Prijava

Zdravo Granjka,
Pre svega zašto baš Granjka, a ne recimo Grana, Grančica ili Gračanica.
A drugo pitanje da nije ovaj batica tvoje drugo ja tj. tvoj dupli nalog http://vukajlija.com/recnik/autori/287441?
udaram paralele, dosta toga mi se poklapa.

Здраво и теби Трулекс Крпо желим.
1. Грањка, јер сам једног дана јео пљеку у Лесковцу код Бипца и чуо израз - Муни га зграњку! После сам се сетио да то може бити и грањка од ауспуха.
2. Немам дупле, Раднички не подносим, јер не могу да схватим да један навијач може да убије другог, само због тога што навија за неки други клуб. То је аутогеноцид међу Србима. Потпуно безумље.

Грањка, да ли си ожењен и имаш ли деце?

I šta misliš, koji je bolji ekonomski model za ovaj narod, liberalni kapitalizam, mešavina između državnog i liberalnog kapitalizma, skandinavski model, ili pak nešto četvrto?
I šta misliš o ulasku Srbije u EU i NATO? Hoće li se isplatiti? Ili je bolje da se okrenemo Rusiji i s njom napravimo vojni i ekonomski sporazum? Takođe, pitanje ćirilice i latinice, da li je srpsko pismo ćirilica samo, ili i latinica. Kako stoje stvari sa srpskim i hrvatskim jezikom? Je li to jedan jezik, ili su to dva jezika?

Грањка, шта мислиш о владиним(Влада реп Србије) тј гувернеркиним мерама за одржавање курса динара ка евру? Тачније, да ли је паметније допустити инфлацију(у разумној мери) или крњити државне девизне резерве?

О таквим питањима треба консултовати групу експерата за економију. Највише ми се свиђају ставови некада мог професора Др Миодрага Зеца. Послушајте га кад стигнете.
http://www.youtube.com/watch?v=YNYqvJ7Bm3I

Mili Granjka, da li bi popio kafu sa Vladom limarom, eventualno popušio neku drogu?

Ne spemuj, Dilane.

Pitanje je ozbiljno. Interesuje me da li je Granjka tip covjeka, koji bi vas internet konflikt i izrazito neslaganje, prenio u privatni zivot, ili je u pitanju tip covjeka koji umije da se izdigne iznad situacije i podijeli koji intimni trenutak sa svojim neprijateljom.

PuppetMaster
Kako da se nateram da ucim?

Тако што ћеш да одвојиш 2 сата времена да направиш себи план рада за наредни период. Ако знаш шта треба да урадиш, урадићеш лакше и брже. Учи по 25 минута у континуитету једну материју, један предмет. Потом направи паузу, бациш 10 склекова, 20 трбушњака, погледаш слику своје девојке/симпатије, па се бациш на другу материју још 25 минута. Тако направи циклус од 3-4 сата дневно учења.

Нађи своје најбоље време за учење. Некоме одговара увече, неком ујутру или у подне. Упознај себе!
Пиј доста воде. Диши дубоко. Учи са разумевањем. Није важан број страна, него значај информација и методологија излагања.
Не учи у минут до 12. Ни не покушавај. Учиш због себе, а не због оцене. Оцена је само број, знање је моћ.

Када направиш овакав план (из прве нећеш сигурно, али за 2 недеље хоћеш), онда узми себи одмор. Забележи наредних 3 до 5 дана када ћеш заиста да блејиш. Проблеји, уживај, излази до бесвести, а онда реци себи - до сада сам се добро зезао, а сада ћу добро да учим.

У свој план стави неку врсту награде за свој рад. Награди себе када постигнеш резултат који си зацртао.

E, hvala lepo na odgovoru, sajber komunikacija nam je oduvek imala taj džentlmenski momenat rispekta uprkos različitim, katkad i dijametralno različitim pogledima i stavovima po pitanju određenih tema.
Imam još jedno pitanje, koje možeš odgovoriti kad namiriš ostatak pitača.
A to je: Koju svoju definiciju, poster i reakciju spravljenu na ovom sajtu smatraš za najbolju/najbolji/najbolju. Voleo bih ta tri linka ka istim kao odgovor na ovo moje pitanje.
Unapred zahvalan.

Келте постајеш напоран. Ај што смараш него што имаш дебилан смисао за хумор.

Pozdrav,

Zašto se ljudi lože na pivo kao najbolje piće nad pićima, kad je evidentno da ima odvratan gorak ukus i nije ni za kurac?

Hvala unapred na odgovoru.

Kad će Vojvodina da se odvoji od Srbije?

Granjka, misliš li da ima istine u mom osećaju da si ti moderni Vaso Pelagić Vukajlije?
Prosvetitelj 21. veka!

Србијанка
Драги Грањка, јеси ли заљубљен, имаш ли девојку, и какве девојке волиш, мора ли да ради у катастару? Или да буде озбиљније, да ме Целт не банује: јеси ли заљубљен, имаш ли девојку, и какве девојке волиш, мора ли да ради у катастару?

Драга Србијанка, ожењен сам, а од девојака волим моју професорку књижевности која говори три језика (мене само жена са 4 језика може да заведе).

ajde ne jedi govna riho, ti si kao neki primer kako bi trebalo da izgleda osoba sa smislom za humor, sta?
goni se sa teme ako ti se ne svidja i toliko.

celt
Sta mislis o radulovicevom zakonu o radu sto je ukinut, i da li je njegovo ukidanje bio dobar potez?

Радуловић је изнео само предлог закона о раду. Тако да ништа није укинуто. Не знам да ли је добро или лоше, исти није достављен никоме на увид. Оно што је наводно процурело о њему је ужасно.

Ja imam jedno pitanje. Kada ce krenuti masovno otpustanje zaposlenih u drzavnom sektoru (mislim na SVE, od prosvetnih radnika pa dalje, sa izuzetkom medicinskog osoblja, vojske i policije i proizvodnih preduzeca u vlasnistvu drzave), i kako ce to biti izvedeno? Da li je najbolje uvesti vanredno stanje, pa razjebati to brutalno i na brzinu?

Радуловић је изнео само предлог закона о раду. Тако да ништа није укинуто. Не знам да ли је добро или лоше, исти није достављен никоме на увид. Оно што је наводно процурело о њему је ужасно.

zasto? hoce da uvede red u javnim preduzecima, da ljudi sto rade tu ne budu zasticeni ko beli medvedi, a da rastereti namete na javno sektor i rad. zasto je to uzasno?

Director
Dragi Granjka, šta bi ti voleo, odnosno šta planiraš, da pitaš Granjku u retkim i dragocenim trenucima introspekcije?

Интроспекцију радим сваке недеље (недељни дан). Увек постављам исто питање:
1. шта желиш
2. када то желиш да добијеш
3. шта си ново научио
4. где си погрешио
5. шта можеш да урадиш боље
6. како се осећаш Грањко?
7. А ГДЕ ЈЕ ПЕЧАТ?!
8. јеси ли опет украо папир из канцеларије?

не. само прихвати да си смориша и престани срат по форуму.
чуј питај грањку хахаха јебо те грањка.