Prijava

Blz nije ti ovo sajt transfermarket da ovako transferises hahaha

treba novo ime za transfer blama da se izmisli,transfer blama je prevazisao sam sebe u vidu blz-a

Blz je transfer teleport

B U H T L A

blzov post je toliko transfer da remetov post ne deluje kao transfer

Ja mislim da bi BLZ treba sad da im pokažeš ko je glavni! Izazovi ih sve u čekaonici jednog po jednog da dođu da se vidi ko ima jače fazone i onda ih sve porazi. Neće poslije toga smjeti više ovako da ti se kurče. Podviće repiće :+))))))))))))))))))))

Ali dobro sise držao protiv ovih momstruma. Svaku noć ovako nekoga zajebavaju, kad uđem na čet se zaprepastim svaki put. Napustiću sajt zbog takvih stvarno :/

reme je u tolikom shoku,pustio je suzu u sastavu,a sad je dobio nervni slom i kaci rendom klipove ko nezdrav lolo

jos jednom da kazem koliko sam fasciniran ovom transfercinom od blzovog posta,od remetovog bi bio da nije bilo blz-a izvukao se i ako ima neki retard koji ce da kenja tako i transferise nek se javi,pali me tovarenje takvih glava

Tema realno smara Olaniče. Al realno treba svi redom da popijete ban za spam. A klipove kačim jer ova tema generalno nema nikakvu svrhu. Lolo

Smare i Reme, snažno im je sjeme B-}

viski i kola, trolovi do bola B+)))

Rasni okacio govno. Ollanik istuko kera, ker umro, on se naduvao, istripovao da je ker ziv, hej stric mali stric. Aj "trolujemo" decu po internetima.
Rasni okacio govno. Ollanik lajkovo. E brate mogu da iskenjam jos vece govno, os da snimas, evo me u dnevnoj sobi, ovde levo spavam, aj slikaj, cek da zovem kera. Znas, i moj ker kenja, os da snimas?

i ako ima neki retard koji ce da kenja tako i transferise nek se javi,pali me tovarenje takvih glava

Rasni iskenjo govno, niko nije stigo da ga slika. Cek da popusimo buksnu. OPA vid ovog aj se okupimo kod mene pa tovarimo transfere, cek imam jedan komp koji ti kurac, pusti mene prvog, drz buksnu, brate kolko sam lud, NE KENJAJ MI PO PODLOZI, ha ha zajebavam se, drz tablet tata mi kupio da te slikam dok kenjas.
Bio ker kul.
Rasni iskenjo... nema veze.