Prijava

Pusti fiziku, važno da poznaješ jezik i pravopis. :)

Kucao sam na mobu, ali priznajem da je ironično što sam se zeznuo baš na ovoj temi :D neznam kako da se opravdam :)

skeniraj svjedočanstvo... ili još bolje ne vraćaj se na sajt dok ne završiš srednju.
Svima ispod 18 zabraniti pristup! Truje vas ovo govno jebi ga

EDIT: Pod "govno" mislim na sajt

EDIT2: Mad i vi školarci ste govna na svoj način

Onda još 6 meseci zabrane. Mada, ovde sam od 7. razreda, tako da ono...jebote, ovde sam od 7. razreda :O

Kako se boriš sa traumama iz djetinjstva?
Mislim ovaj sajt ima previše šokantnog sadržaja za osnovce.
Ja svoju djecu sjutra neću puštati da ulaze dok ne napune 18.

Pa, ako izuzmemo što sam napisao "morao je dide" na pismenom iz srpskog i što povremeno ubacim JA JEMEN ili OPAAAAAAA u razgovor, nema mnogo...ok, devojci sam jednom jednom rekao JA JEMEN, pa sam morao da objašnjavam pola sata, i iz nekog razloga sam postao kežual rasista (ali to je zbog Puje)...ali da, ništa posebno..

Мени није али о том Спасићу који је шеф катедре сам чуо све најгоре. Кретени, од како је Дорос дошао на мјесто декана, оно је циркус. Ћосића и Ковачевића ћемо правити од блата.

ja sve mislio doros neki prekaljeni autonomaš, kad ono kurton još veći

ako mislite na doroslovackog.on je kao profesor sasvim korektan.

Надобудна кретенчина, само да је у центру пажње.

nisam imao pojma ko je ova dok je nisam video sinoć na TV, deluje mi kao da je malko luda

Na kom kanalu jel ima neki klip na tubu

I ne mož da budeš dobar profesor ako nisi malko lud.Ozbiljno ovi normalni su uglavnom najveći smarači i u srednjoij i na fakultetu.Samo lud čovek može da predaje 20+godina random tinejdzerima :)

Ја сам још школарац. И кажем да се моја школа и даље држи.

Školstvo u Srbiji

Ubi Bože! Ne zna se šta je gore, u srednjoj nemaš prakse nikakve, sve što znam naučio sam van škole, na faksu ne stekneš nikakvo primenljivo znanje, možeš ovde sa mašincem da radiš za 400 eura, a ako odeš u Švedsku moraš da daš 10 000 eura za nostrifikaciju i još pride da molažeš neke dodatne ispite.

bolje da je vrate na posa,doce s'kalasom da ih isprangija sve.eventualno sa sekirom.