Prijava

није то нимало наивно. један имигрант пријавио да је рођен 1. јуна као из зајебанције. после кад је требало да подигне паре: цврц, нема. морао да иде пешке назад до македоније, па да се поново пријави.

Zato su i pohrlili po Evropama, čekaju ih palete s milijardama. A samo oni znaju caku. Pa i ja bih išao da znam caku, realno, mada ko će tegliti paletu.

Sad će teoretičari zavere da se pojave da kažu da je 1.1. datum rođenja svima da bi svi bili isti, tj. da daju sebi i ista imena i sl. ako ih neko legitimiše da ne može da razlikuje migranta 1, od migranta 2, od migranta 3 (isto ko za račune, mamu im jebem al su dovitljivi), da mogu samo po otiscima prstiju da ih razlikuju, a baš onaj saobraćajac ima čitač otiska prstiju na autoputu. Kakve su to radnje ccc.

нису они глупи уопште, ја да ти кажем. тачно они знају шта раде: отишли су са истока и иду ка западу!

E al dosta imigranata se zezne, neki prijave datum rođenja po gregorijanskom a neki po julijanskom kalendaru, posle jadni čovek mora da cima dedu koga ID drži zatočenog u podrumu pića da vadi situaciju, al đed se zapio, pjeva u Siriji sunitske svijeće niko nikad ugasiti neće

E, nemoj da se zajebavamo, ozbiljne su ovo stvari u pitanju.

Ipak Soroš pljuje milijarde da bi neki muslimani došli u neku Evropu.

Ja sam vam već rekao da iza svega stoje pohotne njemice i norvežanke ali ok, Chule zna bolje, nema frke.
Vidit ćemo da li bolje info ima DB ili CIA

Očigledno čitate samo ono što vam odgovara.

Nikad ne bih napustio zemlju, ali ne daj Bože kad bih napuštao ne bih ostavio nikog mog da umre od strane ID. Na to sam mislio.

Objasnio sam kako je moguće napraviti veliku zaveru da se ne provali, primer Oluje. Većina je bila sigurna da je to istina, kasnije su oni tu vest koja je bila lažna učinili istinitom ne znajući to. Tako su mogli da se igraju sa njima.

Što se tiče računa, postoji ogroman broj računa kojima se ne može ući u trag, a veliki broj je baš sa bliskog istoka. Koliko trebaš biti naivan da poveruješ da imaju toliko para pritom da ih mogu slati iz ratom zaraćenih područja, čak je i deda mraz realnija priča od te. Vrlo lako se manipuliše računima, lako je unajmiti čoveka koji može otvoriti ogromne količine računa i pritom ih umrežiti, da ne bi izmišljao i usklađivao datume rođenja sa imenima lakše mu je da napravi da su svi rođeni prvog januara, račun 2 može na te ljude što su ostali istom logikom da raspodeli, zatim račun 3 može biti na nekog ko se vodi kao nestao (često smo imali slučaj da se firme vode na nestalu osobu i da rade), zatim može da pravi te šeme toliko da nema šanse da nađeš, pogotovo što se ti računi otvaraju kompjuterski. U slučaju da iza njih stoji ID zna se da je veliki broj uticajnih ljudi iz ID koji su u zemljama evrope bili uspešni (programeri, bankari, itd). U slučaju da je neko od ostalih ponuđenih, to je mnogo lakše shvatiti bez da vam objašnjavam.

Moguće je da ih je neko organizovao, ne budi naivan, pa Oluja je bila više medijska nego vojna akcija, Hrvati su plasirali vesti kako se veliki broj Srba povlači tom i tom putanjom, da narod u velikom broju beži u Srbiji da je možda poslednja šansa za beg od "moćne" hrvatske vojske, ljudi to čuli i krenuli da se povlače tom putanjom, naravno Hrvati su posle ubili većinu nevernih Toma da ne kažem sve. Otprilike takav recept su mogli da primene, al' je ne moguće jer bi se onda morali sami finansirati, a mnogi nemaju toliko novca.

Ово је тачно. Баш се сећам, наш ауто је тог дана био погођен са доста гелера, а ми будале мислили да је то оружје хрватске војске, а оно у ствари било од гранате ХРТ-а. Наседнемо на ту медијску обману, кренемо ка Србији и убију нас све.

lepo chule, isto tako i na mesec nisu sleteli, chemtrejlsima nas truju i harp priziva vanzemaljce da prave zemljotrese.

