Prijava

Fender ima Truća, Truć Fendera, Valdemar Granjku Granjka Valdemara, mi ostali to treba da pratimo, možda i glasamo. Hoće li da dođe neki Amidžić da sumira, pregled dana, dokle ste stigli. I šta će oni koji nemaju sa kim da se igraju.. :(

А шта би требало урадити, паметњаковићу? Да, кажи нам ти које називаш друге бубашбабама, а као та иста бубашваба се кријеш иза свог оклопа кад треба да се каже или уради нешто конкретно.

Што није још Коштуница забранио рад Соњи Бисерко, Наташи Кандић, оном дегенрику Теофилу Панчићу и оној пизди Миљенку Дерети? Опет није дозволио Запад. Да није можда био необавештен о токсичном деловању ових људи на свест народа?

Glasati za SNS zato što nećeš da DS pobedi je kao da ti dva lika ponude da ti sruše kuću, i ti prihvatiš jednog zato što je ovaj drugi već srušio deo kuće. Koji kurac? I sranje u prazno nije sranje u prazno. Truć je u pravu, vi ste bubašvabe, a ne može troje normalnih ljudi da digne bunu, kad je vas govnjivih na hiljade, ko će da se buni? Šaka jada što ima mozak? Kome da se bunimo? DS-u, radikalima? SNS-u? Ili nekom trećem? EU? Americi, Rusiji? Kini? Evo i da ostane da se neko pobuni, priključiće mu se onih 100 ljudi koji nisu plaćeni ni sa jedne strane, i to je go kurac. Mora da se godinama "sere u prazno" dok jedna kritična masa ljudi ne prestane da bude skupina govnjivih stranačkih bubašvaba.

Na ovoj temi nema niti sisa, niti bilo kakvog drugog materijala za drkanje.

nekro batice,ima samo za drkanje mozga...

Truć je u pravu, vi ste bubašvabe, a ne može troje normalnih ljudi da digne bunu, kad je vas govnjivih na hiljade, ko će da se buni? Šaka jada što ima mozak

Такви као ти су обичне бубашвабе и пацови, а знаш зашто? Зато што се такви као што сте вас двојица стално бусате по Интернету како треба дићи буну, како нема к'о да се побуни, како је народ крив јер је глуп па гласа за једне исте. Народ треба повести у револуцију, а правих вођа нема.

А онда кад такви лајавци и паметњаковићи као што сте онда сте ти и овај Бла Бла Трућ и успеју да нарпаве неку побуну, врло брзо се продају онима које пљују. И ко је после бубашваба и пацов? Ја, не! Наслушао сам се доста ја таквих народних трибуна који само знају да се буне, а немају решења, а кад су превише бучни, ућуткују се за 200-300 евра па и мање.

Опет ја тебе и овог другог паметњаковића питам лепо: имате ли ви идеју шта треба урадити или само знате да се такмичите у пљувању свега и свачега чекајући као и сви блејачи да се нешто коначно деси?

Људи и бубашвабе, како хоћете, пробајте да се договорите оно што можете. Оно што не можете, ни немојте. Није важно да се свађате, јебеш свађу, где се двојица свађају, трећи користи прилику. Пробајте да нађете заједнички језик, то је једино решење, иако звучи превише гејосексуално. Каква буна? Где буна? Па, из мог исукуства вам кажем да нисте способни да скупите 10 глупих папира, без да вас вратим назад на огласну таблу, а камо ли да дижете буну. Јебем му матер ако се у тој буни не би зајебали као поменути Бошњанци http://vukajlija.com/zabava/posteri/647215

А и овај Трућ без потребе вређа људе, а сам не би волео да се неко према њему тако опходи. Не можеш научити човека да пише тако што га гађаш говнима. За све постоји начин.

Jedi govna, Granjka.

I sisaj kurac usput.

Радијацијо пошто за разлику од тебе не пушим ништа, а и за разлику од Дилана не једем говна, ето вас двоје сте савршен пар па се размените курцем и говнима на општу радост публике. Срећно.

Što bi se naljutio? Ja mu svaki dan po jednom kažem da jede govna, a on mi u pvt šalje kako sam kul autor i da se uvijek ismije mojim forama.

Да ли се сећаш кад је Меркелова била претпошле године у Србији, кад је Тадић после разговора с њом изашао блед као крпа? Знаш шта му је рекла? Да морамо да прихватиомо да предамо Косово или ћемо помрети од глади јер ће повући сав капитал који је могуће повући из Србије.

Престаћу да читам Фендерове постове, имам осећај да је дугорочно излагање њима високо канцерогено. Мигрену сам већ зарадио.

kada bude frka,ja cu da vezbam k'o roki i da bijem ivana dragoa.

Нисам се наљутио, а нисам писао ни на пвт Дилану. Послао сам ваше коментаре модераторима, јер се не бавим санитарним послом, па се надам да ће они имати решење за ваше фекалије и проблеме везане за полне односе. Одморите се мало домаћег јеловника и сексуалних играчака, ако је за зезање онда се зезајте, али као сав нормалан свет. Потрудите се.

Fender ima Truća, Truć Fendera, Valdemar Granjku Granjka Valdemara

Jbg, uvek gore prođem u žrebu, nemam sreće, šta li.

Па, из мог исукуства вам кажем да нисте способни да скупите 10 глупих папира, без да вас вратим назад на огласну таблу

Ovaj autor je izgleda mnogo nas sa kojima se ovako prepisuje na Vukajliji vratio na oglasnu tablu. Ili to, ili nas sve svrstava u plebs, a sebe u patricija. Ali određenu nadu nudi nam u završetku:

Не можеш научити човека да пише тако што га гађаш говнима. За све постоји начин.

Teach us your ways, master!

zamolio bi dilana doga da prestane da jede govana po temi nepozvan. hvala.

Опет ја тебе и овог другог паметњаковића питам лепо: имате ли ви идеју шта треба урадити или само знате да се такмичите у пљувању свега и свачега чекајући као и сви блејачи да се нешто коначно деси?

Имам идеју, споји ме са Томом пошто си у СНС-у и испричаћу му. Нек ме постави за неког саветника, не треба плата велика.

Valdemar Хајде да преведем... Дакле, какву буну да дижемо када људи који би да дижу буну неће, не могу или не желе да прочитају са огласне табле шта треба?
Говнима бих гађао људе када бих им рекао да су они глупи. Али нису. Чим могу да поседују кола, кућу или да дођу до катастра, евидентно нису глупи. Али папири које они треба да прикупе јесу глупи. Шта има паметно у копији личне карте или изводу рођених? My way is this - do by the book. And if there is no such book, make it one! (целу огласну таблу сам направио сам, јер је потребна мени колико и стрнкама - замисли да те 100 људи дневно пита - а шта ми треба? То је сасвим нормално да урадиш и за себе и за њих, иако нема таквог прописа) Happy my child?