Devet krugova pakla

Neuspeo_pokusaj 2010-03-14 01:59:36 +0000

Локална дискотека суботом увече. Песник бива нападнут од стране алегоријских сила таме и духовне невоље. У првом кругу, на самом улазу, налазе се људи који су ту против своје воље, изгубљена лица са мајцама Курта Кобејна, унезверених погледа са обавезном флашом пива. Остали кругови су ближе шанку, врхунцу зла-његовом височанству Ди Џеју. Близу тога налазе се потенцијалне самоубице, жалећи стару љубав уз Ацу Лукаса, разбијају флаше и куну свој несрећни живот. Срдити се боре за своје место у сепареу, ипак ту је битно да они из највећег села имају предност. Похотне плавуше, усресређене на модел аутомобила, одрађују свој део посла са бајама у тегет најк тренеркама увученим у беле чарапе. Ликови унети у песму, пред очима им је анонимна са кожом меком као свила...али они јој ни име не знају. После хектолитара алкохола сви морају да окају своје грехе, пролазећи кроз још веће муке у чистилишту, а то је сепаре, пољски или још прљавији WC у дискотеци.

-Ау, доле има педесет степени, наскачу на мене, Уна се опет крља са оним говедарем из Мале Моштанице, пиво је 300 кинти а толико пара нисам видео од прошлог рођендана..
-Е брате, ми смо своје грехе окајали, ајмо испред драгстора имам неку брљу, оставио ми покојни деда.. .
-Амин

0
40 : 3

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.