Prijava

Otkrijmo pravu srpsku istoriju braćo!
Zabranjeno postovanje učenicima i istoričarima bečko-berlinske škole.
Zabranjeno postovanje Remeu, Čaku, Valdemaru, ateistima, žutima i čedistima.
Dozvoljeno postovanje Srbima, Čampiju i Komad1970. Upravo ona podelila je sa nama delo profesora Kljosova sa Harvarda koji je naučno potvrdio da su srbi narod najstariji.
Oni koji se šegače sa svojom prošlošću nisu dobro došli.
Dozvoljene rasprave vezane za Rista Krsta (isus hrist), Aleksandra Karanovića, Merovinge, Svevladoviće, Oštrivojeviće.
Ruska deca u školi uče da su se doselila sa prostora Srbije, samo mi još verujemo da smo od slovena sa Kavkaza.
www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=21&nav_id=756242

Zašto crkva krije da po Srpsko Arijevskom kalendaru teče 7521. godina a ne 2013?
Zašto su u svim srednjovekovnim zapisima korišćeni datumi po starom srpskom kalendaru?
Što se ćuti o delima Orbinija o srbima koji je jedan od retkih koji je imao pristup vatikanskim izvorima?

pa mi smo leteli letecim tanjirima dok drugi nisu znali ni za kasiku
http://www.pravda.rs/wp-content/uploads/2012/10/decaninlo.jpg

Naravno da su Crnogorci najstariji. Od nas ste potekli kasnije. Zato vas i volimo.

A što je, molim, zabranjeno meni?

Сморило више то Срби народ најстарији, Деретић је тако мувао напаљене алт цаве из седамдесетих када је комунизам био мејнстрим.

Zato što mi ideš na kurac. :)

Zato što mi ideš na kurac. :)

Moram bar jednom da postujem, šta ćeš. Izvini.
http://img7.imageshack.us/img7/4589/9pk1.jpg

Нека је ово све истина и колико год овакве ствари могу да подигну его Србима, ми од тога немамо никакве користи. У саставу Србије нису: Босна и Херцеговина, Далмација, Славонија, Црна Гора, Македонија, румунски Банат, северна Албанија до Скадра, Космет су нам отели, а и нас нема 30-40 него једва око 9 милиона само у Србији (сигуран сам да на попису увек фали барем милион јер Срби не умеју ни попис да ураде како треба). Хрватима не можемо да забранимо да кажу као говоре хрватским, а не српским језиком, исто као што балије и Дукљане не можемо да убедино да им је матерњи српски, а не бошњачки и милогорски. Смањени смо, сиромашни, отерани на маргину Европе, а од историје се не живи.

Мене нико неће да убеди да није истина са у Илири уствари римски назив за Србе, да смо били на Балкану и да смо примили хришћанство пре Римљана и да су Немци фалсификовали историју на штету Срба, да би опрали своје дивљачко порекло. Наравно да је сулудо помислити да је нормално било да Хитлер сматра Немце Аријевцима, а Србе нижим обликом живота, кад се зна да су највећи варвари били управо Германи и да Срби јесу Аријевци.

Али главно је питање, какву ми корист имамо од свега овога?

А где су прави докази о постојању Срба поред играња са речима за нека географска подручја?

nisi srbi najstariji,najstariji su fetonci

Ne razumem se u genetiku, ali uvek mi je bilo sumnjivo zašto skoro nijedna reka u bivšoj Jugoslaviji nema slovensko ime?

зашто наслов није ћирилицом под један? КОЈИ КУРАЦ МИ РАДИМО ОВДЕ?

Punjac
nisi srbi najstariji,najstariji su fetonci

Фетонци су се поздрављали са три прста. Главно седиште њихове цивилизације им је било у граду Сербу. Зaмисли град Серб на планети Фетон (лат. Phaeton). Нешто као што су сада УН у Њу Јорку. То је та забрањена историја и не'аш ти ту шта да се чудиш.

Fali vam samo neka poskočica o Krkobabiću da bi bili isti kao komentatori sa b92

Komad1970.

Postara ti mene, micek..... :)

Postara ti mene, micek

Komad riba najstarija lolo

Komad7492 po srpskom kalendaru. :)

Komad7492 po srpskom kalendaru. :)