Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Оћемо до града вечерас?

  2. "Pozovi me molim te, nemam dovoljno kredita."

  3. "Os na pice u mocart"

  4. "Crk'o mi bre net, **bem ti ovog babuna sto kradem od njega"

  5. "Danas ipak nema plate"!!!!!!!!!!!!!!Grrrrrrrrr!!!!

  6. el imas leba kod kuce

  7. Dogovoreno. Rekla tvoja snayka da sam cakan...

  8. "Ok.Vidimo se tamo.:*"

    sto je zanimljiva temaa....:)))))

  9. Je l' mogu da te zamolim za još nešto?

    (sasvim suvišno pitanje i uzaludno trošenje kredita na odgovaranje)

  10. Да.То се никад неће дести па макар ми живот зависио од тога.

  11. Pa ne mogu, nemam net.

  12. ko me kleo nije vreme gubio :)

  13. Šta cemooooooooo??

  14. Ne boli me noga. Mogu li na sankanje?

  15. U subotu će verovatno biti DJ. Al' videću da budeš perač :)

  16. brate,ae mi pomozi da se izvucem iz sekte,satanisti oce da me zrtvuju,cak su i krstacu digli.Molim te!!!Zovi policiju!!!
    p.s.
    evo me u nekom podrumu u Bataji,znas kakva picka pored mene?!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.