Aplauz u avionu

Reservoir dog 2009-02-26 16:14:50 +0000

Veoma čest događaj u JAT-ovim avionima po uspešnom sletanju. Fascinantna pojava slična aplauzu u bioskopu. Pomalo je nejasna poruka tog postupka. Da li putnici odaju priznanje pilotu na umeću (zamislite da aplaudirate taksisti, mašinovođi ili vozaču autobusa pre izlaska iz vozila), ili su jednostavno ushićeni što su stigli na odredište, živi i zdravi?

8
65 : 3
  1. Hahaha. Jeste. I to samo u jatu i to samo kad se slece u srbiju. +

  2. tu pojavu je animirao bruno bozeto u svom crtacu o italijanima i evropljanima...

  3. "Više ne letim"-kako mi nedostaju ti aplauzi...+

  4. Moje iskustvo od prošle godine: Govori kapetan taj i taj
    poželite mi sreću na mom prvom samostalnom letu.
    Pa kako ne bi dobio aplauz. +

  5. @crying knife: I ja sam video tu animaciju. it's hilarious. :D

  6. I to samo u jatu i to samo kad se slece u srbiju.

    Nije samo u JAT-u. Dešava se i u Aeroflotu. :)

  7. Recimo ja kada putujem busom za Grčku, nakon 12 do 15h vožnje, kada bus stigne na odredište iniciram aplauz majstorima. Obično se postide i oduševe i onda puni elana izbacuju kofere sa osmehom na licu.

Omiljeno za [3]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.