Prijava

Sasa Jankovic - moj precednik i tvoj.

Nadamo se i ocekujemo pobedu Jankovica jer ce siguran sam biti legalizovano vrlo brzo posle toga da naprednjaci ne podpadaju pod ljude, mozes da se izivljavas nad njima i sve, a to ce biti zabavno

Nekadnidovanje Tome je smanjilo izlaznost jer sad svi znaju da će dobiti u prvom krugu što njemu i godi.
Tako da ovo potpuno menja rezultate izbora.

jer realno ce naprednjak postati zanimanje posle toga, tipa imam na njivi 6 naprednjaka rade

Pre bih nosio znak snsa na ledjima dok cistim sneg nego glasao za Jankovica koji podrzava otcepljenje Vojvodine.

Јанковић подржава отцепљење Војводине?

Namazani olos, zastitnik zutih gradjana

znam gomilu naprednjaka, te ljude i ne zanima politika, ali kad je glasanjae u pitnanju maksimalno su odgovorni.kad je bilo ono kurir glasanje niko nije propustio da glasa.kao da ih neko kontrolise, nemam pojma cudno mi je.moj skolski se bas trudi i promiovise stranku svaki dan.oni se druze idu na igranke,ruckove.to je sns zajednica.nije to samo politika

Pa jeste, potpisao briselski sporazum, saveznik mu muftija Zukorlic i Ceda, Bler mu savetnik i dao dva miliona dolara fondaciji Klintonovih, ahahahaha.

Nego bice to bas lepo, naprednjaci nece imati prava ljudska, mocices da ih teras besplatno da rade na njivi,ne bas ono ropstvo i slicno, ali generalno ok.

Kao sto i treba svi zajedno moramo raditi za BRZU BOLJU JACU Srbiju, ali to ne odgovara nekima sto su navikli da dobijaju sve na ruke bez truda, od stanova pa do sitnica raznih ;)

Jankovic dobio stan za vreme bombardovanja, ahahaha 150 kvadrata za 10 hiljada maraka bato

Jedva svi cekamo generalno da sprovedemo taj socijalni eksperiment.

Kad pitas naprednjaka kako je posle celodnevnog besplatnog rada na njivi on ce da kaze: Samo uz savestan rad i napredak, suncokret ce da postane odgovoran i znamo da cela Srbija podrzava suncokret,

bombas
jer realno ce naprednjak postati zanimanje posle toga, tipa imam na njivi 6 naprednjaka rade

Haha

Na njega i mislim zlikovca, narod gine on otima drzavne stanove, fukara

Da je samo vucic koliko su po zemunu recimo UZURPIRALI stanova radikali, isterali postene ljude samo zato sto se prezivaju npr. seselj, da ne kazem hrvatski

Evo ja malo da se proserem.Izbore,kakve god,predsednicke ili parlamentarne mogu da dobiju samo partije.Funkcionisu kao firme,zaposljavaju clanove,ucenjuju otkazom,prave pare imaju organizaciju itd.Ovi pojedinci Jankovic,Jeremic nemaju jaku masineriju iza sebe i zato nemaju sanse.Da bi formirao partije kao sto su sns treba ti ogroman kapital i logistika,a toliki kes dolazi iz inostranstva.Dokle god Vucic obavlja sve kako treba,niko ga nece pustiti niz vodu niti ce se bilo sta menjati.Da je nesto zasrao,vec odavno bi druga proevropska opcija(tipa djb) odjedno dobila kes i medijski prostor i svaka baba bi znala ko je Radule i klela se u njega i kako ce on da otpusti parazite i slicne gluposti.Jel bi bilo drugacije sa Radulom?Naravno da ne.Ds je na vrhuncu svoje vlasti imao clanova ako ne kao i sns sad,a sad nema ni 10 posto od toga.Sve je to preslo u sad vladajucu koaliciju.Tako bi presli i u djb i opet bi morao da uhlebi sve te ljude,jer ako oce da ostane na vlasti,masinerija mora da funkcionise.I radio bi sve isto da ga ne puste niz vodu.Poenta:verovarnje da ce pobeda Jankovic da preokrene tvoj zivot na bolje ili da je ostanak snsa na vlasti narednih 20 godina ne znam kakva tragedija je vrhunac gluposti.Samo sta ti mozes sebi i svojima da obezbedis pod datim uslovima i to je to.Treba izlaziti na izbore i glasati ali verovanje da nesto menjas nije realno.

Jankoviću juče govorio onaj ludak iz Republikanske partije Vojvodine. Mislim da oni čak tvrde da postoji i vojvodjanski jezik.

A,bombi za 10-15god babicev sin salje tvoga sina da ratuje negde na bliskom istoku za nato, misli o tome hahaha

Tačno Bleče, al jbg, ako ti umre nada onda možeš i ti da umreš komotno.