Prijava

tako je,tuzne mongoloidne glave,uduzite se sa blzom u pickopacenicko-trauma iz 19 reinkarnacija fazon i podignite bunu protiv zlih ljudi kojima je vas humor sranje pa i ne obracaju paznju na vas,mozda kad pobanuju glave koje su zanimljivivije ocigledno od vas vi izadjete iz dubokog blata u koji ste potonuli svojom nedostojoscu da nametnete svoje fore

da,ja sam ovde taj koji place,tako je,vasi postovi nisu ni malo isfrustrirani i gej,totalno su onako MUSKI

ollanik
tako je,tuzne mongoloidne glave,uduzite se sa blzom u pickopacenicko-trauma iz 19 reinkarnacija fazon i podignite bunu protiv zlih ljudi kojima je vas humor sranje pa i ne obracaju paznju na vas,mozda kad pobanuju glave koje su zanimljivivije ocigledno od vas vi izadjete iz dubokog blata u koji ste potonuli svojom nedostojoscu da nametnete svoje fore

Aj stavi neki zarez, pa da razumem sta si hteo da kazes.

pickopacenicko-trauma iz 19 reinkarnacija fazon

ne Mada. i moras

da,ja sam ovde taj koji place,tako je,vasi postovi nisu ni malo isfrustrirani i gej,totalno su onako MUSKI

ok, neću da ti povredim osećanja ole, izvini. Pozdravi Rasnog kad sledeći put budete jeli stiropor timski.

pa i ne moram realno,to dovoljno objasnjava
kako objasniti glave ko vi osim da ste imali teske traume u predhodnih 19 zivota
svako ko podrzava blz-ov post,kuka zato sto nije prihvacen i to na netu i BORI se protiv zlih ljudi koji objasnjavaju
skinite mi se s kurca,retardi,boli me kurac sto vas niko ne voli

Pa niko te ne drži, slobodno napusti temu. Idi objasni rasnom kako si kul. On to može da proguta.

Majstore, da se razumemo. Niti sam procitao ovaj kilometarski jebeni chat (koji treba da se nadje u smesni haha jebeni ahahah jebote postovi verovatno) niti cu. Fora je u tome sto vi pokusavate da ispadnete glupi, pa mi to kao ne razumemo, ahahah mi smo glupi, kao da vam zivot zavisi od toga. Aj da je to smesno, pa da se ukljuce desetine ljudi i kao, bravo jebali ste kevu, strinu, izvini, mi ostali ne razumemo, stricaacirts dole ispod levo. Idi bre jebi nesto, nadji posao.

skinite mi se s kurca,retardi,boli me kurac sto vas niko ne voli

Stvarno? Stvarno?! Jesi gledao u prste dok si ovo kucao, ili slepo kucas?

kako god reme,kako god porevodis:,,glumio sam ludilo,al sam video da ne mogu da se izborim,nego se samo nabadam,odo,,
niko te ne zadrzava,ti si jos i kul u odnosu na blz-a i ovog retarda maksimilijana koji je video svoju sansu da izadje iz neke barustine u kojoj je vec i kenja mi nesto ovde

Olaniče, ponašaš se isto kao dete kom su pokvarili omiljenu igračku sada.

Hoces maramicu ili da isilujes tastaturu jos jednom?

maksimilijane,retarde,da se razumemo,imaj neku osnovnu kulturu kad pricas s nekim,neam blage ko si,a ti znas kao sve moje fore...
i ne treba da citas printove,evo ja prvi kazem da je budala neko ko sve ono procita
postoji vreme i mesto za sve,a kad mi niotkuda banjavas na temu gde ovaj daunovac blz kenja nesto protiv mene i komentarises tako,odmah cu da te stavim u isti kos s njim
ne zanima me dal se svidjaju tebi moje fore,ne moraju nikom ovde da se svidjaju,jebe mi se,nikad nisam ni trazio da se ikome svidjaju ko sto vi trazite,a to ne ide tako...a ovo idi jebi nesto,nadji posao,u pravu si,mogao bi,al tebi bi vise trebalo,s obzirom da si toliko upucen u moj ,,rad,, a da nismo razmenili ni 2 reci

Dugo je maksimilijan na sajtu olaniče. Zajebao si se malo. Jebiga, nešto ti večeras ne idu prepirke. Mlataraš rukama po vazduhu.

@Maksimilijan Morel

Jesi ti ovaj lijevo?

http://i.imgur.com/ENr3fdz.gif

boli me kurac koliko je dugo na sajtu,neam blage ko je
ne prepirem se,samo objasnjavam kako stoje stvari...
vi ste prvi krenuli s nekim problemom sa mnom
iskulirajte sa glumljenjem mi nekog ludila ovde,kad se ponasate ko najgore zene na kraju

Ipak si odlucio da isilujes tastaruru. Ok.
Ja evo, vec godinama pratim tvoj rad, i kada sam prvi put procitao malog kera, pomislih, koji car ovaj lik sto je napisao. Naduvao se propisno, uzeo par reci koje su mu prvo pale na pamet i smestio ih u recenicu. Slucajno ispalo dojajno, al tako se i postaje "poznat". Ahahahah, i meni smesno kad napisem ovo poznat iako je pod znacima navodnika, al nema veze. Onda si nenormalno i nepotrebno poceo da se eksponiras, a ja iznebuha skontah da odredjen skup ljudi zaista ceni to sto si napisao. Dodje ti da se zapitas. Jesmo li stvarno toliko retardiran skup ljudi na ovom nasem balkanu, da budale uvek prve iskoce u prvi plan, ili je to ipak planetarna senzacija. Mislim da sam nekako dosao do zakljucka, mozda i gresim, da je to na globalnom nivou. Jeste da mi ubedljivo vodimo, al i ostali deo sveta jebe. I mali ker jebe. Ti ne. Sto pre to razumes, pre ces i ti jebati.

Zapravo ti se tako ponašaš. Niko ne glumi ludilo. Što ti smeta što ljudi odavde imaju nešto da ti seru? mislim, skroz je ok to.

Hoćeš i ti sada da otvoriš temu o torturi?

Clannad, jesi to sam smislio il ti neko rekao a? :) Jebem ti sunce dovitljivo :D :D :D

какав јебени јадник, изјебу га квалитетно, нуме да одговори осим псовком и онда се мучи да то све принтује и сложи да би га неко други заштитио јер мукица не може сам

дај склоните га, јебено ме блам, сваки дан нека нова непријатност због њега

озбиљно, презнојио сам се од блама сад, али не зато што сам се пробудио да кењам па реко мало да прелистам форум

Dobro Jebač, ti još uvek nisi otvorio temu da se žališ što te svi zovu Darko Lazić, to je istina. A boga mi, nisi ni zbog onanisanja na Frenkija. Kad razmialim malo bolje, dobar si ti lik.