Prijava

Zašto imaš Marinka Madžgalja na avataru?

Misliš na površinu?
Gustinu kontam da bi mjerio elektro otporom, pustio bih struju pa izmjerio.

Evo, šta i ako se mijenja samo površina? Onda mogu reći da nam tjelesna temperatura opada kad nam se digne kurčina jer imamo veću površinu preko koje oslobađamo energiju i imam novu teoriju.

Uostalom, ne možeš nikad izmjeriti tačnu zapreminu ljudskog organizma jer se radi o živom sistemu koji se konstantno mijenja. Da ne pričam da su gasovi u tjelesnim šupljinama takođe utiču na zapreminu.

Da ali se može dati prikaz u datom momentu.

A teorija o većoj površini je već dokazana, zbog toga su crnci mahom s većim kurčinama, nosurdama i ušesima.
Ko slonovi što imaju razliku - afrički ima veće uvo od azijskog upravo zbog lakšeg hlađenja, više topline ide u više krvnih sudova u afričkom slonu, pa on kad mlati uvom onda se oladi lakše, tako i crnčuga kad mlati korčinom lakše ohladi.

Bravo Klanade, nasmejao si Paklenog Grejpfruta, ti si car, ti si bog trolovanja! Ah gde bismo bili da si ti premijer ove napaćene države?

Паклени Грејпфрут је Бурзум у поређењу с тобом.

A teorija o većoj površini je već dokazana, zbog toga su crnci mahom s većim kurčinama, nosurdama i ušesima.

Znam za to bratelo, nego sam mislio da nam se diže kurac jer nam je vruće. Fazon 40°C, digne mi se kurac i malo mi je ladnije.
Ono da to postane neka praksa.

Bravo Klanade, nasmejao si Paklenog Grejpfruta, ti si car, ti si bog trolovanja! Ah gde bismo bili da si ti premijer ove napaćene države?

Ne znam brate a iskreno ne bih ni da zamišljam... Doduše, ne mogu zamisliti ni tebe u toj ulozi jer u najboljem slučaju možeš biti predsjednik odjeljenske zajednice u školi za specijalce.

a recimo ovako, ako uzememo zrno pasulja i stavimo u nas kurac i legnemo da prenoci sta c e ujutru dan biti sa nasim kurcem i generalno sa tim zrnom uopste?

koje su to stvari koje covek moye da stavi u kurac a da ne nastrada...moze li cicak?

kakav je to naš kurac brate?

Шалио сам се оно. Тема је оригинална. Пазле, очекуј позив неког престижног универзитета!!!

BezDeranja, termin 'Naš kurac' ne postoji. U demokratiji nema Tite i zajednice, sad svako ima svoj kurac, a to bi izmijenilo provođenje tvog eksperimenta, u smislu bakteriološke osjetljivosti, potreban je kompletan sterilan paket opreme po kurcu ispitanika.

Hahahhahahahha pakleni grejpfrut!

Otkud znas da je Stoja na naslovnoj, ja sad proveravao Pazlijo Pazlijo...

dobor celtice ima logike to sto pricas...

Otkud znas da je Stoja na naslovnoj, ja sad proveravao Pazlijo Pazlijo...

Znam jer moji prate dešavanja na farmi preko tih portala

brate ne mozes ovako banalno. kopcam ja da ti mislis da je gustina svuda ista, ali nije. znaci moras coveka da podelis na dovoljno male zapreminske elemente ciju gustino mozes aproksimirati jednom vrednoscu za celi blok, tj da je blok uniformno gust. onda ti masa postaje integral zapreminskih jedinica puta njihova pojedinacna gustina. kad to izintegralis dobijes tu masu.
tako da ono, deluje na raspdelu gustine, ali ne mos reci i na gustinu. mislim glupo je ovo malo, ne znam. Aj da kazes na srednju gustinu, ali sta ce ti to.

Aj da kazes na srednju gustinu, ali sta ce ti to.

Jer onda znaš da ako oćeš da izbodeš nekoga nožem treba prvo da sačekaš da mu se digne kurac da bi bio mekši

Ne moze to tako, nemamo homogenu karakteristiku tela, odnosno nije gustina ista na svakom delu tela, tako da nista. Ukupna povrsina tela se povecava to svakako

Ne moze to tako, nemamo homogenu karakteristiku tela, odnosno nije gustina ista na svakom delu tela, tako da nista. Ukupna povrsina tela se povecava to svakako

To možda jer imaš nježnu kožu i mekan kurčić