Prijava

Somi picko sto si dao dva minusa

Зато што је један мало, а три су већ превише.

шоми душица

Ma ne krivim ja vas. Samo posto ne znam nikog, a prvi put sam dosao, pa sam mislio da se javim. Sam sam naletio. Ne znam kad ste stigli prije sve to odraditi. Taman sam kucao kako ide prva tura od mene...kad ono kvrc

E sine moj, uigrana je to ekipa... Ovaj Jebač npr nosi na desetine takvih kao ti na duši.

Da si usao sa "deste picke" nista ne bi bilo lolo

Dodji da se druzimo mi smo otvorenog srca za sve dobre ljude dobre volje. Osim pezosa on bi te iznabadao pesnajama na keca.

одсад кад улазиш уместо добар дан ставиш слику неких добрих сиса

Videces, fini smo mi svi. Osim mozda bohora, jebaca, somike, atifa, pezosa, groka, dzonovana, dionisija, vokasija, fejda, luksa i mene. I lemaje, da, ona je najpoganija.

Osim pezosa on bi te iznabadao pesnajama na keca.

U glavu, u tolikoj meri da krvariš.

Meni su zalupili desetak minusa, kad sam naivan usao po prvi put u kafanu. Valjda interna sala da me udalje sa kafana ceta, jer umanje skor tako da vise nemas 500 poena. Nije strasno, mislim da su onda cak i vratili par pluseva, ali zao mi je sto su lupali minuse na posljednju definiciju koja mi je u popularnim...
Nekakav somi, (nesto)888...

Ne bih volio nikakve sankcije za njih, dobra je bila fora, samo sto mi je krivo zbog te definicije

Pocni decko...
http://gifsoup.com/view/4264726/digging-your-own-grave.html

Само немој да посећујеш чекаоницу и да се дружиш са екипом одатле и биће све ок. Осим са Дејанчетом, легендарним чеконичарем.

Ле Пиаф, требало је да се мало информишеш о Вукајлијашима и њиховим обичајима, а не да тако улазиш к'о неки индијанац у кафану, некултурни створе један! Шта је рек'о, "Само да поздравим све у кафани сад кад имам 500 поена?" - тако нешто? Аууу... Па је л' се тако улази у кафану? Ццц..

@Sindjelic88 Zasto? Ne mrzim ni ja njih, koliko vidim ne mrze ni oni mene...
@Sreta Naivan sam, mlad i glup. Sta cu, kliknuo da vidim sta je...jbg

Radoznalost je ubila mačku.

Sto je najgore decko bio kulturan lolo al ko da odoli.

Da, samo nemoj da provodis vreme u cekaonici jbg al to nemoj ni ako neces u kafanu.

Ај мрште са теме, бандо.

Реално, и ја бих му кркнуо који минус, чисто да се мало изнервира, али бих му после дао плусеве да га вратим :)

Evo kako je izgledala ta dobrodošlica nakon prvog javljanja u Kafani:

http://www.dodaj.rs/f/2x/6b/bwW5zL7/dobrodoslica.jpg

Pseto, Jebač i Pezos nisu dali plus nakon ovoga. Druga dvojica (a ni Šomi) moguće da nisu ni čitali sadržaj, s obzirom na razmak između ocena. Nešto kasnije je i Grok dao tri minusa, kapiram da je vođen istom idejom.

E sad, ono što Le Piaf ne pominje je da je nakon toga i dobrano isplusiran od strane nekog anonimusa, tako da je najbolje da se pravimo kako se nije ništa dogodilo.

Na stranu što ne znam kako ti poslednja definicija ima onakav skor, ali me mrzi da analiziram i to.

Uglavnom, Le Piaf, kada ulaziš u Kafanu sledeći put, razmisli o čemu ćeš pisati.

Celt je moj omiljeni moderator.