečen, u salati, kao pašteta...

to sto cemo svi da dobijemo rak za 30 godina zabole vas kurac

rasni ne dolivaj mini trolove na glavni, postaje sve providnije kao donji veš babe...

Свиће да помремо к'о пацови!

ja trolujem? pa da li si ti normalan?

A više u kurac vi sa zdravom i nezdravom hranom, GMO pizdarijama i ostalim sranjima.

JEDEM SVE ŠTO MI SE SVIDI, NE ZANIMA ME KAKO I OD ČEGA SE PRAVI.

Kupujem domaće mleko i jaja.. Prase kupujemo od čoeka iz nekog sela blizu Brčkog..Imam svoju baštu i u njoj zelja, krompira, paradajza, krastavaca, luka itd...

A meso kupujem u ZP Komercu, radio sam za njih jedno pola godine i znam da je meso kvalitet :)

Brate jedem ono za šta imam para i na način na koji umem da ga spremim ili moja žena.

Te gmo, zmp, epp to me uopšte jebeno ne zanima.

to sto cemo svi da dobijemo rak za 30 godina zabole vas kurac

Ja bih baš voleo da za 30 godina dobijem rak i da se ne mučim dugo...

Evo sad kad sam kući, znam šta jedem.
Pšenica, moja, odvezemo u mlin da se samelje, od toga domaći kru, pite, kolači...
Kukuruz, mojo, sa tim se hrane prasci, jednom prskani, oni neprskani idu u kukuruzno brašno, za kuruzu i cicvaru :D
Ove godine suša spržila dosta povrća, nije se sve moglo zalijevati. Ali nađe se paprike, paradajza, krastavaca, luka, bijelog i crvenog. AL NEMAM PATLIDŽAN!! NE MOGU GA VID'TI NI U SATARAŠU. Bude i krompira, i tako...
Kokoške tovne, svake godine jedno 2 puta godišnje po 30-ak komada uzmemo, da se nađe, pa tovimo. Kad zatreba, satatatara. I draže mi krilce od ove što je odranim u dvorištu nego Matijevićev batak sa karabatakom. A ima se i ovih živičarki, što nose jajo.
Rodilo ove godine voće, valja praviti slatko, kompot, pekmez i sokove. A biće radže.

A kad odem na faks, jedem u menzi i izbjegavam lošu hranu koliko mogu.

Kako slatko koristiš prvo lice jednine za sve to što ti rade roditelji, mica mawa :)

Pa, Boga mi, ove godine je dosta toga bilo u prvom licu jednine i množine.

Ta GMO hrana i nije toliko prisutna kod nas, koliko su prisutni ljudi koji gledaju sto vise da zarade. Samim tim kljukaju zivinu i stoku raznim hormonima, antibioticima i koncentratima. Ne postuju karencu, pa se ljudi truju otrovima, a mediji krive GMO... Vecina ni ne zna sta GMO znaci, no da ne tupim dalje, najbolje je kupovati kod proverenih ljudi ili uzgajati sam.

Brate jedem ono za šta imam para

зашто једете говна кад је пица 90 динара? :О

A sta stavljaju u tu picu?
.
.
.
.
GOVNA
jedino ako je to satro neka bas kvalitetna

to sto cemo svi da dobijemo rak za 30 godina zabole vas kurac

Ne postoji rak u smislu u kom je propagiran, tj. za njega i ne znaš dok ne odeš na pregled i dok ne počnu da te "leče". Što se hrane tiče, nikakve paštete, jedino čajne i zlatiborac sa nekim kulenima, to je ljuto i moram da jedem ljuto, jebemliga

moji su siroti pa jedem samo one BAŠ BAŠ proizvode, ako zna neko ko je iz Novog Sada...možda ima i u drugim gradovima. Imaju celu liniju, od kečapa, pašteta, sokova, šampona, čokolada i sve ostalo, i sve ima istu ambalažu. Nije baš nešto ukusno al navikneš se

Petre ti imaš para za s3,s4 telefone a nemaš za jelo , da citiram paninara

Jedi nešto.

Imaju celu liniju, od kečapa, pašteta, sokova, šampona, čokolada i sve ostalo, i sve ima istu ambalažu.

Šampon u onom pakovanjcu za paštetu ili čokolada u tetrapaku?
Hahhaha, kakav lik