Prijava

kako se uvek pickarate kad nisam tu jebem vam krv

Nije o Kosovu brt...

skoro svaka drzava na svetu je genocidna tvorevina

skoro svaka drzava na svetu je genocidna tvorevina

Neko je morao biti ubiven

Srbija nije genocodna, uvek smo se branili od okupatora i nikad nikakav genocid nije počinjen osim na nama

skoro svaka drzava na svetu je genocidna tvorevina

za trenutak sam mislio da čitam propagandni letak treće internacionale

A STA KAO NIJE TAKO

Srbija nije genocodna, uvek smo se branili od okupatora i nikad nikakav genocid nije počinjen osim na nama

Dobrodošao u Vojvodinu

onda ne mislimo na iste planete ;)
ajde reci 10 drzava koje nisu nastale nasilno,tj da niko nije ubijen u njihovom stvaranju od civila...nikad nije morao niko od civila da strada,al eto desilo se da uvek jeste

jao bombase opet me teras da ti razvaljujem pickicu malenu ;)

Sa iste smo planete, nego si ti nepismeni tupson koji misli da je ubistvo civila i nasilje isto što i genocid.

ISLAND NIE NASTAO NA DŽENOSAJDU

jel mogu da pricam sa nekim nedegenkom koji ne zasluzuje shamar ovde,plz?

jel mogu da pricam sa nekim nedegenkom koji ne zasluzuje shamar ovde,plz?

https://i.ytimg.com/vi/orrN4DwoG-Q/maxresdefault.jpg

ajde reci mi iskreno bombase sta natera coveka tvojih godina da bude toliki degenerik...imas fazon 46 godina,zar ne bi trebalo ti ovde da delis pametne i iskusne lekcije drugima jako,a ne da izazivas poriv za maltretiranjem svaki put kad pokusas uci u neku spiku

Зар је битно. Ионако се гађају геноцидом за свако конкретније локално клање, појам губи на тежини, не би се требало нервирати. Не видим нешто да су Немци и Турци прсли под силном тежином те стигме

Bonbas, smiri se, ili pitaj Krleta kako je dva puta prosao na kalemegdanu? Prvi put je isutiran u dupe pred ortacima, drugi put je dobio kesicu caja. (kleci na kolenima dok mu ja ubacujem kesu sa svojim jajima u usta. isto pred ortacima njegovim)

haahah realno,lik se nije opametio,svaki put pokusa da SUKNE zavrsi krvavog cmara i i dalje ne kapira