Ekipe u filmovima

A_7_x 2012-02-12 16:28:33 +0000

Svi mi filmadžije znamo da dobar zombi film ili bilo koji pucački ne može da prođe bez glavnog baje,dobre ženske,crnje,brke,tipa sa naočarima,likom sa ručnim topom,i jednog Horejšia. Elem,uradimo retrospektivu :

Glavni baja- To je čovek koji će se pojaviti u prvoj sceni filma,on će trčati kroz metke,razgrtati zombije i pogađati kao Robokap. Na kraju će najverovatnije kresnuti dobru žensku,što nas dovodi do drugog karaktera naše ekipe ;

Dobra ženska- Ženska koja ima batake k'o Golf V, takođe je veoma precizna i najverovatnije će tragično poginuti odmah nakon gore pomenutog kresa. Na početku filma će jednom liku uvrnuti ruku kad pokuša da opipa guzno tkivo i pokazati da se s njom ne da zajebavati;

Crnja- Crnja je neizbežan deo svakog filma kamoli ekipe. Ima rasistički kompleks i uvek je spreman da dobije batine od glavnog baje (nervira ga tokom celog filma) Ima smešne replike i obično se usere kad naiđu mrtvi. Najbrže trči.

Brka- Njega svi znamo; Tajanstven,jak,ima veliki stomak i obično pumparku. Držaće se najbolje dok ga budu ubijali i jedva će ga savladati;

Tip sa naočarima- On je najčešće zadužen za radioveze iako one nikad ne rade,genije je za svu tehniku i jedan je od prvih koji će da izginu;

Lik sa ručnim topom- Pobiće mali milion tih stvorenja,na kraju će mu nestati meci i biće pojeden;

Horejšio- To je čova koji ima zajebane replike. Drama na nivou. On ispituje leševe i ima bezbroj scena u kojima šatro razmišlja a ona kaže podigne polako pogled i lagano izusti: "Bežite"

1
13 : 5
  1. Vidi ova dva Hajskulmjuzikal lika bacili hejt. Napisaću defku za vas muzikalne!

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.