Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Ko se bije? Jel danas parada, mamu im jebem?

  2. Pa onaj status na fejsu...! Xe, xe!

  3. Jel si za neki oralni seks i orgiju samnom i sa moje dve swatke drugarice?
    Ljubi te swatka mawa tamo gde najviše voliš, moja swatki weliki kuwcu :)

  4. Kevo kako se zove aerodrom u Nišu?

  5. Imate mms koji mozete pogledati na www....

  6. U nedelju se skupljamo kod Saleta dođi obavezno!

  7. "Aha kako sam ja shwatio tako mislim da je waljda."

    xDD

  8. " Jebo te fix, kad si na stanici ? Ja u 7 i 10najkasnije . Aj zdrawo ! Jel si ucio nesto ja nisam pipnuo bog te mazo . Aj zdrawo ! "

  9. ahhhahahhaha... Džoni, ovaj sms ti je lud skroz. Slatko se ismejah.

  10. hahaahahaa, to mi poslao drug bas kad sam citao ovaj deo foruma, te reko' , da napisem. :)

  11. Sreo sam *, malo sam je zezao za izlazak. Opet je pocela da mi pusta price, da ce zvati! :) Ja joj lepo kazem - što obećavaš kad oboje znamo da nema ništa od toga?!

    (ime iz poruke sam izostavio radi zaštite tudje privatnosti, a donkle i ličnosti. Šta ja znam - osećao bih se malkice nemoralno da sam ostavio :D)

    - Pročitah, i rekoh - E, ako si joj reko! Alal ti na iskrenosti, bro! xD

  12. jao, meni je ova tema tootalni hit! obozavam je!
    a poslednji sms koji sam dobio glasi:

    ''Wazi..,i ti nju pozdravi puno,puno...Lep prowod zelim:D pozz''

  13. Brljo, otvori vrata, dzidzim vec po sata:))))))))))

  14. Ma kažem ti da volim izazove! Ali volim i duže veze! Ma jednom rečju, obožavam lepe devojke! ;)

    JEDNOM rečju. xD xD

  15. Zamisli, sad sam videla dva psa, jebu se kao ljudi. Ona legla na ledja i raširila noge, a on od gore. Sram ih bilo, izdajice roda svoga, a pseća poza je baš bolja.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.