Stevane pa ti si u stvari mrtav :O

Jel vidiš Chule šta si uradio

20 milijardi dolara je 200 jebenih tona. 200 paleta novca stoji na aerodromu?

Haha SiM sad svi moramo da idemo na onu temu o duhovima i vanzemaljcima, da se izjadamo.

Stevane, ne shvataš, to jest' ne želiš da shvatiš da su te Hrvati zajebali. Ne podržavam ja Oluju, naprotiv osuđujem i smatram je za ratni zločin. Ali činjenica je da su Hrvati odredili gde narod da se povlači i govorili da se narod povlači u velikom broju iako povlačenje nije ni počelo. Njima nije bio cilj da pobiju sve, mogli su da izbombarduju tu kolonu koju su oni bukvalno organizovali, da nije bilo nevernih Toma svi bi preživeli. Jednostavno veliki broj nije verovao da je to istina, jer nije ni bila pa su ostali u svojim kućama. Ako si stvarno proživeo Oluju onda bi trebalo da shvatiš ovo i da ne lupaš gluposti.

Trut je naglasio da je ovo ozbiljna tema, tako da uozbiljite se. Iznesite ono što je istina, ako mislite da ja lažem.

Celte, sleteli su na mesec.
Truju nas pa to je od političara iz Evrope krenulo pa su onda zataškali.
Nikola Tesla je bio uhapšen jer je izazvao zemljotres, tako da je moguće da ljudska ruka izazove zemljotres.

Kad ste već kod teorija zavjere. Šipovo je '95 zvanično osvojila regularna vojska Hrvatske. E, vidite, nije istina. Kad sam se vratio u svoj stan, u WC-u zateknem govno. Lik se posro na sred kupatila. Dva metra od šolje jebene. Aj to je nebitno, ali niđe papira sa kojim bi trebalo da je obrisao guzicu! Pogledam desno, voda teče iz česme. Dakle, muslimani su osvojili Šipovo.

20 milijardi dolara je 200 jebenih tona. 200 paleta novca stoji na aerodromu

Bio je i dokumentarni film snimljen o tome. Normalno Rusija uzima troškove ležarine koji nisu mali, i čekaju nekoliko godina da novac zvanično postane njihov (ne znam tačno koliko), sad ću da vidim ima li na internetu nešto o tome.

EDIT:
Evo link sa stranog sajta, jer kad linkujem domaće niko ne veruje:
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/the-20bn-mystery-could-iran-be-the-owner-of-huge-cash-stash-at-moscow-s-sheremetyevo-airport-8854563.html

Evo samo da ispričam nešto za imigrante koji prijavljuju isti datum rođenja. Uz rizik da i ja budem okarakterisan kao paranoik, trol, zaostao, stanje je sledeće:

Ovo o čemu Čule priča, dakle, da jedan deo porodice kreće ka Evropi, a da drugi ostaje na teritoriji Islamske Države kao talac je istina. Naravno, takvih je malo u odnosu na ukupan broj izbeglica, ali ih ima dovoljno da se šablon s datumom rođenja primeti u administraciji na bilo kojoj evropskoj granici. Elem, postoji odeljak u Kuranu koji se tiče "novog života - ponovnog rođenja" koji radikalni islamisti(konkretno ISIS) tumače u svoju korist. Planski biraju po jednog vitalnog člana neke od siromašnijih povodljivijih porodica i njega ostavljaju pod svojom kontrolom, a ostatak familije šalju u Evropu uz finansijsku stimulaciju, hteli oni to ili ne hteli. Tada se svi članovi porodice obredno zaklinju da će služiti svojim "novim ocima - vođama"(ISIS teroristima) i tom prilikom citiraju segment Kurana koji govori nešto u fazonu "kada te duhovni otac pošalje u zemlju nevernika da širiš islam, ne žuri i ne talasaj, najpre postani jedno s njim, prihvati njegov jezik, njegovu zemlju i vreme meri kako ga on meri". Tu se šatro odriču islamskog kalendara i ponovo se rađaju u zemlji tuđina, a kako je prvi januar prvi dan tuđinovog kalendara, njega biraju za svoj rođendan. Ideja je da kad u jednom momentu ISIS-ovci stignu do Evrope, lako filtriraju ove što su im se zakleli na vernost na osnovu datuma rođenja i omoguće im povlastice. Sve sam ovo izmislio.

200 paleta novca stoji na aerodromu?

Нек се нађе

Ova tema ne bi trebalo da bude zajebancija, al' neka, nek vam bude, al' znajte da ste vi ona većina što je tvrdila da je zemlja ravna.