Faktor mlade na svadbi

Чеги 2013-10-15 14:48:49 +0000

Оличење узвишености. Идеал. По дифолту, најлепша особа на свадби коју сви гледају са одређеном искром среће и сете у очима. Она је главна јер је то њен дан; и вече је њено али у неком сасвим другом смислу, док ће гости то исто вече искористити да искре у очима замене пеглањем у веце шољу или критиковањем како је чорбица имала сувише мало меса.

Свадба код Гагија у Севојну. Пуно у ресторану као у Стефан Брауну петком увече. Дошли трубачи, сви гости зинули у младу.

Душан: И тако ти причам, ови што продају слике никако да дођу.
Бранка: А ти се сликао, дао Бог, као да се ти жениш!
Душан: Ма, једи говна, него прич... Погледала ме млада! Насмејала ми се!
--------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
Радиша: Кево... Кево... Кево... Кево! (Не реагује као да је у току "Мала невеста")
Јована: Немој да је прекидаш. Видиш да гледа младу.
Радиша: Кево... Кево... Кееееееееевооо! (окреће се кева за 90 степени) Па, јебемудете, што се не одазиваш?!
Кева: Чујем те, слепче, него гледам како млада сече јебену торту и гура оном лику 100 јевреја у саксофон.

4
18 : 5
  1. Da, svi pogledi uprti u mladu, a bogami i prvo pitanje koje postavljaju posle svadbe oni koji nisu bili prisutni:"Kakva je bila mlada?", govori o tome koliko je dotična bitan faktor svake svadbe koja drži do sebe :)

  2. Значи познајем материју :)
    Нисам као Дутјас, хехехехехехехехе. Шалим се ја мало.

  3. Нисам као Дутјас, хехехехехехехехе. Шалим се ја мало.

    On će čini mi se, pre tebe oprostiti onaj minus :))

  4. Heheheheheheheheheh :) pošteno...

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.