
Magnet za budale. Odnosno, za ispitivanje nivoa njihove gluposti (urodjene ili izgradjene, manje bitno). Ljudi se lepe kao muve na go**o na taj famozni crveni taster kad im se kaze da ga (iz bilo kog razloga) ne pritiskaju!
Benzinska stanica, crveno dugme na agregatu, pored pistolja za gorivo! Naglaseno za koristenje samo u slucaju potencijalne katastrofe (kad gori pumpa). Ipak, nadje se budala kojoj je taj taster zanimljiv i ona ga pritiska! Staje tocenje na sat vremena, a posledice su: gomila besnih i nervoznih musterija, manji promet, izdrkavanje nadleznih iz uprave i dvojica popizdelih pumpadzija!
A krivac je pobegao, naravno... :D
U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti
Mokoš · 11. Maj 2011.
odgledaj opet "Peti element" ima strašno dobra situacija sa dugmetom na pušci sa samouništenjem. pilsPlus
odgledaj opet "Peti element" ima strašno dobra situacija sa dugmetom na pušci sa samouništenjem. pilsPlus
Da, taj klip sam hteo staviti kao primer. :D
ovo ti se desilo??
Da, danas popodne.