Prijava

Ломио креде, нисам носио увијаче, носио ранац на једном рамену, брисао таблу кад нисам редар, нисам скратио разломак до краја, на француском причао енглески, нисам вратио столицу на место кад сам устао...
Чак сам се једном уместо професоре обратио профи са наставниче!

Који сам хулиган јеботе

Jebo mačku. Mušku.

Jebo mačku. Mušku.

Par klinaca pre nekoliko godina jebali ćurku ovde.

Meśо, не шјери.

Ja i par ortaka išli smo u klub mladih matematičara Arhimedes posle škole da vežbamo i kad nas profesorka pitala je l zna ko jedan zadatak mi se pravili da ne znamo xD

Nijesam uradio domaći iz marksizma

Ја сам звао такси и наручио 8 возила на комшијину адресу. Кад су ме питали шта ће с толиким возилима, ја реко свадба.
Кад су дошли, комшија на лицу променио све боје овог света...на крају нису отишли док није платио.

Истом човеку сам преко доставе хране наручио 30 маргарита пица са соја-сосом озгор...

па да види он коме ће да вата швецу за дупе...маму му педофилску

данас ме наставница послала по креду и ја узео од теткица две и ту једну заштекао и искомадао са ортаком из предзадње клупе и гађао девојчице ;) ХДдД

Имам гомилу срања, што својих, што туђих(туђа су још милион пута боља) али пошто је назив теме овакав морам рећи да сам једном на физичком играо фудбал са одбојкашком лоптом.

prijavio drugaricu da prepisuje :DDDD

Pobjegao sa odmora ahjaoj.

Уватио другарицу за дупе.

Убедила девојчице из улице да сам одлична фризерка, и све сам их ошишала. Имала сам 6 година.

'Oć'mo da menjamo naslov u "Vaša sranja"

Ma, ja to zbog:

Имам гомилу срања, што својих, што туђих(туђа су још милион пута боља)

Dajte da se smejemo.

:)
:)
:)

Treba l još smijeha?

ja i jos par ortaka na nocnom kupanju bacili 5-6 razbijenih pivskih flasa ispod skakaonice, par ljudi se iseklo sutra haha, mozda i vise al kad se sutra drugi iseko mi utekli sa plaze