Prijava

gurl stops meking out n asks boi to get potartz.

he dus.

den gurl teks deep breff. den gurl sais “bf i am pregnent will u stay ma bf” n he seys “no”.

gurl iz hertbrokn. <////3

gurl cried n runz awaii from boi wiffout eatin poptart n she has low blood suga so she fols.

boi runs ova 2 her.

she ded </333333333

boi crie “i sed i no b ur bf…cuz i wona b ur husband!”

he screems n frows poptart @ wol….a bootiful diomand ring wus insyd.

LIK DIS IF U CRY EVERTIM

lepio sam zvake na toboganu i u zvake stavljao zilet, onda kad se neko spusta isece se

које си говно човече.

Nisam pušto nikog ko zakasni kad sam bio dežurni. Samo se okrenem i nestajem u tminama hodnika dok vrtim ključ i puštam na telefonu pesme Srećka Šušića.

Кад попиздим, кињим људе по Вукајлији. Или макар покушавам.

Kad me stara ganjala da nešto radim okokuće ja se uvijek pravio da sam zaspo, a jesam baraba hehe

Kad sam imao 5-6 godina, popeo sam se na drvo u dvorištu u vrtiću i tražio da mi daju sto maraka da siđem. Ćale i vaspitačica su me ubeđivali da siđem nekih 10-20 minuta i na kraju mi obećali tih sto maraka. Umesto maraka sam, naravno, dobio batine.

Чуј "к'о клинац"... и данас дан знам да гађам људе жвакама са балкона.

Živeo ćale sa ženom u nekom stanu sa malim kupatilcem, gde je bila samo kada. Nad kadom su se prale i ruke i zubi i umivalo se i sve jer nije bilo lavaboa, valjda je bio odvaljen. Mnogo sam voleo da prebacim vodu na tuš, i da ga postavim tako da se ispoliva svako ko proba da otvori slavinu.

Nažalost, ubrzo su prestali da se pecaju, a ja sam nastavljao da dobijam batine, pa sam prestao to da radim.

brate, svi tvoji nestašluci su završili sa batinama.
To već liči pomalo na zlostavljanje.

Jednom, kad sam imao nekih 6 godina, blizu 7, valjda leto pred polazak u osnovnu školu, bio sam sa ćaletom na moru u CG.

Bili smo na nekoj betonskoj plaži i ćale se sunčao. Meni bilo dosadno, jer nisam mogao da se igram u pesku, betonska plaža, jebiga, nema peska. Srećom, bila je tu moja kofica, pa sam je napunio vodom i prosuo po ćaletu dok se on sunčao.

Popizdeo je, uhvatio me i bacio u vodu, a bilo duboko, nisam mogao da stojim dole tako mali. Morao sam da otplivam desetak metara do merdevina. U tom trenutku sam naučio da plivam, morao sam, jebiga. Do kraja tog letovanja sam sasvim lepo plivao :)

Doduše, testirao je tako ćale moje plivačke sposobnosti i kad sam imao godinu dana (keva htela da ga zadavi posle), pa opet kad sam imao 3 godine. Nikada nisam tonuo u vodi, ali to su bili samo pojedini trenuci kojih se ne sećam, pa to ne računam. Ostatak je bio sa mišicama na naduvavanje :) :)

brate, svi tvoji nestašluci su završili sa batinama.
To već liči pomalo na zlostavljanje.

Jeste, većina mojih nestašluka se završilo batinama, ali nisu oni bili tako česti, a batine nisu bile strašne. Više bih bio uvređen, nego što bi me zabolelo.

Mislim da sam samo jednom u životu dobio prave batine, da me je bolelo.

Импресионизам, ти си чини се уживао у свему томе?

U nestašlucima? Verovatno :))
U batinama nisam :))

Ihhhh, a što sam voleo da mućkam kiselu vodu, da prska okolo kada je neko otvoriii :)

Kada bi me ostavili samog u kolima, ja bih pomerio retrovizor.

Jednom sam hteo da ukradem loptu od komšije, a njegovo dvorište čuvao pas. Otišao ja u apoteku i tražio najjače pilule za spavanje, ova mi naravno dala neki persen ili nešto slično biljno što ne radi. Onda ubacio to u komad mesa i bacio psu. Čekali, čekali, i onda brat i drug preskoče ogradu da uzmu loptu... Kako ih je pseto vijalo po dvorištu, samo što ih nije pojelo... Posle su oni mene hteli da ubiju.

лета, рецимо, 2001/2. био ја у селу у шумадији. а у аранђеловцу који је ту у близини био мој другар из одељења код својих, и сад нашли се ми дошо он код мене и ми морони мали истрипујемо да као истражимо ми шта има у, и око комшијне куће. а та кућа онако деловала као да нешто крије, у дебелом хладу четинара, тачно на ободу шуме, а залази благо у дрвеће, па и кад је дан, изгледа некако мрачно. прва кућа до моје. и узмемо ми неке секире и опрему и одемо. ми сад трипујемо да се бог зна шта сад ту крије, као истражујемо. и сад пошто тај човек углавном није ту стално, све је заблиндирано и затворено. и ми кућемо шта ћемо, морамо некако да уђемо, истроповали задатак неки, и кренемо оним секирама да кидамо човеку оне дрвене ролетне, и прозоре свуда по кући, унаказимо је брда и испретурали ту нешто сломили по који прозор итд. и ништа, као све нормално уопште ни не капирамо да смо нешто лоше урадили. и одемо за београд, кад после неколико дана мене родитељи питају шта сте радили јебем вам сунце. дошо онај човек нашо кућу обијену, све разваљено, изневерово, пито моје јел су чули видели нешто, а чуде се сви, неко обио кућу а није ништа одно. и на крају извале да смо ми и ништа јбг после пар година смо се смејали.

kad sam bio mali mi deca pekli puranjake, i brate napravi se onako velika žar kao sto se pravi za tu priliku jel, medjutim bilo leto vrućina uveče i ta žar zahvati jednu da kažem livadicu i počne da se razbuktava, pretvori se jebote u požar pravi. e tu tad ja sklonim moj kukuruz u stranu a uhvatim ove druge što su bili tu i počnem da mlatim sa njima odozgo po ovaj toj žari i vatri da zaustavim. a dobro se sećam bio jedan lik u klompama i kad je video da mu je sjeban puranjak udari nogom u stomak nekog debelog. ovaj se savio ko pička neka

Писао сам умрлицу некој дебилуши Радмили кад сам био трећи разред и рекла учитељица да покажем то родитељима. Ја чим дошо кући одма ркно у шпорет и реко да је брат спалио. Срећом им није рекла за то.
А ту Радмилу смо уништавали и малтретирали и свашта и сад ми баш жао. Јеботе узели скинули је и покушали да јој набијемо гранчицу у пичку у школском дворишту боктејебо који смо манијаци. Тј. нисам је ја скино, ал сам био саучесник и онда нас нека кучка одрукала учитељици па моро ћале да дође у школу, јебем ти сунце мислио сам да ће ме одрати од батина а он ми ништа није реко. Битно да није кеви реко, она би искидала каиш од моју буљу и поломила би две оклагије. Кад год се сетим тог догађаја ја се замислим јеботе какав сам кретен испо и дође ми да сам себе испрепуцам.