Prijava

i jos standardna paleta izadje oko 500 dindzi.otprilike. 500 x 200 malo li je na ovu skupocu.

Ја мислим да су људи кренули да се повлаче јер су ови платили баш доста оних Цигана што "скупљају старе ствари, акумулаторе, веш машине..." и дали им касете на којима су звуци гранатирања и онда су људи помислили да стварно падају гранате и почели да беже.

Stevane, ako već želiš da uđeš u raspravu o samoj Oluji, zamolio bih te da se prvo dodatno informišeš svet nije onakav kako ga ti vidiš sa svog traktora. Verujem da si dovoljno pametan da shvatiš da si u masi koja je laka za manipulaciju.

Nisam paranoičan, ma koliko vama to delovalo, svestan sam da se te stvari dešavaju i to mi ne unosi paranoju. Bili ste izloženi više puta tim igrama moćnika, 5. Oktobar je jedna od tih igara na koju ste naseli, vi mislite da ste vi srušili Slobu, ali niste, već su Slobu srušili izdajnici u njegovim redovima, svi znamo da su se posle pridružili narodu, a to se znalo danima unapred, samo što je bolje da vi mislite da ste vi srušili Slobu jer ste došli u tolikom broju, ali niste. Pogledajte situaciju u Crnoj Gori. Eto vam još jedna zavera koje ste bili deo a niste bili svesni toga.

EDIT:
Znam da vas boli to što ste mali i beznačajni u tim igrama moćnika, ali morate se pomiriti sa tim, što pre to će vam biti lakše. Razumem ja da je vama lakše da tvrdite da sam budala, ali za 10-15 godina kad sami shvatite neke stvari otićete sa živcima. Odigrajte njihovu igru svesno, ne budite lakoverna gomila.

svet nije onakav kako ga ti vidiš sa svog traktora.

http://static.show.hr/images/posters/3974/image.jpg

EDIT:
Znam da vas boli to što ste mali i beznačajni u tim igrama moćnika, ali morate se pomiriti sa tim, što pre to će vam biti lakše.

Јесте, кад кажем да су засули град гранатама и да смо зато збрисали, онда се осећам као велики и значајан.

Они у ствари нису хтели да нас побију све, него само да нас отерају, а ми будале побегли од паљбе уместо да их зезнемо и чекамо да престану, пошто нису хтели да нас побију све. Како су се добро досетили...

To je zapravo HRT puštao specijalne efekte, a vi mislili ono pravo oružje

Moj vozač je Indijac iz Kerale (najjužnija država Indije gde uglavnom žive muslimani), u Qataru ih ima oko 300K odatle. Svi su polu robovi. On je konkretno poslat u Irak u kalifat još 2010 godine sa 17 godina da vozi vojni transporter. Kaže da lokalno stanovništvo (Suniti) samo ulazi u kalifat jer se boje bogatih Šita i žele da ih se otarase. Nije išao u školu nego su imali verske časove gde su učili da čitaju i pišu arapski, engleski, nemački, hindi i malajalam jezik, matematiku i filozofiju. Inače Kerale je prva država Indije po pismenosti a jedna od najsiromašnijih. Qatar je glavni finansijer svega tamo, živi se po šerijetskim zakonima i u praktičnom kalifatu. Svi ali SVI čekaju poziv kada će da krenu u seobu u Siriju i Irak jer je to ideja vodilja već 30 godina. Bio je u i Jemenu gde su ga zarobili Francuzi ali su ga na kraju izručili KSA koji su ga odmah pustili ali da radi u Qataru. Kaže da je neminovnost kada će se Suniti ujediniti u jedinstvenu državu pod kontrolom Al Saudi, Al Thani i Al Khalifa Emirima. Takav kalifat odgovara SAD jer oni još od Berlinskog kongresa polažu pravo na kolonije na bliskom istoku jer bi u tom sličaju bilo lakđe kontrolisati jednu "državu" nego 10. Ceo ovaj nazovi rat u Iraku i Siriji se ustvari vodi da bi se Iran uvukao u rat a zatim i uništio ali Rusija ne da Iran. U celoj priči Turci se ne pitaju ništa i kako nisu Arapi valjalo bih ih razjebati. Inače pola plate mora da uplaćuje za kalifat, a radi za 150$ mesečno.
Što se migracija ka Evropi tiče ista je priča sve je projektovano ko i kada ide u koju zemlju, na kraju krajeva to rade i Kinezi, kaže da bi za 4 meseca trebalo da se oženi i da ode u Austriju. Kaže da je ista stvar počela na Filipinima, Indoneziji i u Bangladešu i da se čeka da svi odjednom krenu ka severnoj Africi, Levantu i Evropi.
Pitao sam ga da li su ih učili da mrze hrišćane nije mi ništa odgovorio.

