Prijava

Ајде проверите мене, ја сам толико омражен да просто не могу да верујем у лајкове које добијам. Мора да је нека грешка у питања. Да не псујем сада, неко ће се увредити.

Neki hejt iz januara, skinuo sam.

Врати, нема грешке када су у питању хејтови. Човек никада лажно не мрзи. Ја сам питао за лажне лајкове.

i nema vraćanja

ajde da vidim e li me neko zamrzio.
edit: i da, natnat izmislila si hejt na mom duplom profilu. srame te bilo. kada me banuješ, nađi opravdan razlog a ne da mi šibneš 20 dana za nekropostovanje i manji hejt ali ipak hejt. mislim stvarno, unesi malo dostojanstva u svoj rad.

Skinuta su ti dva hejtića.

A sa duplog jesi hejtovao, verovatno si se malo zaneo, pa zaboravio da praviš razmake.

i da, natnat izmislila si hejt na mom duplom profilu. srame te bilo. kada me banuješ, nađi opravdan razlog a ne da mi šibneš 20 dana za nekropostovanje i manji hejt ali ipak hejt. mislim stvarno, unesi malo dostojanstva u svoj rad.

Evo deo.
Dovoljno dostojanstveno?

http://www.dodaj.rs/f/17/Ob/SVp9Gf8/untitled.jpg

normalno da nije dostojanstveno. pogledaj link iznad. kako vas nije sramota. za šta me je brus posalo u baniju?
edit: čuj dio, kao da ima još

Riha prvo iščita i onda izminusira kolektivni opus.

Ima jedan post jednog uglednog člana u kojem se potvrđuje da Riha nije hejter i ne znam čemu dalja diskusija.

Brus te banovao zbog praznika. Sećaš se da te je častio?

ti tačno nemaš srama. još brusa indirektno optužuješ za nacionalnu netrpeljivost. objašnjenje, banovao te zbog praznika? mislim stvarno.
častio me banom? valjda se časti odabranom, tipa kada se neko oženi pa mu se odabere sadržaj.
budi gospođa, skini taj besmisleni ban i uputi izvinjenje. neće ti kruna sa profila spasti.

lepo piše, ispunjavam želju samo zbog praznika, zato što sam verski tolerantan i ne diskriminišem

O bre, što smaraš. Brus ti nije tada ni pogledao da li si ikoga hejtovao. Banovao te je na sopstveni zahtev. Hejt koji nije ni video, nije bio ni skinut, viđen je kasnije, zbog čega ti je dupli banovan. Kraj priče.

Svaka dalja pitanja ovde prelaze u spem operativne teme.

ne brani je. pusti je neka se pokaže da me nije banovala samo zato što me ne voli.

a sto ne banujete duple naloge trajno cim ispadne neko sranje sa istih?

Pa kako i možeš gledati hejt prema samom sebi? Zezam se, hejtovao je mene pa nisam ni hteo da banujem, šta je petnaestak minusa na sto i kusur hiljada pluseva...