
Izraz koji se koristi da objasniš potpuno zaljubljenom i ljubomornom drugaru, koji počinje da divlja na tebe, da si samo pogledao njegovu novu devojku i da je nisi mučki silovao, nego samo, baš zbog toga što si mu dobar drugar, želiš dobro da je ošacuješ i daš mu drugarsko mišljenje ili bacanjem koske uz glasno "Bravo matori" ili čuvenom rečenicom kada ti se ne sviđa drugarova riba "Ako je tebi dobra brate, i meni je".
- Au brate kako si je gledao kao da bi je silovao.
- Jesi normalan ti čoveče? Samo sam pogledao tvoju novu ribu jer si mi drugar i stalo mi je da si sa nekom dobrom ribom.
- Ajde ne seri rekao si "uf brate al' je dobra". Hoćeš ladno da mi jebeš ribu seljačino.
- Alo bre mentolu samo treba da ti imponuje što sam tako sponatno reagovao na nju. Ne bih je nikada pipnuo. Kako se to ponašaš bre? Pa ako sam gledao u izlog ne mora da znači da sam bio u radnji. Šta, jel bi više voleo da sam rekao "Devojko, vrati konju glavu"?
- Ovaj, ne brate, nikako. A jel dobra brate a?
- Bra'o matori. Džekpot.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Koja sti seljačna
+
+
hehehehehehe
OLOLOO!
олололололло +++
Jeeeeeeeeej bejb, ipak si je napisao :))))))))
Sad cekamo Dogija da je "snimi" ;)))))
Sad cekamo Dogija da je "snimi" ;)))))
Napisao bejbe...obećao sam.
Alo Dog. Evo je defka :))))
najs.... +čina
Сељачино лололо
сељачки плус
bravo Đoni..odlična....
Fala, fala
Moram da naglasim da je rečenica Dogova a da je defka posvećena Eli :)
Sjajna! +
Straobalno kul.
mrzi me da citam
mene vise sjebe ovo "alo bre menotlu"
--------------
Dobro definisano
zete,kad jee,jee!+
Ko će kome ako ne svoj svome!:-)))))
hehehe....pa malo komšo moraš drugarski da nekoga i ispomažeš ako je u frci :)))
:+D
Auu, tek sada sam je video.
A gde je posveta?
Stavio sam to u komentar jedan...
Hehhehhe pa ja sam ovu defku zaboravila skroz :)
Očigledno. Kao i taj moj "vrcavi" komentar...
Iju gde vas dvoje ovu iskopaste :)))
Nego šta. +++
dobra
Dobar izraz. Plus
u svetu postoji jedno carstvo