EDIT: baš dosta stvari sam ovde izmislio

Ovo za Berlinski kongres je jako dobar sketsch

Stevane, očigledno odbijaš da shvatiš.

NAROD SE NIJE POVLAČIO, već su Hrvati objavili da se narod masovno povlači tom i tom putanjom da se hvata poslednja šansa itd, ljudi su krenuli, iako nije bilo tih ljudi već su oni bili, da su imali vremena u tom ludilu da pričaju ko je gde čuo za povlačenje došlo bi se do informacije da su svi imali isti krajnji izvor - Hrvate.
Da svi ti ljudi nisu naseli na propagandu Oluja bi bila propala misija, normalno je da nisu hteli sve da pobiju, zamisli da ubiju 200000 ljudi za mesec dana, pa ne bi im pomogli ni NATO ni UN, svi bi videli da su monstrumi i normalno ostali bi na milost i nemilost Srbije koja je bila duplo jača (najmanje). Oluja je uspela samo zato što se narod povukao, da su ostali verovatno bi ogroman broj njih bio ubijen, ali bi se tad videlo ko su ustvari dželati a ko žrtve. Naravno, Oluja je zločin, ali nikad neće doći na "naplatu" jer se "narod sam povukao". Da li ti je sad malo jasnije o čemu ti pričam? Ako nije izvini, stvarno nisam znao da ti IQ ne prelazi spoljašnju temperaturu.

Čule sve migrantske teme drži pod kontorlom.
http://i.imgur.com/Cntzs8W.jpg

Oluja je uspela samo zato što se narod povukao, da su ostali verovatno bi ogroman broj njih bio ubijen, ali bi se tad videlo ko su ustvari dželati a ko žrtve

Hah stecane koja si kukavica i izdajnik krajine..kako su vas samo hrvati nasamarili. Propustili ste istorijsku šansu da svojim preklanim vratovima pokažete svetu kako su hrvati dželati a vi žrtve..pošto već jasenovac itd nisu bili dovoljni.

Chule ti bi ostao, prozrevši njihovu nameru, ne sumnjam ni najmanje, nego mi reci, Srbija nije ništa uradila povodom 200 i nešto hiljada prognainih krajišnika ali da su ih hrvati pobili "ostali bi na milost i nemilost Srbije" koja bi uradla šta?

svi ovi migranti su uglavnom mladi ljudi, kad god vidim snimke uglavnom mladi sposobni muskarci.....a kuci ostaju zene i babe...to je zato sto je lakse ovom mladom muskarcu da ide da prevali put od 10k kilometara i onda kad se sredi tamo gde je otisao da dovede ostatak, nego da vuce na grbaci i neke babe jos tako ja mislim to je moje misljenje necu da se svadjam ni sa kim

чуле молим те реци колико имаш година

Scouser, imao sam priliku da pričam sa komanadntima koji su vodili opsadu Osijeka, po njihovoj priči mogli su da ga osvoje, da su ga osvojili verujem da Hrvatska ne bi imala nikakve šanse više, tad su mi tvrdili 2005-6. da su dobili naređenje od vrha države da se povlače, iako su mogli da ga osvoje, kasnije sam se uverio da su pričali istinu, jer sam imao uvid u dokumente. Hrvatska bez pomoći NATO pakta nije bila dovoljno jaka da se suprostavi, navodno Milošević se uplašio NATO pakta, pa naredio povlačenje, ali da se srpski narod nije povukao pred Olujom, Hrvati bi tad napravili ogroman zločin ili ogroman vojni neuspeh, u slučaju ogromnog zločina svi bi digli ruke od njih, al' bi onda Srbi uperili puške, a ne leđa, kao što su uradili zbog straha od NATO pakta, i niko im ne bi stao na put, kao što niko nije stao Rusima na put kad su ubijali naciste. Naravno ne krivim narod koji se povukao, ali naseo je na hrvatsku propagandu.

Otkad je Osijek ključna tačka Hrvatske lol

Car, Osijek nije ključna stvar Hrvatske, ali su srpski borci tamo posustali i povukli se bez razloga i to je promenilo tok rata.

Chule, aj mi kazi sta mislis o haarpu, kemtrejlsima i sletanju na mesec.

I ovo si sve cuo od recimo tece sto nekad bio na celu DB-a ili tako nesto?

ovo je moj matori ispričao jedno 7132 puta meni i još 837 puta svakom ko je ušao u kuću, kakav uvid u dokumenta jaooooo

otvorite treću temu možda se posreći