Prijava

E, ja sam primetio da kad mi se digne kurac jebo bih bas rado! Pisi u notes Pazl!

au koji plagijat! sad sam naso na mondu isto! a taj lik sa monda je plagiro nekog treceg lika! jel si ti u nekoj plagijatorskoj organizaciji?!?!!

Eto vidiš pseto! Stvarno genijalno! Ne možeš da vjeruješ koliko si pomoga sad.
Pazi ovako. To je težnja da nadomjestimo smanjenje gustine tako što ćemo se stopiti sa još jednim tijelom.
Kao što rekoh, žensko tijelo manje varira u gustini kad nabrekne klićoris i zato želimo da postanemo jedno sa njim i stapanjem formiramo veću srednju gustinu.

au koji plagijat! sad sam naso na mondu isto! a taj lik sa monda je plagiro nekog treceg lika! jel si ti u nekoj plagijatorskoj organizaciji?!?!!

Aj ne seri sad, napisa je na prošloj strani da se zajebavao iako me je istripovao lololo

brate on se zajebavo, ja se na zajebavam!

plagijator si ko ivan ivanovic!

Bježi arlovski. Sprdaš se sa čoekom od 44 godine. Kako ve nije sramota

moram da ti priznam! lagao sam! a reci cu ti i sta se krije iya moje lazi:
imam problem sa povecanom gustinom i retko kad moze da mi se smanji, pokusao sam sve, od oraja i meda do sveze novorodjencetove placente... nista ne pomaze!!!
jel imas neki predlog?!?!!!

To je sumnjiva računica. Logično je da ti se zapremina ostatka tela smanji za onoliko za koliko ti poraste zapremina penisa u erekciji. Kao što ti se zapremina tela smanji kad daš krv, dobrovoljno ili ne. Da ne bi zapremina ostala ista, morao bi nekakav vazduh da uđe, ili nešto tako, a to bi bilo smrtonosno. Nego na toliku masu pad zapremine glavnog dela tela ostane neprimećen.

Uzmi penis u jednu ruku a dlan druge ruke stavi ispod penisa i udaraj penisom isti.
Ponavljaj svaki dan po 3 puta. Najbolje nekih sat vremena nakon obroka.
Premazivanje penisa medom takođe pomaže ali zahtjeva zapiranje tako da nije preporučljivo (mada možeš probati sjutra jer je neđelja dan za kupanje).

U prvih par dana bi trebao osjetiti blago olakšanje a poslije dvije nedjelje bi se stvari trebale značajnije popraviti

samo to?!
ii bicu redak posle toga?!!
ooo hvala ti!!!

e samo jos jedno pitanje posto vim da si strucan
da li je moguce iz mog stanja totalne gustoce postici stanje permanentne retkosti?!
unapred hvala, A. A.

To je sumnjiva računica. Logično je da ti se zapremina ostatka tela smanji za onoliko za koliko ti poraste zapremina penisa u erekciji. Kao što ti se zapremina tela smanji kad daš krv, dobrovoljno ili ne. Da ne bi zapremina ostala ista, morao bi nekakav vazduh da uđe, ili nešto tako, a to bi bilo smrtonosno. Nego na toliku masu pad zapremine glavnog dela tela ostane neprimećen.

Vi što se protivite teoriji imate problema sa povećanom gustinom. Eo vidite kako je arlovski lijepo reka i niko ga ne zajebava. Ne liječite frustracije pokušajima da pobijete ovu teoriju.

da li je moguce iz mog stanja totalne gustoce postici stanje permanentne retkosti?!
unapred hvala, A. A.

Potrebno je mnogo rada i truda za to i posebne vježbe. Takođe potrebno je imati redovnu jutarnju erekciju.

redovnu jutarnju erekciju.

:(

Какав курац од теме...

Kao i obično, nauka je dugim i mukotrpnim istraživanjima došla do podataka za koje je narod znao odvajkada, eto čak i stara poslovica naroda zulu kaže da 'ona stvar omekšava mozak postajući tvrđa i što čovek brže njome mlati, brže mlati i njegova jezičina', kao i ona francuska nešto novijeg datuma 'niko se gluposti nije naslušao kao žena na jastuku'.

Molim te granjka otvori ti neku kul temu jer ti to najbolje umiješ

Ma Pazle šta bre lupaš , prilikom seksualno uzbuđenja krvni sudovi po celom telu se se sužavaju,znači menjaju zapreminu, da bi se krvni sudovi u predelu penisa proširili, i krv iz suženih preusmerila u proširene, čime se postiže erekcija. Račun ostaje nepromenjen, u skladu sa zakonom o održanju materije i energije. I energetski, koliko dobiješ među nogama, toliko izgubiš u mozgu, i odatle neracionalno ponašanje dok si uzbuđen. Jasno kao dva plus dva.