Prijava

Bogumi su oni upalili i više no što misliš. Uletiš u skupštinu i banja.

DPS će uzeti nekih 38-39% (i to će biti najviše zbog malverzacija)
Ključ će imati nekih 18-19%
DF će imati nekih 16-17%
Demokrate 4-5%
SDP ~4%
Pozitivna ~2%
SD i neka od onih zilion srpskih stranaka što svake godine bude neka nova će da uzmu po jedan mandat

Ostalo manjinske stranke i ovi što budu ispod cenzusa.

Znači još 4 godine ćemo gledati vladu Mila Đukanovića najvjerovatnije (mada će ovaj put vjerovatno se jedva provući fazon sa 52% da oforme većinu)... Možda je i bolje tako s obzirom da opozicija nema teorije da se može dogovoriti kako će da preraspodjele ministre

Tako će biti, a onda će ovi posjedati na bulevar Svetog Petra i možda Stanka Dragojevića i tražiti opet izbore i dijeliti flajere ka i dosad.

Hahah to.

Oni iz ključa mi jedini djeluju pristojni u opoziciji i ajde onaj Bečić ali zajedno neće moći 25% najviše da uzmu.

DF su divljaci, srpske stranke su neorganizovane i/ili neozbiljne, SDP prelivode teške, Pozitivna hahaha ko bi sa jebenom pozitivnom u koaliciju sa debilima onim hahaha, manjinske stranke će sa DPSom da idu...

Znači bukvalno ili će Milo opet da pobjedi i bude nam sranje još 4 godine, ili će opozicija da pobjedi, krenu nešto da rade mjesec dva i onda se raspane sve to jer će se poklati međusobno... raspišu se vanredni izbori i opet pobjedi Milo u koaliciji sa nekim ko je vidio da ne može sa ostatkom opozicije.

Bukvalno se osigurao bar još tri ture izbora da može da pobjeđuje dok god postoje svakakvi DF-ovi, SDP-ovi i Pozitivne...

Jes, ključ ima i Milića, prijatelja svih naroda i narodnosti od referendumskog vakta pa nadalje.
Ovi "da Srbi rade" su najjači lagano xaxa. Samo su trebali u Deltu spot snimati ili u Dali sa pogledom na Atlas kapital.

Ja samo da skrenem paznju da su Zukorlini bosnjaci zanimljiviji od Rafetovih.

"Izbor nikad nije bio lakši"

Морони стоје на ивици зграде а пише им Сигурним кораком

Neka Meds Mikelsen spremi dupe.

Ja sam to ocekivao prilikom intoniranja himne. Ne zamaram se primjecujuci ciganisanje.

SERI SE U SOVJETE

Potpuna dominacija nad nižom rasom. I Mojaševi momci su juče izvršili torturu nad kolijevkom mira i stabilnosti Evrope.
Treba sam i ja u reprezentaciju da uđem, nikad nije kasno.

https://www.youtube.com/watch?v=QYtVyFEcp0c

Jebo te kolko je ovaj Dritan pametan momak ali se ovako bruka jebeno

Jebo te Mesjo praštaj brate ali ovo je takav transfer ova stranka sa ovim performansima.. buruburuburuburuburuburuburuburu (to je zvuk koji proizvodim kad zapjenim)

Dobar start, samo da ne remiziramo sa jermenima dva puta.

Mi smo Alternativa Crna Gora, mi se ne bavimo prosipanjem vrcavih aforizama zamišljajući da smo stand-up Koničari.

Śedi đe si, ni za đe si nijesi!

Što je bilo, Danci?